20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
53 033 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Bizzotto
Zahradní jídelní stůl Miguel
Hliníkový, polohovací, antracitový, 80x140 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
18 959 Kč
s kódem
23 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Neo Pink
Růžový, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Sirius
LED svíčka Sille
Na baterky, červená, ø 10 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Deka Peo
Z recyklované bavlny, s vánočním motivem, 130x160 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Actona
Knihovna Strington
V dekoru kamene, povrchová úprava: melamin/povrchová úprava: práškový lak, černá, šířka 120 cm, výška 83 cm, hloubka 35 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
2 632 Kč
s kódem
3 290 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Kalune Design
Jídelní stůl Viona
Rozkládací, s přídavnou deskou, v dekoru dubu, ø 100 cm, délka po rozložení 131 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
6 759 Kč
s kódem
8 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami
Vzorek čalounění
Megan 359
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Villeroy&Boch
Koberec Ruvia
Vlněný, s nízkým vlasem, koňakově hnědý, 200x290 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
11 679 Kč
s kódem
14 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Novinka
Bobochic Paris
Dvoulůžková postel Mara
180x200 cm, s roštem, čalouněná, béžová
Doručíme od 23. 11. 2026
19 549 Kč
s kódem
24 436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměr (3)
Kalune Design
Knihovna Manco
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: melamin, v přírodní barvě, šířka 122 cm, výška 188 cm, hloubka 25,5 cm
(4)
Doručíme od 4. 11. 2026
3 532 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Valek
Embosovaný váleček Merry Christmas
Dřevěný
(2)
Skladem
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Ropez
Pohovka Nelia Big
Žinylková, s lenoškou, tmavě šedá, trojmístná, šířka 252 cm, hloubka 155 cm, hloubka sedáku 123 cm, s lenoškou
Doručíme od 6. 11. 2026
34 799 Kč
s kódem
43 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Roh a tvar (4)
Bestway
Nafukovací matrace
Plastová, 203x152 cm, výška 22 cm
Skladem
Poslední kousek
804 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Outdoorchef
Grilovací mřížka Dualchef
Z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousky
1 199 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
simplehuman
Dávkovač na nákupní tašky
Nástěnný, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 9x17 cm, výška 40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
673 Kč
s kódem
841 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Micadoni
Modulární pohovka Martina
Sametová, vhodné pro mazlíčky, béžová, trojmístná, šířka 240 cm, hloubka 106 cm, hloubka sedáku 75 cm
(1)
Doručíme od 2. 12. 2026
35 990 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Cloud
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, pololesklá, černá
(2)
Skladem
Poslední kousek
5 295 Kč
s kódem
6 619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Reality
Venkovní svítidlo Genie
Matně černé, plastové, LED, na USB, se senzorem pohybu, IP44
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Skladem
Poslední kousky
192 Kč
s kódem
240 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Gazzda
Jídelní židle v sadě Book
2 ks, s područkami/stohovatelné, v dekoru dubu, v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousky
13 599 Kč
s kódem
16 999 Kč bez kódu
8 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Pohovka Laira
Žinylková, rozkládací, se snímatelným potahem, krémová, trojmístná, šířka 218 cm, hloubka 100 cm, hloubka sedáku 62 cm
Doručíme od 7. 12. 2026
35 217 Kč
s kódem
44 021 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Roh a tvar (3)
-20 % s kódem
Squid Lighting
Nástěnné svítidlo Yoyo
Černé/šedé, skleněné, IP40
Skladem
Poslední kousky
983 Kč
s kódem
1 229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Artsy Doormats
Rohožka Pink Strawberry
Z recyklovaného plastu, červená/světle růžová, 40x70 cm
Skladem
Poslední kousky
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Asiatic Carpets
Koberec Raja
Syntetický, s nízkým vlasem, červený, 160x220 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
4 095 Kč
s kódem
5 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Envy Wool
Ručně tkaný, vlněný, s nízkým vlasem, zelený, 140x200 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
3 951 Kč
s kódem
4 939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Novinka
Styler
Akustická tabule Pastel Rainbow
Výška 60 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
847 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Sklenice v sadě Ballard
4 ks, 275 ml
Skladem
Poslední kousky
1 150 Kč
s kódem
1 438 Kč bez kódu
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
simplehuman
Odpadkový koš
Na tříděný odpad/nášlapný, ocelový, v matně zlaté barvě, 34+24 l
Doručíme od 13. 10. 2026
5 599 Kč
s kódem
6 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Stínidlo Janoa
V přírodní barvě, ratanové, ø38x50 cm
Skladem
Poslední kousek
1 426 Kč
s kódem
1 782 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Noční stolek Abilen
V přírodní barvě, 53x36 cm, výška 44 cm
Skladem
Poslední kousky
5 703 Kč
s kódem
7 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tenzo
Jídelní židle v sadě Ritz
2 ks, sametové, šedé
Skladem
Poslední kousky
11 279 Kč
s kódem
14 099 Kč bez kódu
7 050 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Rojaplast
Zahradní lavice London
Dřevěná, šedá, nosnost 270 kg, šířka 150 cm, hloubka 150 cm, výška 87 cm
(24)
Doručíme od 12. 10. 2026
5 839 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Esschert Design
Venkovní hra
Skladem
Poslední kousek
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Háček Cella
Nástěnný, kovový, ve zlaté barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Scorpio
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Umbra
Šperkovnice Tesora
Dřevěná, ø 13 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Vánoční řetěz Boa
180 cm
(2)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Freezing
2 ks, bavlněná, pratelná, 35x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
270 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Zilverstad
Kasička Hedgehog
Kovová, 8,5x8 cm, výška 11,5 cm
Skladem
Poslední kousek
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
TemaHome
Knihovna Valsa
Z dřevotřísky, povrchová úprava: folie/povrchová úprava: barva, bílá, šířka 216 cm, výška 224 cm, hloubka 34 cm
(9)
Doručíme od 19. 11. 2026
28 239 Kč
s kódem
35 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Mísa Chip
Servírovací, keramická, žlutá/krémová, ø 24 cm, objem 2,85 l
Doručíme od 20. 10. 2026
918 Kč
s kódem
1 148 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Hübsch
Knihovna Read
V dekoru dubu, z MDF, povrchová úprava: dýha, v přírodní barvě, šířka 110 cm, výška 190 cm, hloubka 35 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
26 159 Kč
s kódem
32 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Flair Rugs
Koberec Rivo Wool
Ručně tkaný, s příměsí vlny, s nízkým vlasem, tmavě zelený, 160x230 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
5 959 Kč
s kódem
7 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Sapho
Umyvadlo Retro
Keramické, bílé, šířka 100 cm, hloubka 54,5 cm, výška 29 cm
Skladem
Poslední kousek
13 199 Kč
s kódem
16 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
Leitmotiv
Odkládací stolek Paris
Kovový, tmavě hnědý, ø 44 cm, výška 43 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
2 247 Kč
s kódem
2 809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Baloons
192 str., formát A6, linkované
Skladem
Poslední kousek
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Villeroy&Boch
Koberec Muse
Vlněný, s nízkým vlasem, hnědý, 200x290 cm
Doručíme od 14. 10. 2026
11 679 Kč
s kódem
14 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Pappelina
Vnitřní a venkovní koberec Ilda Beige
Oboustranný/pratelný, syntetický, bouclé, bez vlasu, béžový/krémový, 70x120 cm
Skladem
Poslední kousek
2 791 Kč
s kódem
3 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
1
...
367
368
369
...
536
Načíst další