Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 103 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Esschert Design
Zahradní soška Squirrel
Polyresinová
(4)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Casafina
Kelímek na zubní kartáčky Taormina
Kameninový, bílý, ø 8 cm, výška 9 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Leopold Vienna
Whisky set
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Záclona Dalila
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, žlutá, 140x240 cm
(5)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Curver
Odpadkový koš Flip Bin
Na tříděný odpad, plastový, černý/modrý, 25 l
(5)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Spinder Design
Nástěnný věšák Dax Play
S poličkou, kovový, černý, šířka 27 cm, výška 12 cm, hloubka 7,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
2 193 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Premium
YAMAZAKI
Houbička na nádobí Tower
Silikonová
(2)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Love Story
Pelíšek Flakes
Pro psa, semišový, šedý, 87x55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Universal
Koberec Classic
Syntetický, s nízkým vlasem, červený/krémový, 80x150 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Disney Stitch
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
398 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Tropical Leaves
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(16)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Obal na květináč
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
LABEL51
Jídelní židle v sadě Forli
2 ks, sametové, sametové, světle růžové
Skladem
Poslední kousek
8 649 Kč
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Roba
Dětský polštářek
Zelený, 32x19 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
592 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Compactor
Držák na ručníky Grena
Bez vrtání, kovový, v mentolové barvě, 50x6,5 cm, výška 15 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Vložka do jídelní židličky Roba style
Zelená
(3)
Skladem
Poslední kousek
624 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
sada 2 ks
Rex London
Skleničky v sadě
2 ks, 200 ml, na koktejly
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Spirella
Dětská protiskluzová podložka Scuba Diver
Do vany, 36x71 cm
Skladem
Poslední kousky
946 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Jen na Bonami
Rosti
Sada kuchyňského náčiní Classic
Plastová, 3 ks
(6)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Hübsch
Podsedák Prim
Kožešinový, bez uchycení, ø 38 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville Mini
Dětský polštářek Moony
Okrově žlutý/modrý, 23x27 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
447 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, černé, 50x70 cm
(1)
Skladem
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Bow Embroidery
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, bílé, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousek
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Rustic candles by Ego dekor
Svíčka Rustic
Do lucerny, doba hoření 38 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
170 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Trio
Bodové svítidlo Angelo
Matně černé, kovové, IP44, 52x19x9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 689 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Vnitřní a venkovní koberec Clyde Loto
Syntetický, bez vlasu, šedý, 76x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Filumi
Přehoz Talo
Z žinylky, světle šedý, 220x240 cm
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Styler
Rámeček Venezia
21x27 cm, stojací/na zeď, v bronzové barvě/ve zlaté barvě, na fotku 15x21
(4)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 100 ks
Homéa
Svíčky v sadě
100 ks, čajové, doba hoření 3 h, počet knotů 1 ks, ø 4 cm, výška 1 cm
(6)
Skladem
229 Kč
2 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, taupe, 30x30 cm
(542)
Skladem
Poslední kousky
145 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Přehoz Darcy Floral
Prošívaný, růžový, 220x230 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 779 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Oursons
Plastové, s vánočním motivem, 28,5x44 cm
(7)
Skladem
86 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Brasil
Plastový, bílý, 6,5 l
(294)
Skladem
Poslední kousky
403 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (2)
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Traditional
3 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
93 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Candellux Lighting
Závěsné svítidlo Legno
Světle hnědé, z ořechového dřeva, ø30x100 cm
Skladem
Poslední kousek
1 949 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
185 ml
(23)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Premium
Jen na Bonami
Rosti
Mísy v sadě Margrethe
2 ks, plastové, bílé, ø 23 cm, objem 3 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Diagonal
Z bio bavlny, v mentolové barvě, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Karlsson
Radiobudík Classic BT
Digitální, s bezdrátovou nabíječkou, 10x25 cm, výška 8 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 434 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Plaček Pet Products
Pelíšek Dog Fantasy Lux Platinum
Pro psa, ve stříbrné barvě, 100x70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
2 479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Kave Home
Ochranný obal na zahradní nábytek Iria
150x80 cm, výška 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 216 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (11)
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Betty
2 ks, vaflové, žluté, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, zelené, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, růžová, 90x150 cm
(102)
Skladem
Poslední kousek
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Orion
Pánev Litina
Grilovací, litinová, ø 24 cm
(10)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě šedé, 160x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
S|P Collection
Šálek Arto
Kameninový, hnědý/béžový, 200 ml
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
467
468
469
...
669
Načíst další