Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 102 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Maximex
Korouhev Cat
Kovová, 40x50 cm, výška 170 cm
(15)
Skladem
930 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Otis
Gumové, 30x45 cm
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Metaltex
Držák na hrnky Lava
Z nerezové oceli, černý, ø 19 cm, výška 36 cm
(6)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Brandani
Talíř Serendipity
Dezertní , ø 21 cm, z kameniny, hnědý
(44)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Polévková lžíce
Pro 5 osob, dřevěná, v přírodní barvě
(2)
Skladem
Poslední kousek
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Odpadkový koš Leno
Nášlapný, ocelový, světle hnědý, 5 l
(19)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Lija
Ručně vyrobený, z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Adeko
Dětská postel CPW
90x200 cm, s roštem, z borovicového dřeva, povrchová úprava: bez ošetření/povrchová úprava: kartáčování, v přírodní barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
7 269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (14)
+ Příslušenství (2)
Premium
sada 2 ks
Gazzda
Jídelní židle v sadě Book
2 ks, stohovatelné, v dekoru dubu, v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousek
14 799 Kč
7 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Příborník do zásuvky Tower
Nastavitelný, plastový, bílý, 25 x 25 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Koupelnová polička Luxy
Bez vrtání, ocelová, v leskle stříbrné barvě
(2)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětská knihovna Calle
Z masivu pavlovnie, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě, šířka 55 cm, výška 89,5 cm, hloubka 28 cm
Skladem
Poslední kousek
8 168 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Wenko
Houbičky na nádobí v sadě
2 ks, silikonové
(171)
Skladem
265 Kč
133 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-35 %
Cosmopolitan Design
Křeslo Vienna - II. jakost
Sametové, tmavě zelené
Skladem
Poslední kousek
10 269 Kč
15 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Curver
Odpadkový koš Pacific
Plastový, černý, 25 l
(56)
Skladem
334 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Flair Rugs
Koberec Reid
Pratelný, syntetický, s příměsí recyklovaných vláken, bez vlasu, modrý/fialový, 160x230 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
5 546 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Actona
Konferenční stolek Alisma
Kovový, bílý/ve zlaté barvě, ø 80 cm, výška 45 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
5 922 Kč
Do košíku
Do košíku
LEIFHEIT
Akumulátorový vysavač Rotaro PowerVac 2v1
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 259 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Koberec Mandala
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, bílý/růžový, ø 120 cm
Skladem
Poslední kousky
1 639 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Sagaform
Hrnek Doris
380 ml, kovový, černý
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Actona
Jídelní křeslo Bonita
Čalouněné, žinylkové, matné, krémové
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 369 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Minimalist Cushion Covers
Polštář
Do dekoračních polštářů, 45x45 cm
(479)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Tvilum
Komoda Ikast
V dekoru dubu, z dřevotřísky, povrchová úprava: papír, matná, bílá/v přírodní barvě, šířka 79 cm, výška 92 cm, hloubka 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s květinovým vzorem/strukturovaný, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousek
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Metaltex
Servírovací kleště
Z nerezové oceli
(38)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Cam Cam Copenhagen
Dětská knihovna Harlequin
Z MDF, povrchová úprava: barva, bílá, šířka 49 cm, výška 39,5 cm, hloubka 28 cm
Skladem
Poslední kousek
3 899 Kč
Do košíku
Do košíku
-45 %
Actona
Jídelní stůl Montreux - II. jakost
Rozkládací, s přídavnou deskou, v dekoru dubu, 90x180 cm, délka po rozložení 219 cm
Skladem
Poslední kousek
9 074 Kč
16 499 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Sisteron
Omyvatelný, s PVC vrstvou, s květinovým vzorem, červený/bílý, ø 160 cm
(11)
Skladem
493 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
Bloomingville
Stojací lampa Leonor
Béžová, z kaučukového dřeva, ø45x130 cm
Skladem
Poslední kousky
11 289 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Fairytale Unicorn
Napínací, na jednolůžko, 90x190 cm
(2)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (2)
Mijolnir
Set přehozu a povlaku na polštář Pure
Prošívaný, zelený, 200x220 cm
(86)
Skladem
Poslední kousky
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Iglou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 12 cm, délka 25 cm
Skladem
Poslední kousky
982 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Windsor & Co Sofas
Rohová pohovka Madame
Kožená, pravý roh/do "U", voděodolná, tmavě modrá, vícemístná, šířka 365 cm, hloubka 270 cm, hloubka sedáku 60 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
174 399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (6)
Universal
Dětský koberec Clown
Syntetický, se střední délkou vlasu, krémový, ø 120 cm
Skladem
Poslední kousky
1 899 Kč
Do košíku
Do košíku
Opviq lights
Závěsné svítidlo Karo
Hnědé/béžové, z travertinu , LED, ø15x152 cm
Skladem
Poslední kousek
2 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Adria
Do postýlky, na zip, světle šedé, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ladelle
Zapékací mísa Artisan
14,5x23,5 cm, porcelánová
(4)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Zápisník Sausage Dog
60 str., formát A5, linkovaný
(2)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
TemaHome
Police Balda
Z voštinové desky, matná, bílá, šířka 90 cm, výška 5 cm, hloubka 22 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
1 829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Markslöjd
Stolní lampa Favoro
Béžová, látková, ø40x50 cm
Skladem
Poslední kousek
3 553 Kč
Do košíku
Do košíku
Bébé Douceur
Chrastítko Koala
Vhodný věk 0+, praní v ruce
(1)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Rojaplast
Úložný box Apple Box
Dřevěný, v přírodní barvě, 42x29x22 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
-55 %
WOOOD
Jednolůžková postel Nikki - II. jakost
90x200 cm, bez roštu, rohová, povrchová úprava: barva, bílá
Skladem
Poslední kousek
4 141 Kč
9 203 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Candy Cane
Z mikroplyše, s vánočním motivem, červená, 130x170 cm
(2)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Pánev Litina
Grilovací, s odnímatelnou rukojetí, litinová, ø 22 cm, na indukci
(3)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Hodiny Concrete
Nástěnné, výška 60 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tvilum
Noční stolek Naia
Černý, 40x50 cm, výška 50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
206
207
208
...
544
Načíst další