20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Stolní nádobí a servírování
Stolní nádobí a servírování
...
Kuchyňské potřeby a stolování
Stolní nádobí a servírování
Stolní nádobí a servírování · ONA
Talíře
Mísy a misky
Příbory
Servírovací pomůcky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Novinky
Premium
Barva
Materiál
Sada
Cena
+ Další (4)
ONA
75 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na polévku, z kameniny, vínová, 420 ml, ø 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Ø 27 cm, z kameniny, černý/krémový
(1)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na salát, z kameniny, růžová, 120 ml, ø 11 cm
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na polévku, z kameniny, růžová, 670 ml, ø 14 cm
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Hluboký , ø 21 cm, z kameniny, zelený/oranžový
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na salát, z kameniny, růžová, 1,63 l, ø 21 cm
Skladem
Poslední kousky
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, zelený/oranžový
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na dip, z kameniny, zelená/oranžová, 170 ml, ø 9 cm
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na polévku/na salát, z kameniny, zelená/oranžová, 710 ml, ø 15,5 cm
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Ø 26 cm, z kameniny, oranžový/fialový
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na salát, z kameniny, oranžová/fialová, 1,2 l, ø 21 cm
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na polévku/na salát, z kameniny, oranžová/fialová, 710 ml, ø 15,5 cm
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Fika
Dezertní , ø 20,5 cm, porcelánový, béžový
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Máslenka Duo
Kameninová, zelená, 10,5x16 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
ONA
Hůlky Tilly
Pro 2 osoby, 4 ks, skleněné, modré
Doručíme od 22. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
ONA
Hůlky Tilly
Pro 2 osoby, 4 ks, skleněné, jantarové
Doručíme od 22. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
ONA
Hůlky Tilly
Pro 2 osoby, 4 ks, skleněné
Doručíme od 22. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
ONA
Hůlky Tilly
Pro 2 osoby, 4 ks, skleněné, žluté
Doručíme od 22. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
ONA
Hůlky Tilly
Pro 2 osoby, 4 ks, skleněné, zelené
Doručíme od 22. 10. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Příbor Poppy
Pro 4 osoby, 16 ks, nerezový, růžový
Doručíme od 22. 10. 2026
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Tác Fika
9x20 cm, porcelánový
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Tác Fika
10x28,5 cm, porcelánový
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Set cukřenky a konvičky na mléko Duo
Kameninový
Doručíme od 22. 10. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, zelený
Doručíme od 22. 10. 2026
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Duo
Ø 26 cm, z kameniny, zelený
Doručíme od 22. 10. 2026
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Miska Duo
Z kameniny, zelená, 710 ml, ø 15,5 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Duo
Hluboký , ø 21 cm, z kameniny, zelený
Doručíme od 22. 10. 2026
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
ONA
1
2
Související kategorie
Hrnky
Sklenice a skleničky
Příbory
Utěrky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Lahve
Dětské nádobí
Oblíbené filtry
Plastové stolní nádobí a servírování
Litinové stolní nádobí a servírování