Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 153 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Maximex
Masážní válec
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mijolnir
Povlečení Margot
Na dvoulůžko, na knoflíky, modré, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Sapphire
Na dvoulůžko, na knoflíky, modré, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Seashelly
Na dvoulůžko, na knoflíky, modré, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Bestway
Nafukovací matrace
Plastová, 203x152 cm, výška 22 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomsterbergs
Kráječ
Na těsto, z nerezové oceli
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Koberec Colors of Joy
Pratelný, syntetický, bez vlasu, oranžový, 80x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Dětský koberec Fall Flowers
Pratelný, syntetický, bez vlasu, oranžový/slonovinový, 80x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Organizér na hodinky
Skleněný, 13x33 cm, výška 8 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Vánoční figurka Milan
Papírová, výška 45,5 cm
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Penál Iconic Sparkle
Látkový
(1)
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
KIS
Úložný box W box XL
S víkem, plastový, objem 78 l, 56,5x39x51,5 cm
(3)
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Oblíbené
Metaltex
Pojízdný regál Fino
Kovový, bílý, šířka 58 cm, výška 95 cm, hloubka 16 cm
(693)
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Junie
Z žakáru, na zip, strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Melien
Z žakáru, na zip, s abstraktním vzorem/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Pineapple Elephant
Povlaky na polštáře v sadě Tamba Stripe
2 ks, strukturované, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Oblíbené
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Illustrated Leaves
4 ks, na zip, s potiskem, 43x43 cm
(29)
Skladem
849 Kč
212 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mijolnir
Povlečení Chloe
Na dvoulůžko, na knoflíky, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Juliette
Na dvoulůžko, na knoflíky, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Vitaus
Koberec Blocks of Fun
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 80x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Dětský župan Lief
Velikost 1-2 roky, bavlněný, růžový
(5)
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Ambiance
Samolepka Black and White Marble
Na nábytek, 200x60 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Florist
2 ks, servírovací, z kameniny, 380 ml, ø 13 cm
(5)
Skladem
849 Kč
425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Hermia
Sklenice v sadě
18 ks
(2)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Star Trading
Světelný řetěz Serie LED
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 16 m
(46)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Běhoun Ricci Monet
Pratelný, syntetický, bez vlasu, světle zelený, 52x200 cm
(7)
Skladem
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení
Na dvoulůžko, na knoflíky, tmavě modré, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Antic Line
Mýdlenka Savon
Kovová, tmavě šedá, 7,5x19 cm, výška 9,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Ladelle
Nádoba na kompostovatelný odpad Essentials
Kovová, tmavě šedá, 16x20 cm, výška 22 cm, 4 l
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Umělá květina Tulip
Ø 17 cm, výška 32 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Venkovní polštář
Zelený, se snímatelným potahem, 49x49 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Green Decore
Venkovní polštář Ensign
Modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(9)
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Green Decore
Venkovní polštář Sailor
Modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(10)
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelná dekorace Nutcracker
Plastová, LED, na baterky, 13x10x16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mijolnir
Povlečení Zebra
Na dvoulůžko, na knoflíky, se zvířecím vzorem, černé, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Maze
Na dvoulůžko, na knoflíky, šalvějově zelené, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, šedé, 60x100 cm
(13)
Doručíme od 14. 12. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
My House
Přehoz Biana
Šedý, 220x240 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Set na mytí nádobí Easy Squeez-e
Silikonový, šedý
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Přebalovací podložka Roba style
Zelená, 75x85 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
848 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Wenko
Výsuvný věšák
Závěsný, kovový, ve stříbrné barvě, 33x47 cm, výška 10 cm
(274)
Skladem
848 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Šachy Play Chess
Skladem
Poslední kousky
848 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Šperkovnice Tower
Dřevěná/plastová, ø 10 cm, výška 12,5 cm
(21)
Skladem
848 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Plaček Pet Products
Fontána Catit Pixi
Pro kočku, plastová, s potiskem, ø 22 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
847 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Restilo
Záclona Drimar
Závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, krémová, 140x270 cm
Skladem
Poslední kousky
846 Kč
Do košíku
Do košíku
Tefal
Rychlovarná konvice Morning KO2M0410
Tmavě modrá, plastová, objem 1,7 l, příkon 2400 W
(5)
Skladem
Poslední kousek
846 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Brisk Dome
Ø 11 cm, výška 14 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
845 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Karlsson
Budík New Retro
Digitální, 4,5x16,5 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
845 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
319
320
321
...
536
Načíst další