20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 025 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 3 ks
Ego Dekor
Vánoční ozdoby v sadě
3 ks, 10 cm
(1)
Skladem
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
96 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Micadoni
Pohovka Jenny
Z textilie bouclé, v terakotové barvě, trojmístná, šířka 200 cm, hloubka 90 cm, hloubka sedáku 62 cm
Doručíme od 2. 12. 2026
25 439 Kč
s kódem
31 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Roh a tvar (3)
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Konferenční stolek Olir
Se skleněnou deskou, černý, 74x81,5 cm, výška 43 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
5 782 Kč
s kódem
7 228 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Makamii
Dvoulůžková postel Kiana
160x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, sametová, světle hnědá
Skladem
Poslední kousek
24 479 Kč
s kódem
30 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Tefal
Strunový sekáček Pancake Express K1844404
Plastový
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Stolní lampa Panja
Červená/krémová, kameninová, ø30x42 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
3 109 Kč
s kódem
3 886 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rowico
Jídelní stůl Filippa
Rozkládací, z dubového dřeva, 90x180 cm
(56)
Doručíme od 20. 10. 2026
15 654 Kč
s kódem
19 567 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva dřeva (2)
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Sklenička Sileia
220 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
192 Kč
s kódem
240 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
vtwonen
Modulární skříň Daily
Z borovicového dřeva, povrchová úprava: barva, matná, krémová, šířka 150 cm, výška 200 cm, hloubka 58 cm
Skladem
Poslední kousek
20 117 Kč
s kódem
25 146 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
DOKE
Módní doplněk Erin
(40)
Skladem
Poslední kousek
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Zahradní stolek Drasi
Betonový, béžový, ø 60 cm, výška 51 cm
Doručíme od 7. 12. 2026
10 254 Kč
s kódem
12 817 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Maison de Rêve
Rohová pohovka Tonga
Manšestrová, rozkládací/s úložným prostorem, levý roh/do L, vhodné pro mazlíčky, krémová, trojmístná, šířka 253 cm, hloubka 148 cm, hloubka sedáku 65 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
31 999 Kč
s kódem
39 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Materiál čalounění (2)
+ Roh a tvar (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Baltic
Závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, z mikrovlákna, bílý, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 16 ks
Meri Meri
Ubrousky v sadě Jolly Christmas
16 ks, papírové, 11x20 cm
Skladem
Poslední kousek
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
16 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Joseph Joseph
Sušák na prádlo AirFrame
Černý, kovový, délka sušicí plochy 16 m
Doručíme od 14. 10. 2026
2 959 Kč
s kódem
3 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 8 ks
Meri Meri
Papírové čepice v sadě Pirate
8 ks
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
69 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Rex London
Papírové sáčky v sadě Prehistoric Land
6 ks, 12x5 cm
Skladem
Poslední kousek
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
32 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Güral Porselen
Pánev Classic
Ø 28 cm
Skladem
Poslední kousky
1 263 Kč
s kódem
1 579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-20 % s kódem
Outdoorchef
Grilovací teploměr
Z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousek
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Světelná dekorace Noel
Na baterky, stolní , dřevěná, hnědá, šířka 5,5 cm, délka 31 cm, výška 31 cm
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Bonami
Vzorek čalounění
Diosa 77
(1)
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Bonami
Vzorek čalounění
Riviera 81
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
WOOOD
Lavice Mojo
Polstrovaná, jídelní, béžová, šířka 112 cm, hloubka 77 cm, výška 73 cm
Doručíme od 3. 12. 2026
13 150 Kč
s kódem
16 437 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Maison de Rêve
Dvoulůžková postel Maumere
140x200 cm, s úložným prostorem, s roštem, čalouněná, z textilie bouclé, krémová
Doručíme od 27. 10. 2026
28 639 Kč
s kódem
35 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Hanse Home
Dětský koberec Snuggle Sunna
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, s třásněmi, kulatý, krémový, ø 160 cm
(1)
Doručíme od 13. 10. 2026
2 647 Kč
s kódem
3 309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Bonami
Vzorek čalounění
Salvador 11
(1)
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Vipack
Dětská postel Forrest
140x200/90x200 cm, patrová, s roštem, z dubového dřeva, povrchová úprava: lak, v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousek
34 399 Kč
s kódem
42 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Makamii
Rohová pohovka Omao
Žinylková, levý roh/s lenoškou, zelená, trojmístná, šířka 224 cm, hloubka 166 cm, hloubka sedáku 62 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
34 879 Kč
s kódem
43 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Roh a tvar (2)
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Alison
2 ks, otočné, čalouněné, béžové
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
9 759 Kč
s kódem
12 199 Kč bez kódu
6 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Trace Of Nature
100x100 cm, ručně malovaný, s rámem/na plátně
(2)
Doručíme od 4. 11. 2026
9 919 Kč
s kódem
12 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Jídelní židle District
Kovová, ve stříbrné barvě
Doručíme od 27. 10. 2026
4 199 Kč
s kódem
5 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Vivielle
4 ks, kameninové, na latte, tmavě hnědé, 325 ml
Doručíme od 20. 10. 2026
1 671 Kč
s kódem
2 089 Kč bez kódu
522 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Nova Luce
Závěsné svítidlo Lucien
V mosazné barvě, skleněné, LED, stmívatelné, ø14x200 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
4 142 Kč
s kódem
5 177 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet světelných zdrojů (2)
-20 % s kódem
Antic Line
Nástěnný otvírák
Kovový
(5)
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Vánoční figurky v sadě Darryl
3 ks, polyresinové, výška 27 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 223 Kč
s kódem
1 529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
FABINI
Pánev Meda 4.0
Wok, s keramickým povrchem, ø 28 cm, na indukci
Doručíme od 16. 10. 2026
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Bonami
Vzorek čalounění
MO232
(1)
Skladem
Poslední kousky
150 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Povlečení Watercolour Spots
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s puntíky, bílé, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 695 Kč
s kódem
2 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Elwin Wool
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, 140x200 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
3 855 Kč
s kódem
4 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Bizzotto
Zahradní jídelní stůl Miguel
Hliníkový, polohovací, antracitový, 80x140 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
18 959 Kč
s kódem
23 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Neo Pink
Růžový, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Sirius
LED svíčka Sille
Na baterky, červená, ø 10 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Deka Peo
Z recyklované bavlny, s vánočním motivem, 130x160 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Knihovna Strington
V dekoru kamene, povrchová úprava: melamin/povrchová úprava: práškový lak, černá, šířka 120 cm, výška 83 cm, hloubka 35 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
2 632 Kč
s kódem
3 290 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Kalune Design
Jídelní stůl Viona
Rozkládací, s přídavnou deskou, v dekoru dubu, ø 100 cm, délka po rozložení 131 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
6 759 Kč
s kódem
8 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami
Vzorek čalounění
Megan 359
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Villeroy&Boch
Koberec Ruvia
Vlněný, s nízkým vlasem, koňakově hnědý, 200x290 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
11 679 Kč
s kódem
14 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Novinka
Bobochic Paris
Dvoulůžková postel Mara
180x200 cm, s roštem, čalouněná, béžová
Doručíme od 23. 11. 2026
19 549 Kč
s kódem
24 436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
1
...
366
367
368
...
536
Načíst další