20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 756 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Oblíbené
Artsy Doormats
Rohožka Prosecco
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 40x60 cm
(464)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Swallows
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 40x60 cm
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Artsy Doormats
Rohožka Tree of Life
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 40x60 cm
(85)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Artsy Doormats
Rohožka Vítejte
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 40x60 cm
(139)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka William Morris
Z kokosového vlákna, 40x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Artsy Doormats
Rohožka Wipe Your Paws
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 40x60 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Artsy Doormats
Rohožka Without Wine
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 40x60 cm
(155)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Artsy Doormats
Rohožka Yell Ding Dong
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 40x60 cm
(29)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Žij a Miluj
Z kokosového vlákna, v přírodní barvě, 40x60 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Kyoto Black
42x52 cm, na zeď, černý/v přírodní barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Brandani
Rámeček
25x34 cm, na zeď, na fotku 21x30
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Sagaform
Salátový příbor
2 ks, dřevěný
(18)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Tác In the Forest
15x30 cm, keramický
(150)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Novinka
Orion
Čajová souprava
Skleněná
Doručíme od 21. 10. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Auralia
3 ks, skleněné, ø 4 cm
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Herz
Na jednolůžko, na knoflíky, s potiskem, starorůžové, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Reality
Venkovní svítidlo Ricardo
Světle zelené, plastové, LED, přenosné, na USB, stmívatelné, IP54, ø13,5x30 cm
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Stojan na pokličky a pánve
Kovový, černý, 30x18 cm, výška 18 cm
(76)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Markslöjd
Světelná dekorace Bing
Na baterky, stolní , dřevěná/plastová, šířka 15 cm, délka 24 cm, výška 32 cm
(3)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Roleta Daynight
Den a noc, textilní, světle hnědá, 60x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mauro Ferretti
Rámeček Elizabeth
17,5x22,5 cm, stojací, kovový/skleněný, světle modrý/ve stříbrné barvě, na fotku 15x20
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
House Nordic
Police Beja
Patrová, kovová, světle šedá, šířka 48 cm, výška 55 cm, hloubka 17 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Soft
Oboustranná/pratelná, z bio bavlny, tmavě modrá/šedá, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Orion
Konvice na čaj Metalic
2 l, tmavě šedá
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Sehlbach
Závěs
Termo/dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, tmavě šedý, 135x245 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Red Natural Stripes
2 ks, lněné, s pruhy, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Umělá květina Poppy
Ø 23 cm, výška 110 cm
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Stěrka s držákem Bestlock
Černá, délka 23,5 cm
(38)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Vilma Tree
2 ks, na baterky, stolní , skleněná, černá, ø 6 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Addis
Smeták
Šedý
(160)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Teddy
Z mikroplyše, šedá, 170x130 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Spider man
Na jednolůžko, na zip, 140x200 cm
(32)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení A Lot Like Christmas
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s nápisem, šedé, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Rolser
Koš na prádlo Laundry Hub Tweed duplo
Látkový, šedý, 71 l
Doručíme od 13. 10. 2026
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Casa Selección
Šperkovnice
Skleněná, 18x13 cm, výška 6 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Paw Patrol
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
478 Kč
s kódem
598 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Nutcracker
Sametový, s vánočním motivem, tmavě zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(14)
Doručíme od 3. 11. 2026
478 Kč
s kódem
598 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Tree
Sametový, s vánočním motivem, modrý, 34x40 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
478 Kč
s kódem
598 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Hodiny Thermometer
Venkovní, nástěnné, ø 30,5 cm
(307)
Skladem
478 Kč
s kódem
598 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Odkapávací podložka na nádobí Nelia
Plastová, béžová, 34x40 cm
(10)
Skladem
478 Kč
s kódem
597 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chránič matrace Ponny
Voděodolný, 160x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
478 Kč
s kódem
597 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Haltona
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, hnědá, 140x280 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
478 Kč
s kódem
597 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Metaltex
Koupelnová polička Onda
Nástěnná, ocelová, ve stříbrné barvě
(13)
Skladem
Poslední kousky
478 Kč
s kódem
597 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Fuzz-A-Mallows Rayen
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(2)
Skladem
478 Kč
s kódem
597 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na sprchu Fiorina
Bez vrtání, plastový, ve stříbrné barvě
(175)
Skladem
478 Kč
s kódem
597 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Koupelnová polička Origin
Bez vrtání, ocelová, černá
(22)
Skladem
478 Kč
s kódem
597 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Naruto "Grey"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
477 Kč
s kódem
596 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
24x28 cm, výška 23 cm
(175)
Skladem
477 Kč
s kódem
596 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
377
378
379
...
538
Načíst další