Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 003 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Mila Home
Chránič matrace Classic
Voděodolný/antialergenní, 100x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Gardinia
Roleta Brutus
Bambusová, v přírodní barvě, 140x160 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(12)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Deka Marble
S beránkem, béžová, 150x200 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Sagaform
Termoláhev Tekla
500 ml, s brčkem, z nerezové oceli, světle šedá
Skladem
Poslední kousek
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Grandy
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 29x8x41 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Hammershøi
Na čajovou svíčku, porcelánový
(34)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Dětská jídelní sada Sharks
5 ks, melaminová
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Bright Football
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré, 135x200 cm
(9)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Fairytale Unicorn
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 135x200 cm
(16)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Lost In Space
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré/šedé, 135x200 cm
(15)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Wenko
Koupelnová předložka Lambris
Pratelná, plastová, hnědá, 65x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 3 ks
Remundi
Jehly na špíz v sadě Rotisserie
Z nerezové oceli, 3 ks
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
243 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Dekorační tác Travertine
Kamenný, 15x30,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Diana
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 19 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
sada 5 ks
Wenko
Ramínka v sadě Noa
5 ks, kovová, černá, délka 44,5 cm, výška 17,5 cm
(6)
Skladem
729 Kč
146 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Garnýž Bullette
Roztažitelná, kovová, bílá, 210 - 380 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
sada 4 ks
Premier Housewares
Kroužky na ubrousky v sadě Bowerbird
4 ks, ø 5 cm
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
182 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Restilo
Závěs Valeta
Závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, krémový, 140x270 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
iDesign/The Home Edit
Organizér na kořenky
Otočný, plastový, ø 24 cm, výška 27 cm
(23)
Skladem
Poslední kousek
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Bosio
Nástěnný, skleněný, matně černý, 7x10,5 cm, výška 9,5 cm
(24)
Skladem
Poslední kousek
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Galaxy
Modrá, papírová, do zásuvky, ø60x16 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football
Na jednolůžko, na knoflíky, zelené/modré, 135x200 cm
(198)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
WMF
Kráječ Profi Plus
Na sýr, z nerezové oceli
(9)
Skladem
Poslední kousek
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Hodiny New Vintage
Nástěnné, ø 22 cm
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Viran
V mosazné barvě, skleněné, 27x25x15 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Garden Pleasure
Ochranný obal na zahradní nábytek
65x65 cm, výška 80 cm
(1)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Konev na zalévání
Plastová, 9,55 l
(4)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Stojan na mycí prostředky Sage
Plastový, světle šedý, 13x21 cm, výška 11,5 cm
(6)
Doručíme od 14. 10. 2026
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Police
Na obrázky, v dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: papír, v přírodní barvě, šířka 100 cm, výška 5 cm, hloubka 9,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Good Morning
Polštář Coolmax
Na spaní, 60x70 cm
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Household Pleasure
Poštovní schránka
37x10,5 cm, výška 47,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Botanicals
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka William Morris Strawberry Thief
Z recyklovaného plastu, 40x70 cm
(5)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Ciao
Z recyklovaného plastu, v mentolové barvě/oranžová, 40x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Váza Terento
Skleněná, růžová, ø 14 cm, výška 28 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
729 Kč
Do košíku
Do košíku
RHS
Povlečení Rosemoor Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
WMF
Servírovací lžíce Profi Plus
Plastová
Skladem
Poslední kousek
729 Kč
Do košíku
Do košíku
S|P Collection
Set cukřenky a konvičky na mléko Odette
Z kostního porcelánu
Skladem
Poslední kousek
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Zone
Poutka v sadě Loop
2 ks, světle hnědá
(3)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
365 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 650 ml, na víno
(57)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
House Nordic
Dózy v sadě Maya
2 ks, 1,7 l/1,8 l, na mouku/na kávu/na sypaný čaj/na sypké potraviny/na těstoviny/na cukr/na sušenky/na kakao, skleněné
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Metaltex
Pojízdný regál Toronto
Kovový, ve stříbrné barvě, šířka 23 cm, výška 83 cm, hloubka 23 cm
(310)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Lina
Skleněná, LED, na baterky, ø18x18 cm
(8)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Star Trading
Světelný řetěz Glow
Černý, skleněný, LED, do zásuvky, IP44, délka 360 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mason Cash
Mísa In The Meadow
Keramická, světle žlutá, ø 24 cm, objem 1,1 l
(1)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Star Trading
Závěsné svítidlo Tub
Tmavě hnědé, z masivního dřeva, ø15x350 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Zástěra
2 ks, červená/modrá
(3)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
344
345
346
...
543
Načíst další