20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Levný textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 893 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Foutastic
Dětské pončo Juno
Velikost 3-6 let, mušelínové, v mentolové barvě
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč, sametový, šedý, 140x270 cm
(158)
Skladem
Poslední kousek
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dětský polštářek Laily
Mušelínový, zelený, 30x30 cm
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, žluté, 160x200 cm
(56)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Soft
Froté, z bio bavlny, hnědý, 50x90 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, tmavě šedé, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
JUNA
Ručník Nuance
Froté, s příměsí bambusu, bílý/modrý, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Soft
Froté, z bio bavlny, tmavě zelený/modrý, 50x90 cm
(2)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Plain Flanel
Napínací, na jednolůžko, flanelové, šedé, 90x200 cm
(38)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, tmavě modré, 160x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Fir Branches
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s květinovými vzory, 45x35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bébé Douceur
Dětská osuška s kapucí Gauge
Mušelínová, modrá, 75x75 cm
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Rowan Berries
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
(3)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Pastel Christmas
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, oranžové, 140x200 cm
(10)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Bully
S abstraktním vzorem, červený, 150x300 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Vahine
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílá, 140x280 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Pampille
S abstraktním vzorem, červený, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
JUNA
Ručník Nuance
Froté, s příměsí bambusu, modrý/růžový, 50x100 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Merry Blue Christmas
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousek
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Alma
Závěsný systém tyč, s potiskem, béžový, 140x280 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Solene
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Veselé Vánoce
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Závěs Zanzibar Woven Stripe
Závěsný systém tyč, s pruhy, béžový, 140x183 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Gingerbread
Sametový, s vánočním motivem, hnědý, 28x37 cm
(10)
Doručíme od 3. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Deka Nutcracker
Z mikroplyše, s vánočním motivem, tmavě zelená, 130x170 cm
(42)
Doručíme od 3. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, zelený, ø 40 cm
(14)
Doručíme od 6. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(60)
Doručíme od 6. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Scandi Christmas
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s hvězdičkami/s nápisem, 45x35 cm
(8)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Solene
Bavlněný, modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Jerry Fabrics
Povlečení Perníček
Na jednolůžko, na zip, oboustranné, bavlněné, s potiskem, 200x140 cm
Doručíme od 13. 10. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Deka Roses
Z žinylky, růžová/fialová
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Solene
Bavlněný, v terakotové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bianca
Dětské povlečení Transport
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, bílé/béžové, bavlněné, 120x150 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Foutastic
Ručníky a osušky v sadě Dora
2 ks, froté, bavlněné, modré, 1x střední ručník (50x90)/1x osuška (90x150)
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Santa's Workshop
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, 135x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Indira
Bavlněný, zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, červené, 160x200 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Evidence
Pratelná, šedá, ø 100 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Koupelnová předložka Gobo
Pratelná, textilní, hnědá/krémová, 50x80 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč, sametový, růžový, 140x270 cm
(158)
Doručíme od 15. 10. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Ribble
Z mikroplyše, krémová, 130x160 cm
(6)
Doručíme od 6. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč, sametový, světle růžový, 140x245 cm
(158)
Doručíme od 15. 10. 2026
457 Kč
s kódem
571 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Dakls
Ubrus Bloom
Omyvatelný, s květinovým vzorem, 140x250 cm
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
572 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská deka Clennie
Krémová, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousek
461 Kč
s kódem
576 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Isnel
Z recyklované bavlny, žlutá/růžová, 130x160 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
461 Kč
s kódem
576 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, bílý, 140x270 cm
(8)
Skladem
462 Kč
s kódem
577 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Haltona
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, krémová, 140x280 cm
(2)
Skladem
462 Kč
s kódem
578 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
69
70
71
...
165
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil