Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 701 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Dávkovač mýdla Lotus Play
Keramický, tmavě fialový, 120 ml, ø 7,5 cm, výška 18 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Big Circus
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 450 cm
(27)
Skladem
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Elletipi
Odpadkový koš Swing 2.0
Vestavný, plastový, šedý, 24 l
(17)
Skladem
989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Mísa Bonbon
Na ovoce, skleněná, zelená/hnědá, ø 25 cm
(5)
Skladem
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Záchodové prkénko Amber
37,5 x 46 cm, ve stříbrné barvě, s květinovým vzorem
(14)
Skladem
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Košík Caracas
Z proutí, v přírodní barvě, výška 28 cm
(77)
Skladem
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Star Trading
Stolní lampa Mushroom
Černá, plastová, LED, stmívatelná, IP44, ø16x28 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Opviq lights
Závěsné svítidlo Detroit
Černé, kovové, ø32x78 cm
(8)
Skladem
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Joseph Joseph
Koupelnový organizér EasyStore
Plastový, černý, 25x12 cm, výška 12 cm
(6)
Skladem
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Kitchen Craft
Konvice na kávu La Cafetiere
Šedá, z nerezové oceli, objem 600 ml
(5)
Skladem
Poslední kousek
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Sprchový závěs Comfort
Tmavě šedý, 180x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Phoenix
2 ks, keramické, žluté/modré, 300 ml, ø 13 cm
Skladem
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
495 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Roba
Dětské povlečení Peppa Pig
Do postýlky, na knoflíky, bílé, bavlněné, 100x135 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
840 Kč
s kódem
988 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Odkapávač Tower
Plastový, bílý, 38x24 cm
(57)
Skladem
Poslední kousky
837 Kč
s kódem
985 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
PT LIVING
Dekorační polštář Wave
Bavlněný, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
837 Kč
s kódem
985 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Organizér Tosca
Na psací potřeby, kovový, 8,5x27 cm, výška 13,5 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
837 Kč
s kódem
985 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Lis
Z nerezové oceli
(1)
Skladem
837 Kč
s kódem
985 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Rosti
Sada kuchyňského náčiní Emma
3 ks
(2)
Skladem
Poslední kousky
837 Kč
s kódem
985 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Hendi
Strojek na těstoviny
Ve stříbrné barvě, z nerezové oceli
(4)
Skladem
Poslední kousek
836 Kč
s kódem
984 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Printworks
Zápisník Bon Voyage Travel Journal
104 str.
(1)
Skladem
836 Kč
s kódem
984 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Printworks
Vodovky v sadě Aquarelle
(1)
Skladem
Poslední kousek
836 Kč
s kódem
983 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Iglou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 12 cm, délka 25 cm
Skladem
Poslední kousky
835 Kč
s kódem
982 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Spirella
Tyč na sprchový závěs Arik
Teleskopická, kovová, v leskle stříbrné barvě, 75 - 125 cm
Doručíme od 13. 10. 2026
982 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Svícen Savi
Kamenný
Skladem
833 Kč
s kódem
980 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Novinka
STOFF Nagel
Váza Nagel
Kovová, v matně zlaté barvě, ø 2 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
833 Kč
s kódem
980 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Odkapávač
Kovový, ve stříbrné barvě, 31x15,5 cm
Skladem
Poslední kousky
833 Kč
s kódem
980 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Bonami
Suché čištění křesla s látkovým čalouněním
Skladem
980 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Zarážka na knihy Savi
Kamenná
(1)
Skladem
833 Kč
s kódem
980 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Dekorační polštář Ornamentia
Bavlněný, s vánočním motivem, béžový, se snímatelným potahem, 35x50 cm
Skladem
Poslední kousky
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Villa Collection
Obal na květináč Calbe
Betonový, bez odtokového otvoru, ø 22 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Trio
Bodové svítidlo Bell
Tmavě šedé/v přírodní barvě, kovové
Skladem
Poslední kousek
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mike & Co. NEW YORK
Ubrus Honey
S ornamentem, růžový/béžový, 140x300 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Animal Party
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 140 cm
(22)
Skladem
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Talíř Meridian
Servírovací, z kameniny, béžový
Doručíme od 2. 11. 2026
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Puantiye
Na dvoulůžko, na knoflíky, s geometrickým vzorem, bílé/modré, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousek
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Trio
Stolní lampa Tajo
Bílá, kovová, s ohybatelnou konstrukcí/s klipem, ø17x73,5 cm
(1)
Doručíme od 2. 11. 2026
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Gardinia
Záclona Voile Uni
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílá, 300x245 cm
(32)
Skladem
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Mono Frill
Na dvoulůžko, na knoflíky, bílé/růžové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Opviq lights
Závěsné svítidlo King
Bílé/v mosazné barvě, z opálového skla, ø15x139 cm
Skladem
Poslední kousky
979 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační polštář Eydis
S příměsí bavlny, tmavě modrý, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Organizér Wave
Na psací potřeby, dřevěný, 11x22 cm, výška 3 cm
(2)
Skladem
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hendi
Pánev Marble Professional
S nepřilnavým povrchem, ø 28 cm, na indukci
Doručíme od 16. 10. 2026
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Závěs Cuadrille
Závěsný systém tyč, hnědý, 140x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 5 ks
Spinder Design
Ramínka v sadě Victorie
5 ks, kovová, černá, délka 42 cm, výška 22 cm
(9)
Skladem
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
196 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Zone
Stojánky na vajíčka v sadě Singles
4 ks, kovové, světle šedé
Skladem
Poslední kousky
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Pintuck Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, na knoflíky, krémové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Dakls
Květináč
Z recyklovaného plastu, ø 38 cm, výška 45 cm
Skladem
Poslední kousky
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Stelton
Lahev pro výrobník sody Brus
Ve stříbrné barvě, z nerezové oceli, objem 1,2 l
Skladem
Poslední kousky
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
1
...
291
292
293
...
527
Načíst další