Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 104 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Bloomingville Mini
Dětská miska Celebrate
Z kameniny, světle modrá/krémová, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tescoma
Poklop na gril Party Time
Z nerezové oceli
(1)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Sada na olej a ocet Alinjo
2 ks, 150 ml, skleněná
(14)
Skladem
Poslední kousky
1 096 Kč
548 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Metaltex
Stojan na šperky My Pendants
Kovový, 11x22 cm, výška 36 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Stitched Bloom
60x80 cm, - 3D iluze/tištěný, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
ONA
Talíř Gravel
Dezertní , ø 20 cm, z kameniny, zelený/krémový
(1)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
B.E.S.
Chránič matrace Impervious
Voděodolný, 70x140 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Cam Cam Copenhagen
Kolotoč nad postýlku Vintage Toys
Dřevěný, 21x21 cm, výška 39 cm
Skladem
Poslední kousky
708 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě Cactus
2 ks, ø 16 cm, výška 19 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 409 Kč
705 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Wenko
Houbičky na nádobí v sadě
2 ks, silikonové
(171)
Skladem
265 Kč
133 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Villa Collection
Svíčka Iris Cucumber Blossom
Vonná, s vůní okurky, doba hoření 30 h, počet knotů 1 ks, ø 7 cm, výška 7 cm
Skladem
Poslední kousek
639 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Hübsch
Stojan na květiny Nomad
Dřevěný, ø 30 cm, výška 20 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
2 126 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Dávkovač mýdla Kua
Z polyresinu, krémový, 300 ml, 7x8 cm, výška 16,5 cm
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Kave Home
Stojací lampa Lynor
Černá, kovová, 12x30x121 cm
Skladem
Poslední kousky
4 520 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Addis
Lopatka
Plastová
(26)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Aromalampa Flowers
Porcelánová, ø 10 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousek
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Miuform
Rohová pohovka Brave Dave
Manšestrová, rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/do L, vhodné pro mazlíčky, béžová, čtyřmístná, šířka 247 cm, hloubka 194 cm, hloubka sedáku 62 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
28 749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Roh a tvar (5)
sada 5 ks
Curver
Potravinové krabičky v sadě Vedo
5 ks, světle šedé, 500 ml
(16)
Skladem
145 Kč
29 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (5)
Oblíbené
Metaltex
Dortové stěrky v sadě
3 ks, plastové
(120)
Skladem
109 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský koberec Majestic
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, růžový, ø 120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 639 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Armada
Koberec Piramit
Pratelný, syntetický, bez vlasu, bílý/černý, 120x180 cm
(154)
Skladem
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kähler Design
Skleničky v sadě Hammershøi
2 ks, 490 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
844 Kč
422 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Darren
20 ks, papírové, s potiskem, 33x33 cm
(3)
Skladem
149 Kč
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEIFHEIT
Mop Profi
S kbelíkem
(51)
Skladem
1 644 Kč
Do košíku
Do košíku
Bizzotto
Zahradní stolek Bryan
Hliníkový, antracitový, ø 45 cm, výška 39 cm
Skladem
Poslední kousky
4 440 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na bábovku
ø 25 cm, silikon
(1)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Safie
300 ml, keramický, na latte, zelený
(4)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
Mepal
Dětský svačinový box Campus
S vidličkou, nerezový, v mentolové barvě/ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tvilum
Šatní skříň Space
Z dřevotřísky, povrchová úprava: folie, matná, bílá, šířka 39 cm, výška 175 cm, hloubka 42 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
2 569 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Koberec Norwalk Colin
Syntetický, se střední délkou vlasu, béžový, 80x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 819 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Bonami Essentials
Houpací síť Croatia
Délka 305 cm, šířka 105 cm
(79)
Skladem
2 289 Kč
Do košíku
Do košíku
Kalune Design
Noční stolek Pal
S poličkami, bílý, 45x41 cm, výška 50 cm
(2)
Skladem
4 390 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, růžové/hnědé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Rotho
Dóza Loft
500 ml, na potraviny, plastová
(3)
Skladem
Poslední kousky
140 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Odkládací stolek Allure
Skleněný, ve zlaté barvě, ø 43 cm, výška 45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 619 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Odstraňovač chlupů
Bílý
(4)
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Maxima
2 ks, z kameniny, bílé/modré
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
275 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Meise Möbel
Boxspring postel Memphis
180x200 cm, s úložným prostorem, čalouněná, s matrací/s topperem, manšestrová, béžová
(7)
Skladem
Poslední kousky
42 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Esschert Design
Nástěnný věšák Kočičí svět
Kovový, hnědý, šířka 29 cm, výška 14 cm, hloubka 4 cm
(183)
Skladem
327 Kč
Do košíku
Do košíku
Compactor
Dětský koš na hračky Rabbit
Z vodního hyacintu, s potiskem, v přírodní barvě, ø 35x26 cm
Skladem
777 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Korouhev Cat
Kovová, 40x50 cm, výška 170 cm
(15)
Skladem
930 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Otis
Gumové, 30x45 cm
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Metaltex
Držák na hrnky Lava
Z nerezové oceli, černý, ø 19 cm, výška 36 cm
(6)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Brandani
Talíř Serendipity
Dezertní , ø 21 cm, z kameniny, hnědý
(44)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Polévková lžíce
Pro 5 osob, dřevěná, v přírodní barvě
(2)
Skladem
Poslední kousek
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Odpadkový koš Leno
Nášlapný, ocelový, světle hnědý, 5 l
(19)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Lija
Ručně vyrobený, z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Adeko
Dětská postel CPW
90x200 cm, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
7 269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (14)
+ Příslušenství (2)
1
...
205
206
207
...
544
Načíst další