Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 275 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Casa Selección
Rohožka Leaf
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 45x75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Gardinia
Roleta Zebra Silvalin
Den a noc, v přírodní barvě, 72,5x150 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
sada 10 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
10 ks, froté, bavlněné, 30x50 cm
(64)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
77 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Utěrky v sadě
2 ks, bílé, 50x70 cm
(3)
Skladem
769 Kč
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 320 ml
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premier Housewares
Džbán Winslet
Skleněný, 1,8 l
(5)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Brandani
Hrnky v sadě Bridge
4 ks, 350 ml, skleněné
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, světle hnědé, 240x300 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, světle hnědé, 180x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Sorrel Leaves
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, světle hnědé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Holmegaard
Talíře v sadě Lily
2 ks, dezertní , ø 16 cm, skleněné, světle modré
(1)
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Good Morning
Dětské povlečení Fun
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, tmavě zelené, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, tmavě šedé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Venkovní svítidlo Glory
Šedé, skleněné, LED, 14,5x12x14,5 cm
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Venkovní svítidlo Vicini
Černé, hliníkové, LED, zapichovací, solární, 14x10x38 cm
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svíčka Tuoksu Cashmere
Vonná, sojová, s vůní pižma/s vůní jasmínu/s vůní gardénie/s vůní kašmíru, doba hoření 45 h, počet knotů 2 ks, ø 9 cm, výška 11 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Butter Kings
Dekorační polštář Frosted Branches
Bavlněný, s vánočním motivem, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Dekorační polštář They are Flying
Bavlněný, s vánočním motivem, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(10)
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Dekorační polštář Snowflake Frost
Bavlněný, s vánočním motivem, šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Zarážky do dveří v sadě
2 ks, látkové, 10x12 cm, výška 15 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Odšťavňovač Pixie
Keramický
(24)
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Good Morning
Dětské povlečení Lions
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, zelené, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Povlečení Celina
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, bavlněné, s květinovým vzorem, zelené/krémové, 140x220 cm
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Zástěra Venton
Hnědá
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Sehlbach
Závěs Waves
Zatemňovací/odhlučňovací/dimout, závěsný systém tyč, s abstraktním vzorem, černý, 135x245 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Dot
Červená, papírová, do zásuvky, ø70x16 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Embla
Červená, papírová, do zásuvky, ø75x23 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mason Cash
Mísa Colour Mix
Z kameniny, šedá, ø 24 cm, objem 2 l
(3)
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jen na Bonami
sada 3 ks
Bigso
Úložné boxy v sadě Aston Paper Laminate
3 ks, kartonové, šedé, 20,5x29,5x14,5 cm
(2)
Skladem
769 Kč
256 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Oblíbené
Universal
Koberec Aqua Liso
Syntetický, shaggy, kulatý, okrově žlutý, ø 100 cm
(136)
Skladem
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Premium
Kähler Design
Talíř Hammershøi
Hluboký , ø 21 cm, porcelánový, bílý
(9)
Skladem
768 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Deka Alk
Khaki/béžová, 130x160 cm
(2)
Skladem
768 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Maximex
Přídavná polička
Kovová, bílá, 54x25 cm, výška 15 cm
(50)
Skladem
768 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Panenka Lara
Vhodný věk 18m+, BPA free, praní na 40 stupňů, výška 4 cm
(4)
Skladem
768 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Panenka Milly
Vhodný věk 2+, praní na 40 stupňů, výška 4 cm
(11)
Skladem
768 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Deka Olica
Z recyklované bavlny, červená, 130x160 cm
Skladem
768 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Maximex
Stupínek Secura
Plastový, šedý, výška 10 cm, nosnost 250 kg
(119)
Skladem
768 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Button Retro
Výška 10 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
766 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mioli Decor
Zarážka na knihy Forest
Kovová
(17)
Skladem
Poslední kousky
766 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs Golden Sunset
Závěsný systém tyč, bavlněný, strukturovaný, béžový/ve zlaté barvě, 140x240 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
765 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Potah Alocs
46 cm, béžový
Skladem
765 Kč
Do košíku
Do košíku
Spirella
Sprchový závěs Dario
S pruhy, bílý, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousek
765 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Police Tower
Rohová, kovová, povrchová úprava: barva, černá, šířka 22 cm, výška 3 cm, hloubka 22 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
765 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEGO®
Dětský úložný box Head Snowman L
Plastový, s potiskem, bílý, ø 24 cm, výška 27 cm
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
Do košíku
Do košíku
WOOOD
Stojan na kuchařky Brook
Kovový, tmavě hnědý, 17x29 cm, výška 12 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
764 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Organizér
Zásuvkový, plastový, 16x32 cm, výška 11,5 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Elletipi
Odpadkový koš
Plastový, tmavě šedý, 35 l
(5)
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
Do košíku
Do košíku
Spirella
Protiskluzová podložka Bang
Do vany, 36x71 cm
Doručíme od 13. 10. 2026
764 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
337
338
339
...
536
Načíst další