Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 302 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Travelposter
Plakát Ireland
30x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Household Pleasure
Police Optic
V dekoru exotického dřeva, z MDF, povrchová úprava: folie, hnědá, šířka 100 cm, výška 4 cm, hloubka 23,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Dekorační polštář Christmas Deco
S vánočním motivem, zelený/modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(4)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Miska
Na polévku, porcelánová, bílá/modrá, 600 ml, ø 15 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Povlak na polštář Gauze
Mušelínový, 50x70 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
749 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Pineapple Elephant
Povlaky na polštáře v sadě Tamba Leaf
2 ks, strukturované, 50x75 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
749 Kč
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Printworks
Puzzle Iconic Buildings
Počet dílků 1000, vhodný věk 5+
(1)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Párty doplňky v sadě Vegetable Surprise Balls
4 ks
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Meri Meri
Párty doplňky v sadě Happy Face Icons Surprise Balls
6 ks
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Meri Meri
Papírové čepice v sadě Christmas Tree
6 ks
Skladem
749 Kč
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Rex London
Rohožka Nine Lives
Z kokosového vlákna, světle zelená/oranžová, 43x73 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, sametové, růžové, 60x100 cm
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Dětský koberec Pink Unicorn
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, růžový, ø 100 cm
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, sametové, 60x100 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, sametové, 60x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, sametové, 60x100 cm
(1)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Dekorační polštář Tono
Sametový, růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Juvel
4 ks, 570 ml, na koktejly
(4)
Skladem
749 Kč
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Juvel
4 ks, 490 ml, na pivo
(4)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Juvel
6 ks, 290 ml, na whiskey
(16)
Skladem
749 Kč
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Frosted
2 ks, 250 ml, na koktejly
(1)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Mísa Beaufort
Na salát, skleněná, ø 25 cm
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Nádoba pro vaření v páře
15x25 cm, skleněná
(1)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Ego Dekor
Sada doplňků do koupelny Bubbles
Skleněná
(1)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Váza Baufort
Skleněná, ø 15 cm, výška 30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Dasho
Skleněný
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Soška Wondering
Z polyresinu, 10x12,5 cm, výška 23,5 cm
(3)
Doručíme od 23. 10. 2026
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Oblíbené
WMF
Struhadlo
Univerzální
(38)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Sada doplňků do koupelny Brasil
Plastová, tmavě modrá
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Glow
Tmavě šedá, skleněná, LED, do zásuvky, ø15x16 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
sada 10 ks
Compactor
Vakuové pytle v sadě Aspispace
10 ks
Skladem
749 Kč
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Meri Meri
Velikonoční dekorace v sadě Surprise Eggs
6 ks
Skladem
749 Kč
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelný řetěz Smoky
Černý, plastový, LED, solární, IP44, délka 270 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Butter Kings
Dětský povlak na polštář All Get Together
S potiskem, z bavlněného saténu, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Retro
Pratelná, z bio bavlny, zelená, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Bigso
Organizér Ingrid Canvas Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Gizmo
Sáňkovací talíř Meteor
(3)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Záchodové prkénko Hanoi
V přírodní barvě, se vzorem dřeva
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Zástěra
Khaki
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Compactor
Úložný box na oblečení
Vakuový/vyztužený, látkový, bílý/modrý, 40x25x25 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Úsporná sprchová hlavice
Ve stříbrné barvě, ø 10 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Koupelnová předložka Marble
Pratelná, bílá/šedá, ø 100 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Stěrka s držákem Vacuum-Loc
Vacuum-loc, černá, délka 25 cm
(30)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Nástěnné svítidlo Neria
Černé, kovové, 10x15x18 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Prada
2 ks, pratelné, sametové, černé, 60x100 cm
(11)
Doručíme od 14. 12. 2026
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
House Nordic
Nástěnný věšák Vita
Kovový, černý, šířka 70 cm, výška 4 cm, hloubka 4 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Zone
Stojan na mycí prostředky Singles
Plastový, černý, 9x17 cm, výška 8 cm
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Yes Everyday
Koberec Shaila
Ručně tkaný, jutový, bez vlasu, s třásněmi, černý/v přírodní barvě, 60x90 cm
(1)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
342
343
344
...
536
Načíst další