Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 021 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 12 ks
Esschert Design
Zavařovací sklenice v sadě
12 ks, 90 ml, skleněné
(4)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, zelené, 160x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Compactor
Košík
Z rákosu, v přírodní barvě, výška 20,5 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Kelímek na zubní kartáčky Icon
Keramický, černobílý, ø 6,5 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Balvi
Miska Chips
Servírovací, keramická, černá, 1 l, ø 15 cm
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Design Letters
Miska Snack
Servírovací, porcelánová, černá, ø 12 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Sollux
Bodové svítidlo Etna
Černé, ocelové, 8x8x16 cm
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Dot
Červená, papírová, do zásuvky, ø54x16 cm
(16)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Aratorp
Červená, papírová, do zásuvky, ø75x22 cm
(2)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Wenko
Sada doplňků do koupelny Turbo-Loc
Bez vrtání, z nerezové oceli, šedá
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Škrabadlo pro kočky Epic Pet
V přírodní barvě, 30x30 cm, výška 62 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Škrabadlo pro kočky Epic Pet
V přírodní barvě, 30x30 cm, výška 61 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Škrabadlo pro kočky Epic Pet
V přírodní barvě, 30x30 cm, výška 61 cm
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo & Stitch "Buddies"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, v mentolové barvě, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
718 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Selection
Prkénka v sadě Rustic
2 ks, servírovací, dřevěná, 33 x 23 cm
Skladem
718 Kč
Do košíku
Do košíku
KIS
Úložný box K Latch Box
S víkem, plastový, šedý, objem 69 l, 59x39x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
718 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Stojan na zubní kartáčky EasyStore
Ve stříbrné barvě, 9x17 cm, výška 13 cm
(17)
Doručíme od 14. 10. 2026
717 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Brabantia
Svačinové boxy v sadě Make & Take
3 ks, 500 ml/600 ml/1,1 l, s lahví, plastové, tmavě šedé
(1)
Skladem
Poslední kousek
717 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Dětský věšák Miou
Nástěnný, v přírodní barvě, šířka 42 cm, výška 16 cm, hloubka 6 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
716 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Casafina
Džbán Fattoria
Keramický, bílý, 2,04 l
(2)
Skladem
Poslední kousek
715 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Impregnace čtyř sedáků židlí s látkovým čalouněním
Skladem
715 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Mokré čištění čtyř sedáků židlí s látkovým čalouněním
Skladem
715 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Těžítko Breon
Skleněné, ø 10 cm, výška 10 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
715 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Cam Cam Copenhagen
Kolotoč nad postýlku Butterflies
Závěsný, dřevěný, ø 21 cm, výška 39 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
715 Kč
Do košíku
Do košíku
Spirella
Sprchový závěs Faces
S potiskem, bílý, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousky
714 Kč
Do košíku
Do košíku
Spirella
Dětská protiskluzová podložka Santorini
Do vany, 36x71 cm
Doručíme od 13. 10. 2026
712 Kč
Do košíku
Do košíku
Sollux
Bodové svítidlo Ludwik
V přírodní barvě, z masivního dřeva, s ohybatelnou konstrukcí, 10x10x20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
712 Kč
Do košíku
Do košíku
Spirella
Zrcadlo Alesia
Kosmetické, 14x24 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
712 Kč
Do košíku
Do košíku
Rotho
Kočičí záchod Eco Berty
Z recyklovaného plastu, béžový, 39x57 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
712 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Agropoli
Plastový, v petrolejové barvě, 5,5 l
(31)
Skladem
Poslední kousky
712 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch "Heart"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, fialové, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Skladem
711 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dětské povlečení Pti Bolide
Na jednolůžko, oboustranné, na patentku, bílé, bavlněné, 140x200 cm
(14)
Skladem
711 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Maximex
Zvlhčovač vzduchu Cat Family
Keramický, bílý
(62)
Skladem
711 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnová předložka Bere
Pratelná, 50x80 cm
(20)
Skladem
711 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Maximex
Háčky v sadě
4 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
711 Kč
178 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Odkapávač Aquatex Plus
Ocelový, černý/ve stříbrné barvě, 35x30 cm
(245)
Skladem
711 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Odkapávač
Rohový, plastový, šedý, 35x50 cm
(1306)
Skladem
711 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, červené, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(344)
Skladem
Poslední kousek
711 Kč
356 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Sprchový závěs Aquaris
Bílý/modrý, 180x200 cm
(8)
Skladem
711 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Utěrky v sadě Taulo
2 ks, z bio bavlny, bílé/modré, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousek
711 Kč
356 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
Koupelnová polička Bribano
Závěsná, nerezová, černá
(9)
Skladem
711 Kč
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Sekáček s paličkou President
Z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousky
710 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs Artchic
Závěsný systém tyč, bavlněný, s ornamentem, v petrolejové barvě, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rotho
Box na granule Cody
Béžový, 25x33 cm, výška 46 cm, 25 l
(16)
Skladem
Poslední kousek
709 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Záclona Fifties
S příměsí lnu, závěsný systém tyč, béžová, 140x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
709 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, hnědé/béžové, 60x100 cm
(51)
Skladem
709 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Adeline
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, bílé/oranžové, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
709 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Ladelle
Šálky v sadě Carnival
2 ks, keramické, na espresso, bílé/zelené, 100 ml
(3)
Skladem
Poslední kousek
709 Kč
355 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
347
348
349
...
543
Načíst další