Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Levný textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 937 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, v terakotové barvě, 70x130 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, černé, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(3)
Doručíme od 6. 11. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kave Home
Ručník Sedora
Froté, bavlněný, bílý/zelený, 30x50 cm
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Shana
Závěsný systém tyč, z mikrosaténu, modrý, 140x240 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Shana
Závěsný systém tyč, z mikrosaténu, růžový, 140x240 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Telma
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, v terakotové barvě, 140x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Mael
Pratelná, v terakotové barvě, 50x80 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Chňapka Enchanted Twilight Animals
Bavlněná, zelená, 18x88 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Chňapka Christmas Nutcracker
Bavlněná, s vánočním motivem, vínová/růžová, 88x18 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Termo
Hnědá, 42,5x150 cm
(17)
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, modré, 50x70 cm
(17)
Doručíme od 6. 11. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Telma
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, vínová, 140x240 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, žluté, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Zástěra Larsson Geo
Bavlněná, šedá
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, černé, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, modré, 90x190 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kave Home
Ručník Sedora
Froté, bavlněný, žlutý/bílý, 30x50 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Termo
Bílá, 42,5x150 cm
(17)
Doručíme od 15. 10. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, hnědá, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, bílá, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Digger Dreams
Napínací, do postýlky, s potiskem, 70x140 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (2)
-15 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Faro
Krémová, 42,5x150 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Faro
Béžová, 42,5x150 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Faro
Tmavě šedá, 42,5x150 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Faro
Světle šedá, 42,5x150 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, šedé, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Java
Sametový, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
289 Kč
s kódem
340 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(14)
Doručíme od 22. 10. 2026
289 Kč
s kódem
340 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Garden
Omyvatelný, z PVC, bílý, 140x240 cm
(13)
Skladem
290 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Allstar
Koupelnová předložka Chenille
Pratelná, textilní, žlutá, 50x80 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
290 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Garden
Omyvatelný, z PVC, antracitový, 140x240 cm
(6)
Skladem
290 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Astrelia
Z mikrovlákna, s vánočním motivem, bílý/ve stříbrné barvě, 140x240 cm
(5)
Skladem
290 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Essencia
Béžový, 180x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
290 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Kelly
Pratelná, WC, bílá/šedá/ve zlaté barvě, 45x45 cm
(6)
Skladem
290 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Essencia
Bílý, 180x200 cm
(2)
Skladem
290 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
OYOY Mini
Klip na dudlík Yummy
Skladem
Poslední kousky
291 Kč
s kódem
342 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Garden
Omyvatelný, z PVC, antracitový, ø 180 cm
(7)
Skladem
293 Kč
s kódem
345 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
293 Kč
s kódem
345 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Novinka
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Bluey
Do postýlky, oboustranné, na zip, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
294 Kč
s kódem
346 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Paw Patrol
Do postýlky, oboustranné, na zip, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
294 Kč
s kódem
346 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Bluey
Do postýlky, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 100x135 cm
(1)
Skladem
294 Kč
s kódem
346 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Paw Patrol "Pawsome friendships grow"
Do postýlky, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 100x135 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
294 Kč
s kódem
346 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Bing Bunny "Tower"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bavlněné, 100x135 cm
(2)
Skladem
294 Kč
s kódem
346 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Bing "It's a thing"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bavlněné, 100x135 cm
Skladem
294 Kč
s kódem
346 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Paw Patrol "Pawsome days ahead"
Do postýlky, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
294 Kč
s kódem
346 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení How to Train Your Dragon "Babies"
Do postýlky, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 100x135 cm
(2)
Skladem
294 Kč
s kódem
346 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x37 cm, tepelná odolnost 250 °C
(20)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
28
29
30
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil