20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Stolní nádobí a servírování
Stolní nádobí a servírování
...
Kuchyňské potřeby a stolování
Stolní nádobí a servírování
Stolní nádobí a servírování · ONA
Talíře
Mísy a misky
Příbory
Servírovací pomůcky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Novinky
Premium
Barva
Materiál
Sada
Cena
+ Další (4)
ONA
75 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
ONA
Talíř Billie
Ø 26 cm, z kameniny, béžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na polévku, z kameniny, vínová, 420 ml, ø 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Ø 27 cm, z kameniny, černý/krémový
(1)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na salát, z kameniny, růžová, 120 ml, ø 11 cm
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na polévku, z kameniny, růžová, 670 ml, ø 14 cm
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Hluboký , ø 21 cm, z kameniny, zelený/oranžový
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na salát, z kameniny, růžová, 1,63 l, ø 21 cm
Skladem
Poslední kousky
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, zelený/oranžový
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na dip, z kameniny, zelená/oranžová, 170 ml, ø 9 cm
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na polévku/na salát, z kameniny, zelená/oranžová, 710 ml, ø 15,5 cm
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Ø 26 cm, z kameniny, oranžový/fialový
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na salát, z kameniny, oranžová/fialová, 1,2 l, ø 21 cm
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na polévku/na salát, z kameniny, oranžová/fialová, 710 ml, ø 15,5 cm
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Fika
Dezertní , ø 20,5 cm, porcelánový, béžový
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Máslenka Duo
Kameninová, zelená, 10,5x16 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
ONA
Hůlky Tilly
Pro 2 osoby, 4 ks, skleněné, modré
Doručíme od 22. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
ONA
Hůlky Tilly
Pro 2 osoby, 4 ks, skleněné, jantarové
Doručíme od 22. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
ONA
Hůlky Tilly
Pro 2 osoby, 4 ks, skleněné
Doručíme od 22. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
ONA
Hůlky Tilly
Pro 2 osoby, 4 ks, skleněné, žluté
Doručíme od 22. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
ONA
Hůlky Tilly
Pro 2 osoby, 4 ks, skleněné, zelené
Doručíme od 22. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Tác Fika
9x20 cm, porcelánový
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Tác Fika
10x28,5 cm, porcelánový
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Set cukřenky a konvičky na mléko Duo
Kameninový
Doručíme od 22. 10. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, zelený
Doručíme od 22. 10. 2026
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Duo
Ø 26 cm, z kameniny, zelený
Doručíme od 22. 10. 2026
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Duo
Hluboký , ø 21 cm, z kameniny, zelený
Doručíme od 22. 10. 2026
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Miska Duo
Z kameniny, zelená, 710 ml, ø 15,5 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
ONA
1
2
Související kategorie
Hrnky
Sklenice a skleničky
Příbory
Utěrky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Lahve
Dětské nádobí
Oblíbené filtry
Plastové stolní nádobí a servírování
Litinové stolní nádobí a servírování