Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Levný textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 892 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Set kuchyňské rukavice a chňapky Gourmet
2 ks, v terakotové barvě, 18x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Meow
Pratelná, šedá, 40x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
Premium
-15 % s kódem
JUNA
Prostírání Christmas Fable
S příměsí bavlny, s vánočním motivem, 30x43 cm
(2)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Dakls
Povlak na polštář Stars
Na zip, s hvězdičkami, 40x40 cm
(1)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Alveis
Ze směsi vláken, antracitová, 18x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Alveis
Ze směsi vláken, béžová, 18x30 cm
(1)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Lilo and Stitch
Fleecový, modrý, 30x35 cm
(1)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Marbre
Pratelná, WC, textilní, bílá/šedá, 45x45 cm
(4)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Satin Stripe
2 ks, damaškové, s pruhy, zakládací, 50x75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
ZicZac
Prostírání Fallon
Plastové, s pruhy, 33x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(2)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Casa Selección
Podsedák Sherpa Bouclé
S beránkem, na zavazování, 40x40 cm
(5)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Utěrka Farm
Bavlněná, krémová, 50x70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Potah Sento
Na židli, napínací, 48 cm, modrý
(2)
Skladem
Poslední kousek
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
-15 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Kupa
Pratelná, černá/béžová, 40x60 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Satin Stripe
2 ks, damaškové, s pruhy, zakládací, 50x75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Restilo
Ručník Marina
Froté, bavlněný, červený, 50x100 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Essentiel
Béžový, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kate Louise
Povlak na polštář Happy Holiday
Na zip, s vánočním motivem, s nápisem/s potiskem, 43x43 cm
(1)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Fialový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Bílý/modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v sadě Sandra
2 ks, voálové, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, žluté, 60x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
ZicZac
Prostírání Fallon
Plastové, s pruhy, 33x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Casa Selección
Podsedák Sherpa
Z materiálu bouclé, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Set kuchyňské rukavice a chňapky Gourmet
2 ks, šedý, 18x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
193 Kč
s kódem
227 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Star Wars "Mandalorian 02"
Z mikroplyše, ø 40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
193 Kč
s kódem
227 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Gourmet
3 ks, v terakotové barvě, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
76 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Gourmet
3 ks, šedé, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
76 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Bonami Essentials
Polštář Inner
Do dekoračních polštářů, 55x55 cm
(55)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (5)
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Gourmet
3 ks, zelené, 50x70 cm
(2)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
76 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice English Meadow
Bavlněná, modrá, 19x31 cm
(7)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Podsedák Twily
Na zavazování, 38x38 cm
(5)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Podsedák Twily
Na zavazování, 38x38 cm
(8)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Restilo
Potah Sento
Na židli, napínací, 48 cm, béžový
(1)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
-15 % s kódem
Restilo
Potah Sento
Na židli, napínací, 48 cm, zelený
(1)
Skladem
Poslední kousek
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice
Bavlněná, černá, 18x28 cm
(30)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Twily
Na zip, 40x40 cm
(16)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
B.E.S.
Povlak na polštář Summer
Z mikrovlákna, na zip, 70x90 cm
(6)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Podsedák Twily
Na zavazování, 38x38 cm
(6)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Lina
Bavlněný, zakládací, 50x70 cm
(6)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
1
...
10
11
12
...
165
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil