Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 077 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Quadro
Bez vrtání, Vacuum-loc, plastový, v leskle stříbrné barvě, 10x7,5 cm, výška 10 cm
(375)
Skladem
692 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bitz
Váza Gastro Blue
Z kameniny, tmavě modrá, ø 14 cm, výška 20 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
691 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
LEIFHEIT
Držák na fólie a papírové utěrky Parat
Nástěnný, plastový, bílý, 9,5x39 cm, výška 32 cm
(5)
Skladem
690 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Mickey "Hello"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(7)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Stranger Things "Upside Down"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(23)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Design Letters
Utěrky v sadě
2 ks, béžové, 40x60 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Rex London
Termofor Wild Flowers
Bavlněný, 1,2 l
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Tescoma
Blok na nože Woody
Dřevěný, v přírodní barvě
(31)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Flower Paradise
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, béžové, 260x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Béžový, 240x260 cm
(23)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Závěs Eva
Závěsný systém tyč, sametový, béžový, 135x260 cm
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Koupelnová předložka Whale
Pratelná, bílá/modrá, 52,5x83 cm
(39)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
douceur d'intérieur
Žaluzie Venitien
Kovová, bílá, 90x180 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelná dekorace Cosy
Bílá, plastová, LED, na baterky, ø10x20 cm
(14)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Vánoční světelná dekorace Clara
Bílá, z vosku, LED, na baterky, ø14x18 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Rosendahl
Talíř Grand Cru Cottage
Hluboký , ø 19 cm, porcelánový, bílý
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
knor
Rámeček
48x58 cm, na zeď, plastový, bílý, na fotku 40x50
(13)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Závěs Milano
Závěsný systém tyč, s příměsí bavlny, bílý/béžový, 140x240 cm
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Patch
Manšestrový, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(4)
Doručíme od 6. 11. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Reality
Dětská lampička Karo
V leskle stříbrné barvě, kovová, LED, do zásuvky, 12x17x17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Frozen
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Dětské hodiny DIY Chico
Ø 60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Metaltex
Organizér na kořenky York
Dřevěný, matně černý/v přírodní barvě, 34x8 cm, výška 38 cm
(16)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Podnos Mango
30x40,5 cm, servírovací, dřevěný
(9)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Premier Housewares
Etažér Molly
Skleněný, bílý, ø 29 cm
(30)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Rainbow Hearts
Do postýlky, teplé, na knoflíky, růžové, fleecové, 120x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Fontána
Pro kočku
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Ecossais
S beránkem, hnědá, 125x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Deka Fur Velvet
Z mikroplyše, hnědá, 130x160 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jen na Bonami
Bonami Selection
Jídelní sada Aura Nomi
Pro 1 osobu, 3 ks, kameninová, zelená
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
S|P Collection
Svícen Opus
Kamenný
Doručíme od 2. 11. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Ladelle
Dóza Essentials
Na sůl, keramická, antracitová
(2)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kähler Design
Svícen Hammershøi Christmas Father Elf
Keramický, s vánočním motivem
(3)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kähler Design
Svícen Hammershøi Christmas Gifts
Keramický, s vánočním motivem
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Plaček Pet Products
Klec pro ptáky Bird Jewel KS 8
Kovová, zelená, 47,5x25,5 cm, výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, 60x100 cm
(4)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Optic
2 ks, růžové/šedé/ve zlaté barvě, 60x100 cm
(15)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Casa Selección
Košík na ovoce
Ø 30 cm, kovový, černý
(5)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Reality
Stolní lampa Munoz
V bronzové barvě, kovová, LED, ø13x21 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mepal
Lahev Vita
700 ml, cestovní, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě/šalvějově zelená
(3)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Wenko
Držák na toaletní papír Bosio
Bez vrtání, Power-loc, z nerezové oceli, matně černý, 15x6,5 cm, výška 10,5 cm
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Spider-man "Blue"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs Leafy
Závěsný systém tyč, bavlněný, modrý, 140x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Prkénko Marmore
Servírovací, mramorové, 31 x 21 cm
(4)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Lyngby Glas
Hrnky v sadě Moscow Mule
2 ks, 400 ml, z mědi, moscow mule, v měděné barvě
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
689 Kč
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Lyngby Glas
Hrnky v sadě Moscow Mule
4 ks, 80 ml, z mědi, moscow mule, v měděné barvě
Skladem
689 Kč
172 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Miska Carmel
Na polévku, z kameniny, oranžová, 600 ml, ø 15,5 cm
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
353
354
355
...
543
Načíst další