Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
31 654 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
ESTE
Koberec Grida
Syntetický, shaggy, zelený/krémový, 120x170 cm
(1)
Skladem
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Markslöjd
Stolní lampa Catis
Šedá, látková, ø21,5x32 cm
Skladem
Poslední kousky
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Balvi
Kasička Oink
Keramická, 20x17 cm, výška 18,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(130)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Sada nožů s krytem Slice & Sharpen
2 ks, z nerezové oceli, rukojeť: plast
(40)
Skladem
Poslední kousek
993 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Tramino
V bronzové barvě, kovové, s ohybatelnou konstrukcí, 27x29x20 cm
(1)
Skladem
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Maximex
Závěs Rhombus
Do dveří, bambusový, s ornamentem/etno, v přírodní barvě, 90x200 cm
(4)
Skladem
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Filumi
Závěs Velto 4 in 1
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, tmavě šedý, 265x270 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 334 Kč
s kódem
1 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (5)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Umělá květina Poppy
Ø 16 cm, výška 104 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Pouffy
Pratelný, syntetický, se střední délkou vlasu, krémový, 160x230 cm
(3)
Skladem
3 157 Kč
s kódem
3 714 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (7)
-15 % s kódem
Casa Selección
Koše na prádlo v sadě
2 ks, látkové, šedé/béžové
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 206 Kč
s kódem
1 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Chladicí taška Wild Wonders
Tyrkysová, 3 l
(65)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Casa Selección
Držák na ubrousky
Kovový, černý/v přírodní barvě, 15x6 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Schůdky
Kovové, ve stříbrné barvě, s protiskluzem, 101 cm, nosnost 150 kg
(23)
Skladem
Poslední kousky
2 294 Kč
s kódem
2 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Universal
Koberec Oris
Syntetický, s nízkým vlasem, světle šedý, 77x150 cm
(1)
Skladem
959 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Casa De Engel
Organizér do šuplíku
Plastový, 9,5x9,5 cm, výška 6 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
101 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Police Store-It
Patrová, kovová, matná, vínová, šířka 70 cm, výška 31 cm, hloubka 26 cm
Skladem
Poslední kousky
2 264 Kč
s kódem
2 664 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
iDesign
Koupelnový organizér Palette Station
Na kosmetiku, z recyklovaného plastu, matně černý, 10x20 cm, výška 8 cm
(4)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Držák na kuchyňské utěrky Tower
Bez vrtání, ocelový, černý, 1x24 cm, výška 6 cm
(65)
Skladem
Poslední kousky
666 Kč
s kódem
784 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Cukřenka Kumi
Keramická, tmavě hnědá
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Gingko
Světelná dekorace Twist
Bílá/šedá, papírová, LED, přenosná, na USB, stmívatelná, ø8x14 cm
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Orion
Forma na chleba Chléb
33 x 16 cm, keramika
(157)
Skladem
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Stojánky na vajíčka v sadě Willa
2 ks, kameninové, modré/růžové
(1)
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, šedé, 135x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
White Label
Stolička Noxx
Čalouněná, krémová, výška 46 cm, nosnost 100 kg
Skladem
Poslední kousky
2 261 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Úložný box pod postel
Látkový/plastový, výška 15 cm
(101)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, bílé, 230x220 cm
(97)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Brandani
Miska
Servírovací, porcelánová/bambusová, bílá
(125)
Skladem
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Compactor
Vakuovací sada Flavia
4 ks, plastová, bílá
(84)
Skladem
726 Kč
s kódem
854 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Simi
Rychleschnoucí, z křemeliny, bílá, 39x60 cm
(15)
Skladem
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Sollux
Bodové svítidlo Gleam
Krémové, hliníkové, 16x8x16 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 008 Kč
s kódem
1 186 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Podtácky v sadě
6 ks, ratanové, hnědé, ø 10 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
158 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mioli Decor
Zarážka na knihy Birds
Kovová
(17)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Brandani
Sklenice v sadě Calliope
6 ks, 450 ml
Skladem
Poslední kousky
1 155 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
227 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs Winona
Závěsný systém tyč, z materiálu bouclé, světle hnědý, 140x260 cm
(2)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rex London
Dětský příbor Sausage Dog
2 ks, nerezový
(2)
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Ciao
Z recyklovaného plastu, v mentolové barvě/oranžová, 40x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Držák na toaletní papír Fixeo
Bez vrtání, kovový, matně černý, 3x15 cm, výška 15 cm
Skladem
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Flair Rugs
Běhoun Checkerboard
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, béžový, 60x230 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 114 Kč
s kódem
3 664 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Prince
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(1)
Skladem
398 Kč
s kódem
468 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Indigo
2 ks, tmavě modré, 17x33 cm
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
485 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Memphis Wool
Ručně tkaný, vlněný, bez vlasu, světle modrý, 120x170 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 131 Kč
s kódem
2 507 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Actona
Konferenční stolek Alisma
Kovový, bílý/ve zlaté barvě, ø 80 cm, výška 45 cm
(46)
Skladem
4 139 Kč
s kódem
4 869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Přídavná polička Ima
Bez vrtání, kovová, černá, 30x9 cm, výška 6,5 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
s kódem
363 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Dakls
Hrnek Xmas Tree
380 ml, porcelánový, bílý
(5)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Ubrus Striped
Z bio bavlny, s pruhy, béžový/krémový, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 402 Kč
s kódem
1 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Koberec Life
Syntetický, shaggy, krémový, 80x150 cm
(1)
Skladem
740 Kč
s kódem
871 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (7)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Přehoz Art Deco Pearl
Prošívaný, zelený, 220x230 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 895 Kč
s kódem
2 229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
238
239
240
...
660
Načíst další