Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Levný textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 923 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Essencia
Zelený, 180x200 cm
(6)
Doručíme od 29. 10. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, tmavě šedý, 45x45 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl
S potiskem, 45x140 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Belline
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, tmavě zelená, 140x280 cm
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, zelené, 90x190 cm
(77)
Doručíme od 29. 10. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Zástěra Nutcracker
Bavlněná, s vánočním motivem, zelená
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Zone
Ručník Sauna
Froté, bavlněný, tmavě zelený, 50x100 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Zone
Ručník Sauna
Froté, bavlněný, světle hnědý, 50x100 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, modrá, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bébé Douceur
Dětské prostěradlo Gauge
Napínací, do postýlky, mušelínové, bílé, 70x140 cm
Doručíme od 19. 11. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, šedá, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bébé Douceur
Dětské prostěradlo Gauge
Napínací, do postýlky, mušelínové, zelené, 70x140 cm
(3)
Doručíme od 19. 11. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (2)
-15 % s kódem
Mila Home
Běhoun na stůl Yellow And Brown Leaves
S potiskem, 40x130 cm
(2)
Doručíme od 14. 12. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, bílá, 70x120 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, růžová, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, zelená, 70x120 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, tmavě zelená, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Tmavě šedý, 50x100 cm
(8)
Doručíme od 23. 10. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Bébé Douceur
Dětské prostěradlo Gauge
Napínací, do postýlky, mušelínové, růžové, 70x140 cm
(1)
Doručíme od 19. 11. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, modré, 150x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, béžová, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, tmavě růžová, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, béžová, 70x120 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Absolu
Dimout, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, šalvějově zelený, 140x280 cm
(15)
Doručíme od 29. 10. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Zone
Ručník Sauna
Froté, bavlněný, taupe, 50x100 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Faro
Šedá, 42,5x150 cm
Doručíme od 15. 10. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Nacha
S příměsí lnu, na zip, 45x45 cm
(1)
Skladem
298 Kč
s kódem
351 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
My House
Osuška Valencia
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
301 Kč
s kódem
354 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské prostěradlo Frozen
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, s potiskem, růžové, 90x200 cm
(12)
Skladem
302 Kč
s kódem
355 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské prostěradlo Minecraft "We got this"
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, s potiskem, šedé, 90x200 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
303 Kč
s kódem
356 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
303 Kč
s kódem
357 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(2)
Skladem
303 Kč
s kódem
357 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Farmers Kitchen
3 ks, bavlněné, modré/béžové, 45x65 cm
(631)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x37 cm, tepelná odolnost 250 °C
(20)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Universe of Sleeping
Polštář Sofa
S péřovou výplní, do dekoračních polštářů, 40x40 cm
(13)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (5)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Bauhaus
3 ks, bavlněné, 45x65 cm
(33)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Occult
Zatemňovací, závěsný systém tyč, okrově žlutý, 135x180 cm
(1)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Occult
Zatemňovací, závěsný systém tyč, v terakotové barvě, 135x180 cm
(2)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Wooly
Z materiálu bouclé, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Occult
Zatemňovací, závěsný systém tyč, červený, 135x180 cm
(222)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Oxford Denim
3 ks, bavlněné, bílé/modré, 45x65 cm
(64)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Casa Selección
Dekorační polštář Merely
Manšestrový, modrý, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Game Over
Napínací, na jednolůžko, černé, 90x190 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Flanela
Z mikroflanelu, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Mermaid
Napínací, na jednolůžko, s potiskem, růžové, 90x190 cm
(1)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Essentiel
Závěsný systém tyč, béžový, 140x180 cm
(53)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
1
...
31
32
33
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil