Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Levný textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 920 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Zone
Ručník Classic
Černý, 50x100 cm
(21)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Shana
Závěsný systém tyč, z mikrosaténu, žlutý, 140x240 cm
(14)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, zelené, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Everest
S příměsí bavlny, antracitový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Aquamarbre
Pratelná, textilní, bílá/ve zlaté barvě, 45x75 cm
(6)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Sonate
Na jednolůžko, na patentku, oboustranné, z mikrovlákna, s potiskem, bílé/tmavě šedé, 140x200 cm
(2)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Cirana
V přírodní barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, v petrolejové barvě, 90x190 cm
(77)
Skladem
Poslední kousek
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, šedé, 45x70 cm
(24)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
58 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 4 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Stripes
4 ks, bavlněné, bílé/šedé, 50x70 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
87 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, světle růžové, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, bílá/modrá, 50x70 cm
(15)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Roleta Forelista
Textilní, antracitová, 45x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, modré, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousek
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
ZicZac
Prostírání Arbin
Z eko kůže, 33x45 cm
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Běhoun na stůl Loving
41x150 cm
(74)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Lois
Pratelná, krémová, 50x80 cm
(1)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Everest
S příměsí bavlny, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Foutastic
Utěrky v sadě Sofya
6 ks, bavlněné, růžové, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Esquisse
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, s geometrickými vzory, žlutá, 140x280 cm
(8)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Jersy
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, antracitové, 140x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Absolu
Dimout, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, černý, 140x280 cm
(15)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, černá, 70x130 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Blue Spring
S květinovým vzorem, 45x140 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Foutastic
Utěrky v sadě Sofya
6 ks, bavlněné, tmavě šedé, 30x50 cm
(1)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na zahradní polštář Delicate Greens
Na zip, s potiskem/s květinovým vzorem, 45x45 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, béžové, 90x190 cm
(77)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
My House
Osuška Valencia
Froté, bavlněná, hnědá, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Světle šedý, 50x100 cm
(7)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Casa Selección
Podsedák Up & Down
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě So Soft Easy Iron
4 ks, z mikrovlákna, zakládací, 50x75 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
87 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, bílé, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Foutastic
Utěrky v sadě Sofya
6 ks, bavlněné, krémové, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, taupe, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Palmelia
Béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
V terakotové barvě, 50x100 cm
(1)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, khaki, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Povlak na zahradní polštář
Na zip, s potiskem/s květinovým vzorem, 45x45 cm
(23)
Skladem
Poslední kousek
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Actually
Na dvoulůžko, tmavě hnědé, 180x290 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Time
Froté, bavlněný, šedobéžový, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Povlak na zahradní polštář
Na zip, s květinovým vzorem, 42x42 cm
(10)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
My House
Osuška Valencia
Froté, bavlněná, slonovinová, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Essentiel
Závěsný systém tyč, světle šedý, 140x260 cm
(53)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(35)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Absolu
Dimout, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, antracitový, 140x280 cm
(1)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, béžové, 185x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Essencia
Zelený, 180x200 cm
(6)
Doručíme od 29. 10. 2026
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
1
...
30
31
32
...
165
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil