20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Stolní nádobí a servírování
Stolní nádobí a servírování
...
Kuchyňské potřeby a stolování
Stolní nádobí a servírování
Stolní nádobí a servírování · ONA
Talíře
Mísy a misky
Příbory
Servírovací pomůcky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Novinky
Premium
Barva
Materiál
Sada
Cena
+ Další (4)
ONA
75 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Novinka
sada 6 ks
ONA
Kávové lžičky v sadě Tilly
Pro 6 osob, 6 ks, skleněné
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
62 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Misky v sadě Billie
2 ks, na dip, z kameniny, béžové, 110 ml, ø 9,5 cm
(1)
Skladem
200 Kč
s kódem
250 Kč bez kódu
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Misky v sadě Billie
2 ks, na dip, z kameniny, růžové, 110 ml, ø 9,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
200 Kč
s kódem
250 Kč bez kódu
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Misky v sadě Billie
2 ks, na dip, z kameniny, žluté, 110 ml, ø 9,5 cm
(1)
Skladem
200 Kč
s kódem
250 Kč bez kódu
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
ONA
Hůlky Tilly
Pro 2 osoby, 4 ks, skleněné, jantarové
Doručíme od 22. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
ONA
Hůlky Tilly
Pro 2 osoby, 4 ks, skleněné, modré
Doručíme od 22. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
ONA
Hůlky Tilly
Pro 2 osoby, 4 ks, skleněné
Doručíme od 22. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
ONA
Hůlky Tilly
Pro 2 osoby, 4 ks, skleněné, zelené
Doručíme od 22. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
ONA
Hůlky Tilly
Pro 2 osoby, 4 ks, skleněné, žluté
Doručíme od 22. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na dip, z kameniny, oranžová/fialová, 170 ml, ø 9 cm
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na dip, z kameniny, zelená/fialová, 170 ml, ø 9 cm
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na dip, z kameniny, zelená/oranžová, 170 ml, ø 9 cm
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Stojánky na vajíčka v sadě Billie
2 ks, kameninové, žluté
(1)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Stojánky na vajíčka v sadě Billie
2 ks, kameninové, béžové
(2)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Stojánky na vajíčka v sadě Billie
2 ks, kameninové, růžové
(1)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na salát, z kameniny, růžová, 120 ml, ø 11 cm
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na dip, z kameniny, vínová, 260 ml, ø 9 cm
(1)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Dezertní , ø 20 cm, z kameniny, zelený/krémový
(1)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Gravel
Na polévku, z kameniny, černá/krémová, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Dezertní , ø 20 cm, z kameniny, černý/krémový
(1)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Gravel
Na polévku, z kameniny, zelená/krémová, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na polévku/na salát, z kameniny, oranžová/fialová, 710 ml, ø 15,5 cm
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na polévku/na salát, z kameniny, zelená/fialová, 710 ml, ø 15,5 cm
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na polévku/na salát, z kameniny, zelená/oranžová, 710 ml, ø 15,5 cm
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Misky v sadě Billie
2 ks, na polévku, z kameniny, béžové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Misky v sadě Billie
2 ks, na polévku, z kameniny, růžové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Misky v sadě Billie
2 ks, na polévku, z kameniny, žluté, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, oranžový/fialový
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, zelený/fialový
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, zelený/oranžový
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na polévku, z kameniny, vínová, 420 ml, ø 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Hluboký , ø 18,5 cm, z kameniny, zelený/krémový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Hluboký , ø 18,5 cm, z kameniny, černý/krémový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Fika
Na polévku, porcelánová, béžová, 500 ml, ø 13 cm
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Miska Duo
Z kameniny, modrá, 710 ml, ø 15,5 cm
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Miska Fika
Porcelánová, vínová, 500 ml, ø 13 cm
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Miska Duo
Z kameniny, zelená, 710 ml, ø 15,5 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na polévku, z kameniny, růžová, 670 ml, ø 14 cm
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Fika
Servírovací, porcelánový, béžový
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ONA
Talíř Billie
Servírovací, z kameniny, béžový
(1)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, modrý
Skladem
Poslední kousky
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Tác Fika
9x20 cm, porcelánový
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Billie
Servírovací, z kameniny, růžový
(1)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, zelený
Doručíme od 22. 10. 2026
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Ø 27 cm, z kameniny, zelený/krémový
(1)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Ø 27 cm, z kameniny, černý/krémový
(1)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Billie
Servírovací, z kameniny, žlutý
(1)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duna
Ø 22 cm, z kameniny, vínový
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
2
Načíst další
Související kategorie
Hrnky
Sklenice a skleničky
Příbory
Utěrky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Lahve
Dětské nádobí
Oblíbené filtry
Plastové stolní nádobí a servírování
Litinové stolní nádobí a servírování