Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 087 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Bonami
Impregnace čtyř sedáků židlí s látkovým čalouněním
Skladem
715 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Impregnace třímístné pohovky s čalouněním z přírodního vlákna/alcantara
Skladem
3 840 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Suché a mokré čištění látkového čalouněného rámu dvoulůžkové postele
Skladem
2 890 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Suché a mokré čištění kancelářské židle s čalouněním z přírodního vlákna/alcantara
Skladem
1 430 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Mokré čištění a výživa třímístné pohovky a dvou křesel s koženkovým čalouněním
Skladem
6 300 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Suché a mokré čištění rámu dvoulůžkové postele s čalouněním z přírodního vlákna/alcantara
Skladem
4 335 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Suché čištění látkového čalouněného rámu jednolůžkové postele
Skladem
700 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Suché a mokré čištění látkového čalouněného rámu jednolůžkové postele
Skladem
1 700 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Impregnace šestí sedáků a opěrek židlí s koženým čalouněním
Skladem
2 905 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Suché a mokré čištění čtyřmístné pohovky a taburetu s čalouněním z přírodního vlákna/alcantara
Skladem
8 110 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Impregnace dvou křesel s koženým čalouněním
Skladem
3 570 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Mokré pěnové čištění a výživa kancelářské židle s koženým čalouněním
Skladem
1 400 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Mokré čištění a výživa židle s opěrkou a područkami s koženkovým čalouněním
Skladem
840 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Impregnace matrace nad 140 cm s čalouněním z přírodního vlákna/alcantara
Skladem
3 000 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Suché čištění dvou křesel s látkovým čalouněním
Skladem
1 665 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Impregrace židle s opěrkou/stoličky s koženým čalouněním
Skladem
570 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Mokré čištění čtyřmístné pohovky a taburetu s látkovým čalouněním
Skladem
3 180 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Suché a mokré čištění čtyřmístné pohovky s čalouněním z přírodního vlákna/alcantara
Skladem
8 005 Kč
Do košíku
Do košíku
Vitaus
Koberec Arch
Pratelný, syntetický, bez vlasu, modrý/šedý, 120x180 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 479 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Hodiny
Nástěnné, ø 30,5 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Háček Genova
Bez vrtání, Turbo-loc, nerezový, v matně stříbrné barvě
(8)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
SULION
Závěsné svítidlo Rita
Bílé, LED, ø10x100 cm
Skladem
Poslední kousky
2 839 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelný řetěz Serie LED
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 12 m
(3)
Skladem
1 739 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Venkovní svítidlo Vicini
Černé, hliníkové, LED, zapichovací, solární, 14x10x38 cm
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Stojan na kuchyňské náčiní Black Outdoor Kitchen Baco
Kovový, černý, 9x16 cm, výška 13,5 cm
(75)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Selection
Zahradní jídelní set Strong & Gabriela
Pro 6 osob
(1)
Skladem
29 616 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Dávkovač mýdla Nova One
Plastový, zelený, 8x9 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
LEIFHEIT
Mop Easy Spray XL
(15)
Skladem
1 170 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Jen na Bonami
Hammel Furniture
Přídavné desky k jídelnímu stolu Single
2 ks, v dekoru dubu, 130x49 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
4 549 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Umělá palma Fern
Ø 70 cm, výška 150 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
2 172 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Flair Rugs
Běhoun Anu
Ručně tkaný, vlněný, bouclé, bez vlasu, s třásněmi, oranžový, 60x200 cm
(30)
Skladem
Poslední kousek
2 645 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Casafina
Dóza Fattoria
Na cibuli a česnek, keramická, bílá
(2)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami Essentials
Zahradní lounge set Vistdal
Pro 4 osoby, béžový/v přírodní barvě, 5 ks
(24)
Skladem
21 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Casafina
Mísa Fattoria
Z kameniny, bílá, ø 31 cm, objem 6,24 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 100 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Pantone
Organizér Blue 2150
Na psací potřeby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
540 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Wenko
Koupelnový organizér Gara
Na vatové tampony, ocelový, bílý/v přírodní barvě, 14,5x10,5 cm, výška 13,5 cm
(171)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Wenko
Organizéry na boty v sadě
4 ks, plastové, bílé, 11,5x29 cm, výška 15 cm
(255)
Skladem
550 Kč
138 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Emile Henry
Zapékací mísy v sadě
Ramekin, 2 ks, ø10 cm, keramické, maximální teplota 270 °C
(16)
Skladem
Poslední kousky
425 Kč
213 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Rex London
Dětské samolepky v sadě Night Sky
30 ks, svítící, na okno/na zeď, 13x17 cm
(293)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Universal
Koberec Bianca Abstract
Syntetický, se střední délkou vlasu, černý, 120x170 cm
(50)
Skladem
Poslední kousky
2 349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 6 ks
Rex London
Podtácky v sadě Record
6 ks, silikonové, ø 10,5 cm
(172)
Skladem
349 Kč
58 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Nádoba na nápoje Authentic
6 l
(310)
Skladem
Poslední kousek
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Star Trading
LED lucerna Jamjar
Bílá/šedá, skleněná, LED, přenosná, solární, 11x11x11,5 cm
(49)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Dárkový poukaz
5 000 Kč, elektronický
(13)
Skladem
5 000 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Dárkový poukaz
2 000 Kč, elektronický
(59)
Skladem
2 000 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Dárkový poukaz
1 000 Kč, elektronický
(195)
Skladem
1 000 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Dárkový poukaz
500 Kč, elektronický
(216)
Skladem
500 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
210
211
212
...
544
Načíst další