20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Kuchyňský textil
Prostírání
Prostírání
...
Kuchyňský textil
Prostírání
Jarní prostírání
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Sada
Materiál
Tvar
+ Další (9)
Jaro
40 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
Dakls
Prostírání v sadě Levander
2 ks, látková, voděodolná/omyvatelná, s květinovými vzory, 30x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Dakls
Prostírání v sadě Tone
2 ks, látková, voděodolná/omyvatelná, s květinovými vzory, 30x45 cm
(2)
Skladem
103 Kč
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Butterflies & Flowers
8 ks, papírová, vybarvovací, s květinovými vzory, 28x42,5 cm
(1)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Hen House
4 ks, korková, s potiskem, 21x29 cm
(5)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
87 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Chess
2 ks, plastová, s geometrickými vzory, 45x30 cm
(7)
Doručíme od 15. 10. 2026
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Darcy
Plastové, s květinovým vzorem, 28,5x44 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
79 Kč
s kódem
99 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě English Meadow
4 ks, korková, s květinovými vzory, 21,5x29 cm
(14)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
107 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Joline
Plastové, 30x44 cm
Skladem
87 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Joline
Plastové, 30x44 cm
(2)
Skladem
87 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Les Fleurs
Plastové, s nápisem, 28,5x44 cm
(19)
Skladem
87 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Ilona
Plastové, s potiskem, 44x28,5 cm
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Jolie Fleur
Plastové, s potiskem/s květinovým vzorem, 44x28,5 cm
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Red flower
Plastové, s květinovým vzorem, 28,5x44 cm
(8)
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Salcombe Boats
4 ks, bavlněná, pratelná, s potiskem, 30x46 cm
(2)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
House Nordic
Prostírání v sadě Bombay
4 ks, z juty, 35x45 cm
(12)
Skladem
469 Kč
s kódem
586 Kč bez kódu
147 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
358 Kč
179 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Prostírání v sadě Adesta
2 ks, látková, s geometrickými vzory/kostkovaná, 35x50 cm
Skladem
309 Kč
s kódem
386 Kč bez kódu
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Jacquard
Plastové, s pruhy, 33x45 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
318 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
199 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Dramatic Floral
2 ks, bavlněná, pratelná, s květinovými vzory, 30x46 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
OYOY Living Design
Prostírání v sadě Toppu
2 ks, z bio bavlny, s pruhy, 36x48 cm
(1)
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
OYOY Living Design
Prostírání v sadě Toppu
2 ks, z bio bavlny, s pruhy, 36x48 cm
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
OYOY Living Design
Prostírání v sadě Toppu
2 ks, z bio bavlny, s pruhy, 36x48 cm
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Noura
S příměsí lnu, pratelné, 30x43 cm
Skladem
Poslední kousky
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Noura
S příměsí lnu, pratelné, 30x43 cm
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Noura
S příměsí lnu, pratelné, 30x43 cm
Skladem
Poslední kousky
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Prostírání Piff
Bavlněné, ø 35 cm
(1)
Skladem
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Prostírání Piff
Bavlněné, ø 35 cm
Skladem
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ZicZac
Prostírání Arbin
Z eko kůže, 33x45 cm
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
IHR
Prostírání Mohana
S příměsí bavlny, pratelné, s květinovým vzorem, 33x48 cm
(1)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Remember
Prostírání v sadě Lime
2 ks, bavlněná, s geometrickými vzory, ø 38 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Botany 2
Lněné, pratelné, s květinovým vzorem, 35x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Ashes of Roses
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Light Grey
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódem
LIND DNA
Prostírání Monstera Leaf Nupo
Z eko kůže, 22x26 cm
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Prostírání Tiles
Silikonové, s geometrickým vzorem, 33x48 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Green Gate
Prostírání
Bavlněné, pratelné, s květinovým vzorem, 35x45 cm
(1)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Green Gate
Prostírání
Bavlněné, pratelné, s květinovým vzorem, 35x45 cm
(1)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
LIND DNA
Prostírání Monstera Leaf Nupo
Z eko kůže, 35x42 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
LIND DNA
Prostírání Monstera Leaf Nupo
Z eko kůže, 35x42 cm
Skladem
Poslední kousky
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
Jaro
1
Související kategorie
Kuchyňský textil
Utěrky
Zástěry
Kuchyňské chňapky
Ubrusy
Běhouny na stůl
Podsedáky na židle
Ubrousky
Oblíbené filtry
Kulaté prostírání
Látkové prostírání
Korkové prostírání
Bambusové prostírání
Prostírání s vánočním motivem
Prostírání s velikonočním motivem