Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 122 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Mette Ditmer Denmark
Sprchový závěs Gallery
S geometrickým vzorem, světle zelený, 150x200 cm
(5)
Skladem
1 359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Koberec Dandelion
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, černý, ø 120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Thin Black Stripes
Lněný, s pruhy, zakládací, 50x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Rohožka White Christmas
Z kokosového vlákna, s vánočním motivem, v přírodní barvě, 45x75 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
392 Kč
Do košíku
Do košíku
Bébé Douceur
Dětská deka Gauge
Mušelínová, s hvězdičkami, růžová, 75x75 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Amber
2 ks, bavlněné, na zip, 40x40 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rotho
Odpadkový koš Paso
Nášlapný, plastový, ve stříbrné barvě, 40 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 380 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Plaček Pet Products
Přepravka Trixie Gulliver 7 L
Pro domácího mazlíčka, plastová, šedá, 104x73 cm
Skladem
Poslední kousek
4 564 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Speranza
Bílá/hnědá, papírová, do zásuvky, ø50x18 cm
Skladem
Poslední kousky
1 179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Sprchová hlavice s hadicí Hydro
Ve stříbrné barvě, ø 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, světle zelené, 180x290 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Tile Stone
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Think Rugs
Vnitřní a venkovní koberec Spectrum
Syntetický, bez vlasu, 120x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Diana
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(1)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Foutastic
Koupelnová předložka Dogroll
40x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Deka Cocoon
Z mikroplyše, béžová, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Tiseco Home Studio
Zástěra Gingham
Bavlněná, černá
(1)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Bistro
2 ks, bavlněná, pratelná, s nápisem, 33x48 cm
Skladem
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Jersy
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, antracitové, 140x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Hanse Home
Běhoun Basic
Syntetický, bez vlasu, šedý, 80x200 cm
(73)
Skladem
Poslední kousky
1 444 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (5)
Roba
Dětský polštářek
Růžový, 25x30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
605 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Sběrač ovoce Telescopic
Kovový, 103 cm
Skladem
Poslední kousek
2 369 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Kingsley
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, sametové, modré, 135x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Sollux
Bodové svítidlo Gleam
Krémové, hliníkové, ø6,5x40 cm
Skladem
Poslední kousek
1 559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
sada 3 ks
Tefal
Pánve v sadě Ingenio Natural Force L3969102
3 ks, s nepřilnavým povrchem, na indukci
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 799 Kč
600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
WC štětka Modo
Nástěnná, z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě, ø 9 cm, výška 49 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 287 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Ladelle
Lahev Eco
1 l, cestovní, z nerezové oceli, šedá
(2)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Elletipi
Odpadkový koš Ecofil
Na tříděný odpad/vestavný, plastový, tmavě šedý, 2x12 l
(10)
Skladem
Poslední kousek
1 894 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Dekorační tác
Kovový, 23x27 cm
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, zelené/šedé, 60x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
ONA
Podtácky v sadě Piff
4 ks, textilní, žluté, ø 10 cm
(1)
Skladem
339 Kč
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 45x30 cm
(2)
Skladem
133 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Koupelnová předložka Jule
Hnědá, 60x60 cm
(1)
Skladem
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Butter Kings
Dekorační polštář They are Flying
Bavlněný, s vánočním motivem, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(10)
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
4 ks, froté, bavlněné, šedé, 30x30 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
507 Kč
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Salt&Pepper
Šálek Artisan
Kameninový, zelený, 270 ml
(1)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, červená, 160x210 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
OYOY Mini
Klip na dudlík Yummy
Skladem
Poslední kousky
342 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Tazu
Lněný, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
522 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
JAHU collections
Dekorační polštář Fern
Hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, tmavě modré, 160x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Love Story
Pelíšek Fluffy Heather
Pro psa, bílý, 80x60 cm
Skladem
Poslední kousky
1 179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Světle šedý, 140x300 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
253 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Green Neighbourhood
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
Oblíbené
Metaltex
Závěsná tyč do kuchyně Eureka
Ocelová, ve stříbrné barvě, 40 cm
(83)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Pahoma
Ve zlaté barvě, kovové, 6x42x22 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Závěs Eva
Závěsný systém tyč, sametový, béžový, 135x260 cm
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
474
475
476
...
670
Načíst další