Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 151 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Meadowsweet Floral
Bílý/zelený, 30x40 cm
(30)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Leandra
Gumová, bílá/šedá, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Kuchyňská rukavice
Bílá/zelená/růžová, 18x28 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, bílá, 90x150 cm
(1)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Rex London
Lahev Wild Flowers
500 ml, z nerezové oceli, bílá
(5)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Gardinia
Roleta Mini Termo
Bílá, 68x210 cm
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Oblíbené
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Bílá, papírová, do zásuvky, ø45x21 cm
(54)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Sirius
LED svíčka Storm
Na baterky, venkovní, bílá, ø 10 cm, výška 20 cm
(2)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Váza Peeking Cat
Z dolomitu, bílá, ø 9,5 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Váza Peeking Sausage Dog
Z dolomitu, bílá, ø 10 cm, výška 18,5 cm
(1)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Záclona Wisteria Floral
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílá, 140x137 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Orion
Čajová souprava Louka
Porcelánová, bílá/fialová, objem hrnků 280 ml, objem konvice 400 ml
(2)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
JAHU collections
Povlečení Hotel stripe
Na jednolůžko, 3dílné, zakládací, s pruhy, bílé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bianca
Dětské prostěradlo Zoo Animals
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, s potiskem, bílé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (2)
Premium
sada 2 ks
Blomus
Háčky v sadě Rof
2 ks, nástěnné, bílé
(1)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Povlečení Zenith
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, z mikrovlákna, s abstraktním vzorem, bílé, 240x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlečení Sequoia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, oboustranné, z mikrovlákna, bílé/zelené, 240x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, bílý, 140x245 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (3)
S|P Collection
Dávkovač mýdla Suds
Z polyresinu, bílý, 250 ml, ø 7 cm, výška 16,5 cm
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský hrnek Skeleton
530 ml, keramický, bílý
(2)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
Novinka
LEGO®
Dětský hrnek Snowman
530 ml, na latte, keramický, bílý
(113)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
S|P Collection
Koupelnový organizér Suds
Na vatové tampony, z polyresinu, bílý, ø 9,5 cm, výška 9,5 cm
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ladelle
Termohrnek Eco
350 ml, keramický, bílý
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Držák na skleničky na víno Tower
Závěsný, kovový, bílý, 7x26 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Ladelle
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, tmavě modré, 18x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Sušená rostlina Afina
10x10 cm, výška 93 cm
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Stab Stitch
Černý, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, v petrolejové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(9)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, tmavě fialový, 55x55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 6 ks
BonBistro
Dezertní lžičky v sadě Serve
6 ks, ve zlaté barvě
Skladem
499 Kč
83 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Boles d'olor
Difuzér Cedre
S vůní cedrového dřeva, doba vůně 12 týdny, objem 200 ml, ø 7,5 cm, výška 36 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Boles d'olor
Difuzér Soleil de Provance
S vůní levandule, doba vůně 12 týdny, objem 200 ml, ø 7,5 cm, výška 36 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
iDesign
Dóza
2 l, na potraviny, plastová
(3)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Paw Patrol
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, z mikrovlákna, 140x200 cm
(10)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
MSV
Dětské protiskluzové podložky v sadě Chifres
Do vany, 10 ks, 11x12,5 cm
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Organizér na kořenky York
Dřevěný, matně černý/v přírodní barvě, 27x23 cm, výška 13 cm
(13)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na jednolůžko, jersey, fialové, 90x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Universal
Koberec Aqua Liso
Syntetický, shaggy, kulatý, tmavě fialový, ø 80 cm
(73)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Průměr (2)
Novinka
Cotton House
Povlečení Lorenzo
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, hnědé/krémové, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Universal
Koberec Aqua Liso
Syntetický, shaggy, kulatý, hnědý, ø 80 cm
(26)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Průměr (2)
Premium
sada 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Dětský příbor Olive Mix
3 ks, nerezový/ze silikonu, hnědý/béžový, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
166 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Hrnek Safie
300 ml, keramický, na cappuccino/na latte, růžový
(8)
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Kindsgut
Hudební hračka Stars
Vhodný věk 2+
(1)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Váza Ceola
Keramická, šalvějově zelená, ø 8 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 3 ks
Bredemeijer
Šálky v sadě Jari
3 ks, keramické, 200 ml
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
166 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Svícen Alka
Na čajovou svíčku, keramický
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Koberec Ocean Drive
Pratelný, syntetický, bez vlasu, modrý/ve zlaté barvě, 60x100 cm
(7)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
475
476
477
...
670
Načíst další