Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 007 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Star Trading
Světelná dekorace Lumiwall
Bílá, kovová, LED, do zásuvky, IP44, 46x1x50 cm
(1)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Opviq lights
Závěsné svítidlo Depay
Ve zlaté barvě, kovové, ø36x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Nástěnné svítidlo Tehila
Černé, ocelové, IP44, 9x11x15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Opviq lights
Závěsné svítidlo Farac
Černé, kovové, ø50x111 cm
(2)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Deka Marble
S beránkem, šedá, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Deka
Z mikroplyše, šedá, 130x180 cm
(1)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Leitmotiv
Lávová lampa Rainbow Rocket Lava
Zelená, skleněná, ø11x41,5 cm
Skladem
Poslední kousek
727 Kč
Do košíku
Do košíku
Trio
Nástěnné svítidlo Mio
Bílé, kovové, LED, s ohybatelnou konstrukcí, 18x18x18 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
726 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Roba
Maňásci v sadě
6 ks, látkové, praní v ruce, vhodný věk 3+
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
726 Kč
121 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
Vakuové pytle v sadě
5 ks
(36)
Skladem
Poslední kousky
726 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Vložka do jídelní židličky Luxe
Šedá/hnědá
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
726 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Karlsson
Budík Button Retro
Výška 10 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
725 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 4 ks
noo.ma
Podtácky v sadě Plama
4 ks, kovové, ve stříbrné barvě, 10x10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
725 Kč
181 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
noo.ma
Svícen Mis
Kovový
Skladem
725 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Bredemeijer
Ohřívač na konvici na čaj Jang
Černý, z litiny
(57)
Skladem
725 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Minecraft "Jungle Fight"
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
724 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Boho
Do postýlky, otevřené, růžové, bavlněné, 100x135 cm
Skladem
724 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Bari
Bez vrtání/rohová, Vacuum-loc, ocelová, černá
(43)
Skladem
724 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Váza Vera
Skleněná, černá, ø 21 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
724 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Wenko
Držák na ručníky Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, z nerezové oceli, černý, 60,5x5 cm, výška 6 cm
(5)
Skladem
724 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Wenko
Koupelnová polička Lizan
Bez vrtání/rohová, Turbo-loc, nerezová, bílá
(1)
Skladem
723 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě Ada
2 ks, šedé, 17x33 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
723 Kč
362 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
Dávkovač mýdla Porto
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě, ø 9,5 cm, výška 11,5 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
723 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wenko
Sprchová hlavice Softwater
Plastová, matně černá, ø 12 cm
(3)
Skladem
723 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minecraft "Sssleep Tight"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, zelené/modré, bavlněné, 140x200 cm
(5)
Skladem
723 Kč
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Kasička Locomotive
Kovová, 15x5 cm, výška 8,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
722 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs New Sultan
Závěsný systém tyč, béžový, 140x240 cm
(4)
Skladem
721 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Přídavná polička Simon
Nastavitelná, plastová, bílá, 27x40 cm, výška 8,5 cm
(1)
Skladem
721 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Wenko
Přídavná polička Vali
Dřevěná, v přírodní barvě, 37x12 cm, výška 16 cm
(74)
Skladem
721 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 20 ks
Wenko
Ramínka v sadě Alessia
20 ks, kovová, šedá, délka 41 cm, výška 21,5 cm
(2)
Skladem
721 Kč
36 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Hodiny Takamaka
Nástěnné, ø 40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
721 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Plumiss
Pratelná, textilní, 45x75 cm
(1)
Skladem
721 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Hanse Home
Rohožka Maison
Černá, 45x75 cm
(39)
Skladem
721 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Minutka Singles
Černá
(8)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Gabby's Dollhouse "Confetti"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 10 ks
Restilo
Utěrky v sadě Louie
10 ks, bavlněné, šedé/tyrkysové, 50x70 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
72 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Cam Cam Copenhagen
Dětské misky v sadě Earth
2 ks, silikonové, béžové, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Sapho
Koupelnový organizér Gedy Afrodite
Béžový, 30x10 cm, výška 3 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs Meliane
Závěsný systém tyč, béžový, 140x280 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Bro
Bílá, plastová, LED, na baterky, s časovačem, ø12x35 cm
(1)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
S|P Collection
Misky v sadě Odette
2 ks, na polévku/na salát, z kostního porcelánu, bílé, 625 ml, ø 18 cm
Skladem
719 Kč
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Indigo
2 ks, tmavě modré, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
RHS
Dětské povlečení Butterfly Garden
Na jednolůžko, na knoflíky, bílé/růžové, 135x200 cm
(2)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský batoh Ninjago Cole
Objem 25 l
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský batoh Ninjago Jay
Objem 25 l
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Svícen Charlie
Dřevěný
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Sunnylife
Pumpička
11x9 cm
(3)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení
ø 30 cm, plast
(7)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
345
346
347
...
543
Načíst další