Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Akce a slevy
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 435 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Lékué
Jogurtovač
Plastový
(1)
Skladem
656 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Koupelnová polička Bralia
Bez vrtání, Turbo-loc, plastová, matně bílá
(6)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Windsor & Co Sofas
Rohová pohovka Nuage
Sametová, rozkládací/s úložným prostorem, pravý roh/s lenoškou, voděodolná/odolné vůči skvrnám, tmavě zelená, čtyřmístná, šířka 285 cm, hloubka 192 cm, hloubka sedáku 70 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
50 469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (2)
Premium
YAMAZAKI
Stojan pro notebook Tower
Kovový, 26,5x21 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousek
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Misky v sadě Maya
3 ks, na polévku, z kameniny, modré/růžové/fialové, 350 ml, ø 11,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Koberec Gloria Lydia
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, zelený, ø 120 cm
(4)
Skladem
1 341 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Vnitřní a venkovní koberec Guinea Beige
Syntetický, bouclé, bez vlasu, béžový, 160x230 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 271 Kč
s kódem
2 839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Hermia
Potravinové krabičky v sadě
4 ks
(12)
Skladem
Poslední kousek
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Talíř Sablo L
Servírovací, keramický, světle šedý
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Antalia
Z viskózy, s nízkým vlasem, 95x140 cm
(18)
Skladem
1 055 Kč
s kódem
1 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Jen na Bonami
Bonami Selection
Rohová pohovka Quinoa
Z textilie bouclé, rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/s lenoškou, světle růžová, trojmístná, šířka 255 cm, hloubka 162 cm, hloubka sedáku 60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
36 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (3)
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Nova 1201
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 80x150 cm
(23)
Skladem
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (7)
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Millie
110 ml, z kameniny, krémový
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Ayyildiz Carpets
Koberec Art 1121
Syntetický, s nízkým vlasem, světle šedý, 200x290 cm
(1)
Skladem
5 317 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (9)
Premium
Zone
Termohrnek Singles
650 ml, z nerezové oceli, béžový
Skladem
Poslední kousky
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Styler
Obraz Charlotte
70x100 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, na plátně
(17)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Držák na fólie Black Outdoor Kitchen
Plastový, černý, 38x7 cm, výška 5 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
noo.ma
Taburet Folk
Vlněný, modrý, ø 70 cm, výška 25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
8 225 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Badet
Syntetický, se střední délkou vlasu, béžový, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousek
2 023 Kč
s kódem
2 529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Flynn
4 ks, 405 ml
(4)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 2 ks
Marckeric
Barové židle v sadě Adriana
2 ks, čalouněné, černé/taupe, výška sedáku 66 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
6 799 Kč
3 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
noo.ma
Deka Felu
Zelená/krémová, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 297 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Košík na kolíčky
Modrý, 17x10 cm, výška 19 cm
(72)
Skladem
271 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Zrcadlo
Stojací, 31x151 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Flair Rugs
Koberec Leo Scallop
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, krémový, 160x230 cm
(6)
Skladem
8 349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Esschert Design
Konvička na zalévání
Kovová, 1,6 l
(124)
Skladem
Poslední kousek
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, krémový, 140x270 cm
(5)
Skladem
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
Rex London
Cestovní hrnek Garden Bees
350 ml, z nerezové oceli, žlutý/krémový
(7)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Maison de Rêve
Boxspring postel Melba
180x200 cm, s úložným prostorem, čalouněná, s matrací/s topperem, žinylková, krémová
(1)
Skladem
Poslední kousek
35 195 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
Mepal
Lahev Vita
700 ml, cestovní, z nerezové oceli, černá/ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Leitmotiv
Stolní lampa Sublime
Ve stříbrné barvě, kovová, ø30x51 cm
(2)
Skladem
3 379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Háček Ume
Nástěnný, hliníkový, šedozelený
(3)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 6 ks
Oblíbené
Hendi
Jídelní vidličky v sadě Profi Line
6 ks, nerezové, ve stříbrné barvě
(21)
Skladem
229 Kč
38 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Joseph Joseph
Sušák na prádlo Eclipse
Béžový, kovový, délka sušicí plochy 14 m
(2)
Skladem
4 993 Kč
Do košíku
Do košíku
Flair Rugs
Koberec Textured Wool Border
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, šedobéžový, 120x170 cm
(14)
Skladem
3 309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Miuform
Podnožka Dazzling Daisy
Tmavě modrá, šířka 50 cm, hloubka 50 cm, výška 43 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
6 174 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Umbra
Garnýž Cappa
Roztažitelná/dvojitá, ocelová, ve zlaté barvě, 91 - 168 cm
(17)
Skladem
1 469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Maximální délka (2)
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Marilla
2 ks, otočná, čalouněná, žinylková, matná, krémová
(1)
Skladem
Poslední kousek
13 499 Kč
6 750 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Obraz Circles 3D Illusion
70x100 cm, - 3D iluze, s rámem/na plátně
(22)
Skladem
2 289 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Botník Ode
Výklopný, kovový, povrchová úprava: práškový lak, pololesklý, antracitový, šířka 50 cm, výška 103 cm, hloubka 15 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
3 303 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
OYOY Mini
Dětské misky v sadě Lemon & Pear
2 ks, silikonové, žluté/zelené
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Micadoni
Pohovka Molino
Z textilie bouclé, béžová, trojmístná, šířka 235 cm, hloubka 100 cm, hloubka sedáku 62 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
28 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Obaly na květináče v sadě Bati
3 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 089 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Billie Eilish
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, fialové, bavlněné, 200x140 cm
(8)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Andrea Simone
Polštář Carezza
Na spaní, 90x70 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 459 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Závěsné svítidlo Itela
Béžové, látkové, ø28x40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 900 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet světelných zdrojů (4)
Mila Home
Koberec Puddle
Pratelný, syntetický, bez vlasu, krémový/tyrkysový, 160x230 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
3 389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Germania
Koupelnová skříňka Salinas
Vysoká/úzká, z dřevotřísky, povrchová úprava: melamin, lesklá, bílá, šířka 34 cm, výška 120 cm, hloubka 34 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
6 949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
161
162
163
...
676
Načíst další