Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 240 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Orion
Demižon
5 l, skleněný
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Houpadlo Unicorn
28,5x73 cm, výška 74 cm, vhodný věk 2+
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 799 Kč
Do košíku
Do košíku
Unlimited Design for kids
Nástěnná dekorace Propeller
Kartonová, výška 11 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Venkovní svítidlo Stone
Bílé/černé, plastové, LED, zapichovací, do zásuvky, IP65, 30x30x29 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Závěsná vánoční dekorace Merry Christmas
Dřevěná, 23 cm
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Rotho
Úložné boxy v sadě Brisen
2 ks, s víkem, plastové, světle růžové, objem 7 l, 18,5x27x26 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
275 Kč
138 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Utěrka Carola
Bavlněná, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Vzorek čalounění
Vogue 1
(3)
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Artsy Doormats
Rohožka Sketch Pumpkin
Z recyklovaného plastu, oranžová/krémová, 40x70 cm
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
LED svíčka Sille
Na baterky, krémová, ø 5 cm, výška 26 cm
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Fedkolor
Obraz Manarola
60x90 cm, na plátně
(1)
Skladem
1 809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 10 ks
SP TREND
Kroužky na záclony s háčkem v sadě Jana
10 ks, kovové, matně černé
Skladem
109 Kč
11 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Forest Friends
Skleněná, LED, na baterky, ø8x9 cm
(1)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Yellow Tipi
Dětský závěs Magic Collection
Bavlněný, závěsný systém tyč, s puntíky, bílý/růžový, 130x260 cm
Skladem
Poslední kousek
4 549 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Obaly na květináče v sadě
3 ks, slaměné, bez odtokového otvoru, výška 18 cm
Skladem
Poslední kousky
1 179 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
La Rochére
Sklenice v sadě Troquet
4 ks, 100 ml, na whiskey
(2)
Skladem
Poslední kousky
818 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
RHS
Povlečení Scenic Leaves
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s potiskem, bílé/zelené, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 119 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
LED svíčka Serene
Na baterky, venkovní, červená, ø 7 cm, výška 12 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Vzorek čalounění
Bluvel 78
(1)
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Závěsné svítidlo Bronx
Černé, kovové, 25x25x10 cm
Skladem
Poslední kousky
1 329 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Ubrus
S květinovým vzorem, bílý/světle modrý, ø 140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Bodové svítidlo Colly
Černé, ocelové, ø37x16 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Noel
S vánočním motivem, 150x300 cm
(4)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Celeste
Plastové, s abstraktním vzorem, ø 38 cm
Skladem
109 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Lorena Canals
Koberec Air Natural
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, s třásněmi, světle šedý/krémový, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousek
4 745 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Stojan na láhve Tower
Černý, 20,5x20 cm, výška 40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 684 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen "Wind"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bavlněné, 100x135 cm
(1)
Skladem
381 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Louskáček na ořechy Blisk
Z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousky
817 Kč
Do košíku
Do košíku
Trio
Žárovka Kerze
E14, 2700 K, 2 W, ø 3,5 cm
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Adventní kalendář
Látkový, 13x13x77 cm
(1)
Skladem
1 269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Termoska
500 ml, na jídlo, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(11)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Jen na Bonami
EMKO
Pohovka Bean
Sametová, modrá, trojmístná, šířka 264 cm, hloubka 78 cm, hloubka sedáku 53 cm
Skladem
Poslední kousek
114 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
La Rochére
Sklenice Troquet
200 ml, na whiskey
(7)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Vzorek čalounění
LA99
Skladem
Poslední kousky
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Yes Everyday
Kancelářská židle Brisbane
Čalouněná, pojízdná/s nastavitelnou výškou/s područkami/otočná, světle šedá, nosnost 110 kg
Skladem
Poslední kousek
3 339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Stelton
French press EM77
Objem 1 l, plastový, černý
Skladem
Poslední kousky
1 959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Nástěnné svítidlo Novae
V přírodní barvě, kovové, LED, IP44
Skladem
Poslední kousky
4 147 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Cattara
Čisticí kartáč
(1)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
55 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Stínidlo Tove
V přírodní barvě, z mořské trávy, ø30x33 cm
Skladem
Poslední kousky
1 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Záchodové prkénko Exclusive
S automatickým zavíráním, 35,5 x 46,2 cm, plastové, bílé
(14)
Skladem
1 539 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Vložka do jídelní židličky Miffy
Šedá
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 359 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Stropní svítidlo Atarri
Bílé/v přírodní barvě, ocelové, 10x58x18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 189 Kč
Do košíku
Do košíku
Antic Line
Cedule Caisse
(6)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Maison de Rêve
Boxspring postel Bergamo
200x200 cm, s úložným prostorem, čalouněná, s matrací/s topperem, žinylková, tmavě zelená
(1)
Skladem
Poslední kousek
65 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměr (4)
EGLO
Smart stropní svítidlo PARANDAY-Z
iOS/Android, Google Home, Amazon Alexa, kovové/plastové, LED, na dálkové ovládání/stmívatelné/s hlasovým ovládáním/s ovládáním pomocí mobilní aplikace, 42 W, 47x43 cm
Skladem
Poslední kousek
3 999 Kč
Do košíku
Do košíku
knor
Rámeček Beech
32x42 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 30x40
(1)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Stojan na kolo Tower
Skladem
Poslední kousky
1 215 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
340
341
342
...
546
Načíst další