Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 138 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
YAMAZAKI
Multifunkční stojan Smart
Kovový, ø 17 cm, výška 38,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
854 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Casafina
Konvice na čaj Pacifica
500 ml, se sítkem, kameninová, krémová
Doručíme od 20. 10. 2026
853 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Oblíbené
Joseph Joseph
Sada mlýnků na pepř a sůl Duo
2 ks, šedá, skleněná
(71)
Skladem
853 Kč
427 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
WC štětka Solid
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, ø 11 cm, výška 38 cm
(29)
Skladem
Poslední kousky
852 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Vileda
Mop Ultramax XL
S kbelíkem
(32)
Skladem
851 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Grace
Ø 11 cm, výška 12 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
850 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Podnos Brea
Ø 35 cm , servírovací, z mořské trávy
Skladem
Poslední kousky
850 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs Madison
Termo, závěsný systém tyč, manšestrový, antracitový, 140x260 cm
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Butter Kings
Zástěra Holiday Mood
Bavlněná, bílá
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Zástěra Toadstools
Bavlněná, bílá
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Zástěra Festive Car
Bavlněná, s vánočním motivem, bílá
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Zástěra Veselé Vánoce
Bavlněná, s vánočním motivem, bílá
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Nivara
Bavlněný, na zip, vintage/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Regal
Ø 11 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
My House
Přehoz Iris
Béžový, 220x240 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Pelíšek Flakes
Pro psa, semišový, béžový, 107x62 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Roba
Dětská deka Strenenzauber
Bavlněná, s hvězdičkami, bílá/šedá, 80x80 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Trio
Nástěnné svítidlo Raglan
Bílé, kovové, LED
Doručíme od 2. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Mijolnir
Povlečení Gardenia
Na dvoulůžko, na knoflíky, bílé, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Serenity
Na dvoulůžko, na knoflíky, bílé, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Oblíbené
Metaltex
Pojízdný regál Pisa
Kovový, bílý, šířka 41 cm, výška 84 cm, hloubka 23 cm
(1005)
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Rosendahl
Talíř Grand Cru Cottage
Ø 27 cm, porcelánový, bílý
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Oblíbené
Universal
Běhoun Ricci Foresta
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 52x200 cm
(25)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Oblíbené
Universal
Běhoun Sprinty Autunno
Syntetický, bez vlasu, žlutý/šedý, 52x200 cm
(100)
Doručíme od 29. 10. 2026
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Oblíbené
Universal
Běhoun Sprinty Cactus
Syntetický, bez vlasu, šedý, 52x200 cm
(294)
Skladem
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville Mini
Dětská deka Cherry
Z recyklované bavlny, s květinovým vzorem, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
OYOY Mini
Dětská girlanda Pom Pom
Délka 300 cm, bavlněná/z akrylu
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Dětský hrací set Tea
Vhodný věk 1+
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
OYOY Mini
Dětský hrací set Yummy
Vhodný věk 0+
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Folkifreckles
Dětský polštářek Noah's Ark
42x21 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
sada 3 ks
Bloomingville
Svícny v sadě Betiel
3 ks, dřevěné, s vánočním motivem
(14)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
283 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Orion
Kuchyňský vál
49,5x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, hnědé/béžové, 200x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Star Trading
Venkovní svítidlo Bowl
Černé/hnědé, plastové, LED, na baterky, s časovačem, IP44, ø12,5x19,5 cm
(21)
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Vitaus
Koberec Louis
Pratelný, syntetický, bez vlasu, hnědý, 80x150 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Lobelia
2 ks, keramické, modré/béžové, 250 ml
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Rex London
Karetní hra Texas Hold'em
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Yes Everyday
Váza Kaelis
Keramická, 21,5x23,5 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Illustrated Vase
2 ks, pratelné, 60x100 cm
(6)
Doručíme od 14. 12. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Ego Dekor
Lucerna
Kovová, ø 25 cm, výška 34 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
S|P Collection
Podtácky v sadě Charm
4 ks, kovové, ve zlaté barvě, 9,5x9,5 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
849 Kč
212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Maximex
Kryty na sporák v sadě Kitchen Rules
2 ks, z tvrzeného skla, černé, s nápisem, 30x52 cm
(16)
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Váza Vechhia
Keramická, krémová, ø 19 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Natural White Stripes
Lněný, na zip, s pruhy, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Masážní válec
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mijolnir
Povlečení Margot
Na dvoulůžko, na knoflíky, modré, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Sapphire
Na dvoulůžko, na knoflíky, modré, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
1
...
318
319
320
...
536
Načíst další