Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 289 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Tiseco Home Studio
Koupelnová předložka Riva
Pratelná, v cihlové barvě, 60x100 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Candellux Lighting
Bodové svítidlo Colly
Ve zlaté barvě, kovové, 16x8x14 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Ornament
Kovový, 28,5x28,5 cm, výška 6 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Stojan na toaletní papír Fay
Kovový, ve zlaté barvě, ø 16 cm, výška 54,5 cm
(1)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Kryt na zeď u sporáku Lemons
Z tvrzeného skla, béžový, s potiskem, 50x56 cm
(25)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Kryt na zeď u sporáku Marble
Z tvrzeného skla, bílý, s abstraktním vzorem, 50x56 cm
(34)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Talíř Yule
Servírovací, ø 28 cm, z kameniny, krémový
(1)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Sirius
LED svíčky v sadě Sille Mini Rechargeable
2 ks, do nabíječky, bílé, ø 5 cm, výška 6,5 cm
Skladem
759 Kč
380 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Sirius
LED svíčky v sadě Smilla
2 ks, na USB, béžové, ø 5 cm, výška 6,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
380 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Zuiver
Žárovka
E27, 2700 K, 2 W, ø 12,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Brandani
Lahev na olej Maiolica
Objem 500 ml, keramická, modrá
(10)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Melange
Lněný, 40x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Mauro Ferretti
Stolní lampa Flavi
Modrá, keramická, ø15x30,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Ombre Rainbow Clouds
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, modré/růžové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Orion
Multifunkční mlýnek s nástavci
Z nerezové oceli
(85)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Ambiance
Dětská samolepka Scandinavian Mountains
Na zeď, 110x55 cm
(22)
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Zrcadla v sadě
3 ks, nástěnná, ø 30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Zrcadlo
Nástěnné, ø 49 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Orea
Bez vrtání, Turbo-loc, skleněný, matně černý, 200 ml, 10x10,5 cm, výška 16,5 cm
(44)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Odpadkový koš Leno
Nášlapný, ocelový, světle hnědý, 5 l
(19)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Travelposter
Plakát London
30x40 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Oblíbené
Hermia
Dózy v sadě Fresco
12 ks, 1,7 l, na potraviny, plastové, bílé
(118)
Skladem
759 Kč
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
RHS
Podsedák Exotic Garden
Bavlněný, venkovní, na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Kalune Design
Police v sadě Boss
3 ks, z recyklovaného dřeva, z MDF, povrchová úprava: melamin, matné, bílé/černé/v přírodní barvě, šířka 60 cm, výška 2 cm, hloubka 14,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Bloomingville
Svícen Briar
Polyresinový
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 5 ks
Bredemeijer
Misky v sadě Jara
5 ks, servírovací, porcelánové, 150 ml, ø 12 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
152 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Brabantia
Potah na žehlicí prkno Titan Oval D
Bavlněný, šedý, s geometrickým vzorem, 135x45 cm
(6)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Kashmir
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní/oboustranné, s ornamentem, hnědé, 200x200 cm
(98)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Capy Christmas
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, v přírodní barvě, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Nutcracker Bows
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, v přírodní barvě, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Happy Capy(bara)
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, v přírodní barvě, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Santa Spec-Tacular
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, 230x220 cm
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 120 ks
Brabantia
Pytle na odpadky v sadě PerfectFit G
120 ks, stahovací, 30 l
(5)
Skladem
759 Kč
6 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Love Story
Přepravní taška Oxford
Pro domácího mazlíčka, látková, šedá, 25,5x48 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Japanese Bird
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Pretty Bows
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, růžové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Happy Horses
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové/krémové, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Star Trading
Světelná dekorace Bubbly
Ve stříbrné barvě, nerezová, LED, zapichovací, solární, IP44, 160x7x83 cm
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Sada pro péči o srst
Černá
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 13x14 cm, výška 11,5 cm
(158)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Držák na ručníky Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, plastový, v leskle stříbrné barvě, 18,5x3,5 cm, výška 14 cm
(178)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Orion
Sedátko do vany
Kovové/plastové, bílé, s protiskluzem, výška 36 cm, nosnost 120 kg
(159)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Zone
Poutka v sadě Loop
2 ks, bílá
(13)
Skladem
759 Kč
380 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 4 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Beaufort
4 ks, 290 ml, na víno
(2)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Svícny v sadě
2 ks, na čajovou svíčku, z cementu
Doručíme od 23. 10. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, taupe, 60x100 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
WMF
Termohrnek Impulse
300 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, tmavě hnědé, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
339
340
341
...
536
Načíst další