Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 002 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Polštář Carbon
Na spaní, 70x90 cm
(31)
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (3)
Na prodejně
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Happy Holidays
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Love Story
Pelíšek Softy
Pro psa, růžový, 107x72 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Ego Dekor
Velikonoční dekorace v sadě
6 ks
Skladem
739 Kč
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Truhlík Capri
Samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 20x50 cm, výška 18 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Holmegaard
Sklenice Mikkeler
400 ml, na pivo
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Miska
Pro domácího mazlíčka, skleněná, s nápisem, ø 24 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mepal
Termohrnek Ellipse
350 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě/šalvějově zelený
(1)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Wednesday "Rain"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, tmavě modré, bavlněné, 140x200 cm
(7)
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě Cactus
4 ks, ø 7 cm, výška 12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Orion
Varná konvice Greenish
Šedozelená, z nerezové oceli, objem 2 l
(7)
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Gardinia
Závěs Dimout
Zatemňovací/termo, závěsný systém tyč, vínový, 140x245 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Ladelle
Zapékací mísy v sadě Clyde
2 ks, 14x21 cm, keramické, maximální teplota 180 °C
(1)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
370 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Grinch
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, zelené/šedé, s vánočním motivem, bavlněné, 200x140 cm
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Brandani
Stolní lampa 4in1
Černá, kovová, LED, s ohybatelnou konstrukcí/s klipem, ø12x47,5 cm
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Little Nice Things
Podložka na stůl Black Prada
Černá
(9)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mepal
Mísa Chef It
Na šlehání, plastová, béžová, ø 22 cm, objem 3 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
738 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Kähler Design
Stojánky na vajíčka v sadě Hammershøi
2 ks, porcelánové, bílé
(3)
Doručíme od 16. 10. 2026
736 Kč
368 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Závěs Island
Závěsný systém tyč, strukturovaný, v přírodní barvě, 140x240 cm
Skladem
736 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
simplehuman
Dávkovač mýdla
Kovový, 444 ml, 10x8 cm, výška 18 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Milano
Nástěnná/rohová, ocelová, ve stříbrné barvě
(32)
Skladem
735 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Nástěnné svítidlo Cielo
Černé, kovové, 12x26,5x9 cm
Skladem
Poslední kousek
735 Kč
Do košíku
Do košíku
Spirella
Šperkovnice Alais
Skleněná/bambusová, se zrcadlem, 13x23 cm, výška 3 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
RIG-TIG
Kuchyňská váha Foodie
Bílá, digitální, plastová
Skladem
Poslední kousky
734 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Costa Nova
Váza Brisa
Ručně malovaná, z kameniny, bílá/modrá, ø 12 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
734 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
Stelton
Lahev pro výrobník sody Brus
Plastová, objem 1,15 l
Skladem
734 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
sada 3 ks
Stelton
Náhradní filtry do filtrační konvice v sadě Magnesium+
3 ks, plastové, bílé
Skladem
Poslední kousky
734 Kč
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Quadro
Bez vrtání, Turbo-loc, nerezová, ve stříbrné barvě
(116)
Skladem
734 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Stojan na mycí prostředky Surface
Kovový, v leskle stříbrné barvě, 12x17,5 cm, výška 12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
733 Kč
Do košíku
Do košíku
Spirella
Odpadkový koš Erik
Nášlapný, ocelový, matně černý, 5 l
(3)
Skladem
Poslední kousky
733 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Holm
Prkénka v sadě
2 ks, plastová, 37 x 25 cm
(2)
Skladem
733 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Cam Cam Copenhagen
Dětská deka Dreamland
Zavinovací, z bio bavlny, slonovinová, 120x120 cm
Skladem
Poslední kousky
733 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
sada 60 ks
simplehuman
Pytle na odpadky v sadě M
60 ks, stahovací, 45 l
(3)
Skladem
733 Kč
12 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Lion King "Best friends"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, světle žluté, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
733 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Koupelnová polička Lizan
Bez vrtání, Turbo-loc, nerezová, zelená
(3)
Skladem
733 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Odkládací stojánek na vařečku Tosca
Ocelový, bílý, 12x11 cm, výška 16 cm
(68)
Skladem
Poslední kousky
732 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Deka Toscana
Z recyklované bavlny, modrá/šedá, 130x160 cm
(8)
Skladem
732 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Dětská jídelní sada Agnes
3 ks, kameninová
(2)
Skladem
Poslední kousky
732 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětský svačinový box Agnes
Nerezový, ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
732 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
YAMAZAKI
Organizér do šuplíku Tower
Plastový, výška 6 cm
(16)
Doručíme od 14. 10. 2026
732 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Iconic
Ø 11 cm, výška 14 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
731 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Curver
Odpadkové koše v sadě Eco
3 ks, na tříděný odpad, plastové, 3x25 l
(103)
Skladem
731 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem jednotlivých košů (2)
douceur d'intérieur
Závěs Nymphea
Závěsný systém tyč, bílý/zelený, 140x260 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
730 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Folkabo
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 27x5x27 cm
(4)
Skladem
730 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Assisi
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, ø 17 cm
(65)
Skladem
730 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Maximex
Zrcadlo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 7x, ø 15 cm
(25)
Skladem
730 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 24 ks
Vialli Design
Sada kořenek Vilagio
24 ks, skleněné
(1)
Skladem
730 Kč
30 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
sada 6 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Geo
6 ks, 400 ml, z borosilikátového skla
Skladem
Poslední kousek
730 Kč
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
343
344
345
...
543
Načíst další