Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 297 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Miska Hezha
Na polévku, z kameniny, krémová, 460 ml, ø 13 cm
(55)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Star Trading
Světelná dekorace Albaleaf
Bílá, nerezová, LED, zapichovací, solární, IP44, 9,5x9,5x90 cm
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Forest Friends
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 37x6x38 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Vira
Bílá, papírová, ø60x16 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, saténové, s pruhy, bílé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Star Trading
Dětské noční světlo Whale
Bílé, silikonové, LED, na baterky, s možností volby barvy/s časovačem, 11x17x9,5 cm
(3)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Sahara
Bavlněný, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(4)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Native Natural
Dekorační polštář Merino
Vlněný, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(17)
Doručíme od 22. 10. 2026
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Dekorační polštář Carved Fur
Z mikroplyše, růžový, se snímatelným potahem, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
sada 2 ks
Bloomingville
Talíře v sadě Merry-go-round
2 ks, dezertní , ø 16 cm, z kameniny
(2)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Valek
Embosovaný váleček Made With Love
Dřevěný
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Holm
Magnetický držák na nože
Dřevěný, v přírodní barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Valek
Embosovaný váleček Happy Christmas
Dřevěný
(1)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Valek
Embosovaný váleček Merry Christmas
Dřevěný
(2)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, skleněný, v matně zlaté barvě
(4)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Meri Meri
Girlanda Happy Halloween
145 cm
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Tefal
Pánev Simple Cook B5564053
Grilovací, s nepřilnavým povrchem, ø 26 cm
(3)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Tefal
Pánev Simply Clean Red B5674053
Grilovací, s nepřilnavým povrchem, ø 26 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, sametové, hnědé, 60x100 cm
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, sametové, hnědé, 60x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, sametové, hnědé, 60x100 cm
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, sametové, hnědé, 60x100 cm
(2)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Ručník Block
Froté, bavlněný, hnědý, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svícen Ven
Na čajovou svíčku, skleněný
Doručíme od 26. 10. 2026
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Merry-go-round
2 ks, 380 ml, kameninové
(2)
Skladem
749 Kč
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Yule
2 ks, 380 ml, kameninové
Skladem
749 Kč
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Stojánky na vajíčka v sadě Birdy
2 ks, kameninové, žluté/modré
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Eanna
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 6 cm, výška 6 cm
(18)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
OYOY Living Design
Svícen Savi
Kamenný
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Ume Steel
Z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě, ø 8 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
Premium
Novinka
sada 3 ks
Bloomingville
Svícny v sadě Maiano
3 ks, keramické
Skladem
749 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
WC štětka Badi
Keramická, béžová, ø 13,5 cm, výška 38 cm
(26)
Doručíme od 23. 10. 2026
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Oblíbené
Foutastic
Koupelnová předložka Pictura
Pratelná, ø 100 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
sada 2 ks
Artevasi
Držáky na truhlík v sadě Hammer Grey
2 ks, kovové, výška 21 cm
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Orion
Stojan na boty
Kovový, ve stříbrné barvě, počet párů bot 12 , šířka 65,5 cm, výška 54 cm, hloubka 30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
WOOOD
Svícen Kiva
Na čajovou svíčku, kovový
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Truhlík
Závěsný, kovový, 40x25 cm, výška 26 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Truhlík
Závěsný, kovový, 40x25 cm, výška 24 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Miska Naive
Na polévku/na salát, keramická, krémová, 460 ml, ø 20 cm
(2)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Roba
Maňásek
4 ks, látkový, vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
187 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Roba
Dětská židle Paw Patrol
Modrá, výška sedáku 31 cm, nosnost 25 kg
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Addis
Mop
(102)
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Soška Zoro
Mramorová, 9x20 cm, výška 21 cm
Skladem
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Salátový příbor Lite
2 ks, z nerezové oceli
(1)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Tescoma
Sekáček s paličkou President
Z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Travelposter
Plakát Paradise Beach
30x40 cm
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Travelposter
Plakát Hawaii
30x40 cm
(25)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Travelposter
Plakát Ireland
30x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
341
342
343
...
536
Načíst další