Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Akce a slevy
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 445 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Umbra
Servírovací stolek Bellwood
Na kolečkách, kovový, 44x53 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
3 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Opviq lights
Závěsné svítidlo Manavgat
V měděné barvě, kovové, ø114x100 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 190 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Hanse Home
Dětský koberec Bowie
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 160x235 cm
Skladem
Poslední kousek
2 779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Loft
Syntetický, se střední délkou vlasu, tmavě šedý, 120x170 cm
(16)
Skladem
1 567 Kč
s kódem
1 959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
Jen na Bonami
Ropez
Rohová pohovka Luma
Rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/levý roh/variabilní roh/s lenoškou, béžová, trojmístná, šířka 255 cm, hloubka 168 cm, hloubka sedáku 82 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
34 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
Na prodejně
sada 6 ks
Oblíbené
Orion
Šálky v sadě Whiteline
6 ks, porcelánové, na cappuccino/s podšálkem, bílé, 110 ml
(62)
Skladem
629 Kč
105 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Šálek Eau
Porcelánový, krémový, 320 ml
Skladem
236 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mila Home
Dětský koberec Snowy Hills
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 150 cm
Skladem
Poslední kousek
1 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Star Trading
Žárovka Frosted
E27, 3000 K, 5 W, stmívatelná, ø 6 cm
(12)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Zarážka na knihy Joey
Keramická
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Styler
Obraz Lan 3D Illusion
70x100 cm, - 3D iluze/s ručně malovanými prvky, s rámem/na plátně
(8)
Skladem
Poslední kousky
3 619 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Jen na Bonami
Hammel Furniture
Jídelní stůl Join by Hammel
Rozkládací, s přídavnou deskou, s deskou v dubovém dekoru, 96x160 cm, délka po rozložení 374 cm
Skladem
Poslední kousek
68 699 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Cam Cam Copenhagen
Dětská deka Dreamland
Zavinovací, z bio bavlny, slonovinová, 120x120 cm
Skladem
Poslední kousky
733 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
PT LIVING
Umělá strelície Canna
Výška 150 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 989 Kč
Do košíku
Do košíku
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní běhoun Giza 1410
Syntetický, bez vlasu, šedý, 80x250 cm
(2)
Skladem
1 092 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (7)
Premium
Zone
Dávkovač mýdla Nova
Porcelánový, světle šedý, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 11,5 cm
(1)
Skladem
912 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Metaltex
Stojan na papírové utěrky Lava
Ocelový, matně černý, ø 14 cm, výška 32 cm
(1)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Vintage Flowers
Z viskózy, s nízkým vlasem, modrý, 140x200 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
3 367 Kč
s kódem
4 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S beránkem, červená, 130x170 cm
(7)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Sada mlýnků na pepř a sůl
2 ks, ve stříbrné barvě, skleněná
(13)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obaly na květináče v sadě Bati
3 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 089 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Villeroy&Boch
Vnitřní a venkovní koberec Luitwin
Syntetický, bez vlasu, v přírodní barvě, 155x230 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
4 281 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
sada 10 ks
Mette Ditmer Denmark
Háčky ke sprchovému závěsu v sadě Aqua
10 ks, závěsné, kovové, černé
(9)
Skladem
405 Kč
41 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Adriana
2 ks, stohovatelné, čalouněné, zelené/v přírodní barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
6 849 Kč
3 425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Rowico
Jídelní stůl Tyler
Rozkládací, s přídavnou deskou, z dubového dřeva, ø 120 cm, délka po rozložení 210 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
29 999 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Hodiny Vienna
Nástěnné, výška 33 cm
(7)
Skladem
656 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Actona
Pracovní stůl Neptun
50x110 cm
(79)
Skladem
5 199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Casa Selección
Knihovna Cube
Z MDF, povrchová úprava: lamino, bílá, šířka 30 cm, výška 106 cm, hloubka 24 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
S|P Collection
Talíře v sadě Odette
2 ks, ø 28 cm, z kostního porcelánu, bílé
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
485 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Typ talíře (2)
Wenko
Koupelnová předložka
Plastová, béžová, 50x80 cm
(18)
Skladem
Poslední kousek
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premier Housewares
Obal na květináč Orvena
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 10,5 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Difuzér Soft Jasmin
S vůní jasmínu, objem 200 ml, ø 8 cm, výška 28 cm
(1)
Skladem
608 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
Teulat
Jídelní stůl Cep
V dekoru dubu, ø 65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
11 815 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Bloomingville Mini
Dětská deka Filipa
Béžová, 130x160 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
468 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Záchodové prkénko Samos
S automatickým zavíráním, 37,5 x 41,5 cm, plastové, světle šedé
(18)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Metaltex
Držáky na skleničky na víno v sadě Rail
2 ks, nástěnné, ocelové, ve stříbrné barvě, 41x11 cm, výška 4 cm
(11)
Skladem
369 Kč
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Art Deco Pearl
2 ks, s ornamenty, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
335 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Quinoa
Z textilie bouclé, rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/s lenoškou, světle růžová, trojmístná, šířka 255 cm, hloubka 162 cm, hloubka sedáku 60 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
36 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (3)
Premium
Blomus
Příbor Stella
Pro 4 osoby, 16 ks, nerezový, ve zlaté barvě
Skladem
Poslední kousky
3 549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Brabantia
Sušák na prádlo HangOn Tower
Matně černý, kovový, délka sušicí plochy 30 m
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 832 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Délka sušicí plochy (2)
Na prodejně
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Marble
Na zip, s abstraktním vzorem, 45x45 cm
(51)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Barová židle Eamy
Čalouněná, žinylková, šedá/v přírodní barvě, výška sedáku 65 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
5 011 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Výška sedáku (2)
Premium
Bloomingville
Vánoční koule v sadě Zwirl
2 ks, skleněné, ø 8 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
578 Kč
289 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Plážová osuška Lemons Lounger
Bavlněná, s potiskem/vtipná, 92x180 cm
(2)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Vybavení do dětské kuchyňky Toaster
Vhodný věk 1+, BPA free
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Záclona White
Lněná, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílá, 130x170 cm
(2)
Skladem
1 629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
Costa Nova
Talíř Summer Bliss
Ø 27 cm, z kameniny
Skladem
513 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 24 ks
Addis
Kolíčky na prádlo v sadě
24 ks, modré, 2x5 mm, výška 7 mm
(18)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
155
156
157
...
676
Načíst další