Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Levný textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 931 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(6)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Restilo
Koupelnová předložka Bati
Pratelná, tmavě šedá, 50x70 cm
(2)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Roarsome Animals
Napínací, do postýlky, bílé, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Cosy Coeur
Omyvatelný, z PVC, patchwork, světle hnědý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Sehlbach
Záclona Poppies
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, s květinovým vzorem, bílá, 155x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
My House
Povlečení Amelie
Na jednolůžko, 3dílné, na zip, nežehlivé, z mikrosaténu, s geometrickým vzorem, 140x200 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
JUNA
Kuchyňská rukavice Christmas Fable
S vánočním motivem, tmavě zelená, 17x33 cm
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Diatonella
Rychleschnoucí, z křemeliny, šedá, 35x45 cm
(6)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Restilo
Koupelnová předložka Bati
Pratelná, tmavě modrá, 50x70 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Iliade
Bavlněný, bílý/šedý, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sehlbach
Dekorační polštář Dekor
Z žakáru, tmavě zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, béžové, 50x70 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Sandra
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, růžová, 140x280 cm
(1)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Tmavě šedý, ø 180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, v cihlové barvě, 70x130 cm
(1)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské prostěradlo Jersey
Napínací, do postýlky, jersey, bílé, 70x150 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Gardinia
Roleta Plisé Verona
Bílá, 42,5x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Dětský povlak na polštář Cats
S potiskem/s ornamentem, 45x45 cm
(209)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Gardinia
Roleta Plisé Verona
Antracitová, 42,5x150 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Marble
S abstraktním vzorem, 40x130 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Gardinia
Roleta Plisé Verona
Béžová, 42,5x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Essentiel
Závěsný systém tyč, červený, 140x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Žínky v sadě Clean
2 ks, krémové, 21x13 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, světle modré, 50x70 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Moderna
Omyvatelný, z PVC, s ornamentem, hnědý, 140x240 cm
(6)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Casa Selección
Běhoun na stůl Loving
41x150 cm
(95)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Utěrka Easypeasy
Bavlněná, hnědá, 60x80 cm
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Cam Cam Copenhagen
Žínka Dusty Rose
Starorůžová, z bio bavlny, 14x22 cm
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, světle hnědé, 90x190 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, oranžová/růžová, 50x70 cm
(15)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, do postýlky/na vysokou matraci, z mikrovlákna, šedomodré, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Gardinia
Roleta Plisé Verona
Hnědá, 42,5x150 cm
Skladem
Poslední kousek
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Anemone
Omyvatelný, z PVC, s květinovým vzorem, šedý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Morpho
Černá/krémová, 60x100 cm
(1)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Aristide
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, bavlněné, tmavě šedé, 140x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Rasse
Pratelná, černobílá, 60x100 cm
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Stripes
4 ks, bavlněné, bílé/modré, 50x70 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, zelené, 90x190 cm
(3)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Marble
Na zavazování, s abstraktním vzorem, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Termo
Světle šedá, 42,5x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Podsedák
Na zavazování, s vánočním motivem, s potiskem, 42x42 cm
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, bílé, 90x190 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mila Home
Běhoun na stůl Rachel
S potiskem, 40x130 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Mael
Pratelná, světle hnědá, 50x80 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kave Home
Ručník Dorane
Froté, bavlněný, zelený/béžový, 30x50 cm
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, bílá, 70x130 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Foutastic
Ručník Chicago
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
27
28
29
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil