Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 085 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
Lyngby Glas
Hrnky v sadě Moscow Mule
2 ks, 400 ml, z mědi, moscow mule, v měděné barvě
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
689 Kč
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Lyngby Glas
Hrnky v sadě Moscow Mule
4 ks, 80 ml, z mědi, moscow mule, v měděné barvě
Skladem
689 Kč
172 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Miska Carmel
Na polévku, z kameniny, oranžová, 600 ml, ø 15,5 cm
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Metaltex
Organizér na kořenky Loop
Otočný, plastový, 41,5x29 cm, výška 3 cm
(1)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Hermia
Organizéry do lednice v sadě
3 ks, plastové, výška 14 cm
(18)
Skladem
689 Kč
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Wenko
Pohlcovač vlhkosti Drop
Tyrkysový
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Villa Altachiara
Miska Goji
Na polévku, porcelánová, bílá/modrá, 30 ml, ø 24 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Villa Altachiara
Talíř Goji
Servírovací, porcelánový, bílý/modrý
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 8 ks
Hermia
Potravinové krabičky v sadě
8 ks, šedé
(12)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
86 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Navy Leaf
Z recyklovaného plastu, tmavě modrá, 40x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
DOKE
Módní doplněk Light
(35)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě Alda
6 ks, 300 ml, na whiskey
(290)
Skladem
689 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomsterbergs
Sada kuchyňského náčiní
2 ks
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Světelný řetěz Knirke
Zelený, kovový, LED, solární, IP44, délka 16 m
(3)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Markslöjd
Světelný řetěz Prince
Bílý, plastový, LED, na baterky, s časovačem, délka 135 cm
(11)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Roleta Rossignol
Textilní, světle hnědá, 120x180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Baby Cats
2 ks, pratelné, světle hnědé, 60x100 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, světle hnědé, 60x100 cm
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Brabantia
Termohrnek Make & Take
500 ml, z nerezové oceli, světle šedý
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Gizmo
Sáňkovací talíř Supernova
(2)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
Žárovka NGC Stripe
E27, 2000 K, 1 W, ø 13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Rexproduct
Povlak na matraci Ori XL
Pro psa, tmavě šedý, 90x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Venkovní hra Explorer Bag: Birds
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Classic
Ve zlaté barvě, papírová, do zásuvky, ø45x14,5 cm
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kähler Design
Závěsná dekorace Nobili
Ø 5 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky Diapozitiv
23x24 cm, výška 20 cm
(13)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
iDesign
Koupelnová polička Classico
Bez vrtání, šedá
(8)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Závěsný kabel Ute
500 cm, E27
(8)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Brasil
Plastový, černý, 6,5 l
(56)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Oblíbené
Wenko
Stojan na mycí prostředky Squeez-e Sink
Polyresinový, tmavě šedý, 7x15 cm, výška 18 cm
(24)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Stojan na zubní kartáčky Tower
Ocelový, bílý/zelený, 5x11 cm, výška 8 cm
(23)
Doručíme od 14. 10. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Outdoorchef
Čistič na gril SMOKE
(2)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Kukaň Sweet
Pro kočku, šedá, 35x38 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Addis
Koš na prádlo
Plastový, šedý, 40 l
(109)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Pineapple Elephant
Závěs Zanzibar Woven Stripe
Závěsný systém tyč, s pruhy, šedý, 140x229 cm
(2)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Dávkovač mýdla Fraz
Dřevěný, hnědý, ø 10 cm, výška 20 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
WOOOD
Tác Flexible
24x44 cm, dřevěný
(70)
Skladem
688 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Cars "Legend"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, červené, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
687 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cattara
Ochranný obal na gril Royal Classic
88x66 cm, výška 96 cm
(66)
Skladem
686 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Společenská hra Pexeso Iconic Buildings
Vhodný věk 12+
(1)
Skladem
686 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 120 ks
Brabantia
Pytle na odpadky v sadě PerfectFit O
120 ks, stahovací, 30 l
(2)
Skladem
686 Kč
6 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
Markslöjd
Stropní svítidlo Mini
Černobílé, z opálového skla, IP44, ø10x12,5 cm
(2)
Skladem
686 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Stelton
Šálek Theo
Kameninový, na cappuccino, černý, 200 ml
Doručíme od 16. 10. 2026
685 Kč
Do košíku
Do košíku
Cattara
Gril Piran
Na dřevěné uhlí/přenosný
(5)
Doručíme od 21. 10. 2026
684 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Joseph Joseph
Kuchyňský váleček PrecisionPin
Dřevěný
Skladem
Poslední kousky
683 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Gingerbread Lighthouse
Na čajovou svíčku, keramický
(22)
Skladem
683 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs Winona
Závěsný systém tyč, z materiálu bouclé, krémový, 140x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
683 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Curver
Koš na prádlo Jute
Plastový, béžový, 58 l
(48)
Skladem
683 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
354
355
356
...
543
Načíst další