Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 280 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Good Morning
Dětské povlečení Young Animals
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Joey
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, v mentolové barvě, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ubrus Christmas Town
Bavlněný, s potiskem, béžový, 137x229 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Good Morning
Povlečení Sym
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, bavlněné, béžové, 140x220 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
sada 4 ks
Bonami Selection
Talíře v sadě Terra Rondo
4 ks, ø 22 cm, z kameniny, béžové
(2)
Skladem
769 Kč
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Konvice na čaj
900 ml, porcelánová, bílá
(1)
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Mette Ditmer Denmark
Váza Ribbon
Ručně vyrobená, porcelánová, bílá, ø 7 cm, výška 13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 92 h, ø 7 cm, výška 30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Urbania Lighthouse Functio
Na čajovou svíčku, keramický
(82)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Addis
Přídavná polička
Plastová, bílá, 53x28 cm, výška 44 cm
(173)
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Dekorační polštář Missy
S příměsí bavlny, se snímatelným potahem, 35x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Košík Kago M
Drátěný, kovový, antracitový, výška 17 cm
(2)
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
NOMA
Náramek
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Ambiance
Dětská samolepka Mountains in Stars and Clouds
Na zeď, 90x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Závěsná vánoční dekorace Rai
Dřevěná, 60 cm
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Ladelle
Prkénko s příslušenstvím Fromagerie
4 ks, 25 x 29 cm
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Rámeček
23x28 cm, stojací, polyresinový, ve stříbrné barvě, na fotku 15x21
(1)
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
Sagaform
Misky v sadě Billi
4 ks, kompotové/na salát, z recyklovaného plastu, hnědé, 700 ml, ø 12,5 cm
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Nordic Fairytale
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s květinovým vzorem, hnědé, 140x200 cm
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Zone
Dávkovač mýdla Tada
Skleněný, hnědý, 250 ml, ø 7,5 cm, výška 14 cm
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premier Housewares
Obal na květináč Sorrell
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 19 cm
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na chleba
33 x 16 cm, keramika
(21)
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
LED svíčka Dea
Na baterky, ø 11 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Remember
Prostírání v sadě Lime
2 ks, bavlněná, s geometrickými vzory, ø 38 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
EMOS
Stropní svítidlo Nexxo
Matně černé, plastové, LED, přisazené, s možností volby barvy, 22,5x22,5x4 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Good Morning
Dětské povlečení Knight
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, modré, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Prehistoric
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, modré, bavlněné, 140x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Sheep
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, modré, bavlněné, 140x220 cm
(3)
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Turtles
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, modré, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Pelíšek Terrazzo
Pro psa, modrý, 55x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
DesignWorks Ink
Nedatovaný diář Travel Journal
192 str., formát A4, linkovaný
(3)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Hodiny Joseph
Nástěnné, ø 36 cm
(1)
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Mueno
Ve zlaté barvě, kovové, 36x25x24 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz Moon
80x30 cm
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Odkapávač
Dvoupatrový, ocelový, ve stříbrné barvě, 45x23 cm
(224)
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Úložný box Multi
S víkem, plastový, objem 50 l, 59x39x32,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Poklop na gril Party Time
Z nerezové oceli
(1)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Kalune Design
Police v sadě Leila
3 ks, v dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 50 cm, výška 2 cm, hloubka 2 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Kalune Design
Police Lotus
Z překližky, v přírodní barvě, šířka 33 cm, výška 26 cm, hloubka 10 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Wood
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s potiskem, 140x200 cm
(1)
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Oranges
Z recyklovaného plastu, oranžová/růžová, 40x70 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Checkerboard
Z recyklovaného plastu, hnědá/béžová, 40x70 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Flowers
Z recyklovaného plastu, žlutá/modrá, 40x70 cm
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Pink Strawberry
Z recyklovaného plastu, červená/světle růžová, 40x70 cm
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Tree Of Life
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Welcome
Z recyklovaného plastu, zelená, 40x70 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Rohožka Leaf
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 45x75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Gardinia
Roleta Zebra Silvalin
Den a noc, v přírodní barvě, 72,5x150 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
1
...
336
337
338
...
536
Načíst další