Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Akce a slevy
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 462 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Blomsterbergs
Forma na chleba Latte
35 x 13,5 cm, kov
(3)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Casa Selección
Dózy v sadě
2 ks, 1,7 l, na potraviny, skleněné, ve stříbrné barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-27 %
Meise Möbel
Dětská postel Fun - II. jakost
120x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, s USB portem, tmavě modrá
Skladem
Poslední kousek
14 900 Kč
20 506 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle zelené, 220x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (7)
Novinka
Ayyildiz Carpets
Vnitřní a venkovní koberec Mira 1452
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, béžový, ø 160 cm
Skladem
Poslední kousek
1 439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Ayyildiz Carpets
Koberec Plus
Syntetický, s nízkým vlasem, šedý, 120x170 cm
(51)
Skladem
Poslední kousky
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Larsson Geo
Bavlněný, s geometrickým vzorem, 33x220 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Wigiwama
Dětský pohovkový polštář Ball
Z textilie bouclé, zelený, váha 800 g
Skladem
Poslední kousek
1 929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
217 Kč
72 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Premium
Elle Decoration
Vnitřní a venkovní koberec Gemini
Oboustranný, syntetický, bouclé, bez vlasu, šedý/krémový, 80x150 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 329 Kč
Do košíku
Do košíku
Sollux
Bodové svítidlo Vige
V přírodní barvě, z březového dřeva, 36x12x12 cm
Skladem
Poslední kousek
3 590 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet světelných zdrojů (2)
Esschert Design
Ochranná síť na potraviny
Z nerezové oceli, ø 30 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Garden Pleasure
Zahradní soška Temple
Keramická
(8)
Skladem
Poslední kousek
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Dětský příbor Rose Mix
3 ks, ze silikonu, červený/v lososové barvě, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Flair Rugs
Běhoun Gillingham
Syntetický, se střední délkou vlasu, tmavě modrý, 60x230 cm
(5)
Skladem
2 632 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Vitaus
Koberec Yellowstone
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 80x150 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Karlsson
Hodiny Modern Doggy
Nástěnné, výška 29 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Orion
Kuchyňský vál
49,5x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Rowico
Konferenční stolek Sullivan
Černý, 80x80 cm, výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
12 513 Kč
Do košíku
Do košíku
WOOOD
Modulární TV stolek Finca
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: lak, černý, šířka 75 cm, výška 40 cm, hloubka 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Vitaus
Koberec Puzzle
Pratelný, syntetický, bez vlasu, světle šedý, 80x150 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Spinder Design
Nástěnný věšák Fusion
Kovový, v lososové barvě, šířka 70 cm, výška 12 cm, hloubka 6 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
1 779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Cattara
Gril Double
Na dřevěné uhlí
(35)
Skladem
Poslední kousky
1 025 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč, sametový, hnědý, 140x245 cm
(158)
Skladem
Poslední kousky
785 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utěrky v sadě Stripes
2 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Skladem
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Koupelnová předložka Bati
Pratelná, růžová, 70x120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
502 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Kirpi
Ve zlaté barvě, kovové, 23x33x16 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
940 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, z kameniny, vínová, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 059 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Stiva
V bronzové barvě, kovové, s ohybatelnou konstrukcí, 14x21x28 cm
(6)
Skladem
1 031 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Opviq lights
Stropní svítidlo Faze
Bílé/v mosazné barvě, z opálového skla, ø32x53 cm
Skladem
Poslední kousek
3 390 Kč
Do košíku
Do košíku
Tefal
Pánev Daily Cook G7300455
S nepřilnavým povrchem, nerezová, ø 24 cm, na indukci
(1)
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Nástěnná, kovová, bílá
(19)
Skladem
Poslední kousek
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Plaček Pet Products
Pelíšek Dog Fantasy Stripe
Pro psa, kulatý, tmavě šedý, ø 70 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Wenko
Koupelnová polička Milito
Závěsná, nerezová, černá
(3)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Podsedák Beige Mandala
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(2)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Věšák na dveře Tower
Kovový, černý, šířka 30 cm, výška 6 cm, hloubka 7 cm
(10)
Skladem
565 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Vitaus
Koberec Mirage
Pratelný, syntetický, bez vlasu, černý/šedý, 160x230 cm
(30)
Skladem
Poslední kousky
2 449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Jen na Bonami
Mila Home
Koberec Summer Rain
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 60x100 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Rex London
Dětská termoska Periodic Table
Kovová, krémová, 350 ml
(1)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Salt&Pepper
Hrnek Paint
390 ml, kameninový, béžový
(2)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Marckeric
Křeslo Rush
Světle růžové, výška zadní opěrky 32 cm, výška sedáku 45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
5 590 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Alpine
Na dvoulůžko, na knoflíky, s geometrickým vzorem, šedé, 200x200 cm
(55)
Skladem
Poslední kousek
1 339 Kč
Do košíku
Do košíku
Plastia
Truhlík Siesta
Samozavlažovací, plastový, 20x100 cm, výška 19 cm
(1)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Lyngby Glas
Misky v sadě Torino
2 ks, kompotové, skleněné, modré, 500 ml, ø 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Odpadkový koš Click-It
Plastový, světle šedý, 50 l
(16)
Skladem
Poslední kousky
653 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Dakls
Vánoční ozdoba Angel
Keramická, 7 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, béžový, 140x175 cm
(368)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (2)
1
...
448
449
450
...
677
Načíst další