Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 013 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Lékué
Forma na pečení
ø 30 cm, plast
(7)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Fotoalbum Life
(1)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Váza
Vysoká, keramická, hnědá, ø 11 cm, výška 39 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Trio
Závěsné svítidlo Agudo
Hnědé, kovové, ø12x150 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Bloomingville
Tác Caramella
10,5x28 cm, kameninový
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Soška Soline
Keramická, 9x24 cm, výška 24 cm
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kähler Design
Svícen Kantarel
Keramický
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Lucerna Modern
Kovová, 14x14 cm, výška 23 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Lucerna Lohals
Kovová/skleněná, 18x18 cm, výška 20,5 cm
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Maximex
Kryt na zeď u sporáku
Z tvrzeného skla, s potiskem, 50x56 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Knut
Krémové, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 12x9x11 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Orion
Pánev Litina
Litinová, ø 30 cm
(79)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Casa Selección
Košíky v sadě
7 ks, do koupelny, látkové, tmavě šedé, výška 8,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Jen na Bonami
Rosti
Cedník Margrethe
Ø 23 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Casafina
Šálek Taormina
Keramický, s podšálkem, modrý/tyrkysový, 200 ml
(5)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Pineapple Elephant
Záclona Zanzibar Stripe
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, modrá, 140x229 cm
(5)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Unlimited Design for kids
Nástěnná dekorace Propeller
Kartonová, výška 11 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Zrcadla v sadě
3 ks, nástěnná
(3)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Evander
Ve zlaté barvě, kovové, s ohybatelnou konstrukcí, 26x21x10 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Roba
Pleny Lil Planet
3 ks, modré, mušelínové, 80x80 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Plaček Pet Products
Potah do auta Dog Fantasy
Černý
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka William Morris
Z recyklovaného plastu, bílá/zelená, 40x70 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Rohožka Sausage Dog
Z kokosového vlákna, krémová, 43x73 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Rohožka Coco Natural
Z kokosového vlákna, hnědá, 45x75 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Rex London
Rohožka Bumblebee
Z kokosového vlákna, tyrkysová, 43x73 cm
(23)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Rex London
Rohožka Ladybird
Z kokosového vlákna, červená/zelená, 73x43 cm
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Rex London
Rohožka Welcome Plants
Z kokosového vlákna, tmavě modrá, 73x43 cm
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Sweet Treats
Na jednolůžko, na knoflíky, růžové, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Ego Dekor
Sada na olej a ocet Authentic
2 ks, 300 ml, skleněná
(25)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Nádoba na kvašení zeleniny Della Casa
Skleněná
(16)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na dort
ø 23 cm, silikon
(16)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Sklenice v sadě Grand Cru Nouveau
2 ks, 360 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Konvička na zalévání
Skleněná, 1,4 l
(4)
Doručíme od 20. 10. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kilner
Set na výrobu kvásku se stěrkou
Skleněný
(15)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Svíčky v sadě Bunny
3 ks, s velikonočním motivem, doba hoření 2 h, výška 10,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelná dekorace Sweetie
Ve zlaté barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 20x12x35 cm
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelná dekorace Sweetie
Ve zlaté barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 18x12x35,5 cm
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Světelný řetěz Elly
Červený, skleněný, LED, na baterky, délka 105 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Cam Cam Copenhagen
Kapsář na dětskou postýlku Classic Stripes Blue
Z bio bavlny, světle modrý
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Deka Ebony
Z mikroplyše, tmavě hnědá, 130x170 cm
(11)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Baroque
Tmavě modrá, papírová, do zásuvky, ø75x23 cm
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Forest Friends
Bílá/šedá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 28x6x44 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Vánoční světelná dekorace Lucy
Vínová, skleněná, LED, na baterky, s časovačem, ø13x23,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 12 ks
Esschert Design
Zavařovací sklenice v sadě
12 ks, 90 ml, skleněné
(4)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, zelené, 160x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Compactor
Košík
Z rákosu, v přírodní barvě, výška 20,5 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Kelímek na zubní kartáčky Icon
Keramický, černobílý, ø 6,5 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Balvi
Miska Chips
Servírovací, keramická, černá, 1 l, ø 15 cm
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
346
347
348
...
543
Načíst další