Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Levný textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 967 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Chatibulle
WC, růžová, 45x45 cm
(8)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Havane
Pratelná, WC, bílá/zelená, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Charline
3 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
My House
Ručník Valencia
Froté, bavlněný, tmavě zelený, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Chňapky v sadě Cuisiline
2 ks, z recyklované bavlny, červené, 18x28 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Gourmet
2 ks, bavlněné, bílé/šedé, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Geo
2 ks, bavlněné, žluté, 20x20 cm, tepelná odolnost 180 °C
(8)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Dakls
Prostírání Stars
Látkové, s hvězdičkami, 32x45 cm
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, černý, 50x90 cm
(1)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, modrý, 50x90 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Cuistot
3 ks, z mikrovlákna, červené, 40x40 cm
(2)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 20 ks
Green Gate
Ubrousky v sadě Rani
20 ks, papírové, s geometrickými vzory/s ornamenty, 25x25 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
10 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Podsedák Essentiel
Venkovní, na zavazování, 40x40 cm
(11)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
My House
Ručník Darwin
Froté, bavlněný, černý, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, bílý, 50x90 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Podsedák Essentiel
Venkovní, na zavazování, 40x40 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Podsedák Essentiel
Venkovní, na zavazování, 40x40 cm
(2)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(4)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, fialový, 50x100 cm
(3)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
My House
Ručník Darwin
Froté, bavlněný, světle šedý, 50x100 cm
(8)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Utěrka Essential
Z mikrovlákna, modrá, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Povlak na polštář Toy Soldier
Na zip, s vánočním motivem, 45x45 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Joalie
Plastové, ø 38 cm
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Essentiel
Hnědý, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Lina
Bavlněný, zakládací, 50x70 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(7)
Doručíme od 6. 11. 2026
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Podsedák Twily
Na zavazování, 38x38 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
My House
Ručník Valencia
Froté, bavlněný, hnědý, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
My House
Ručník Valencia
Froté, bavlněný, slonovinový, 50x100 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, krémový, 50x100 cm
(23)
Doručíme od 22. 10. 2026
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, šedý, 50x100 cm
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská deka Harry Potter
Fleecová, s potiskem, 100x150 cm
Skladem
Poslední kousky
172 Kč
s kódem
202 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
172 Kč
s kódem
202 Kč bez kódu
67 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Gabby´s Dollhouse "Pandy"
Fleecový, 35x35 cm
(5)
Skladem
173 Kč
s kódem
204 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
B.E.S.
Povlak na polštář Visco
Bavlněný, na zip, 45x75 cm
(5)
Skladem
173 Kč
s kódem
204 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Chňapky v sadě Cuisiline
2 ks, z recyklované bavlny, světle šedé, 18x28 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
174 Kč
s kódem
205 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Skladem
177 Kč
s kódem
208 Kč bez kódu
69 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Polštář Inner
Do dekoračních polštářů, 50x50 cm
(40)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (5)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Premier Housewares
Kuchyňská rukavice Black Cat
Bavlněná, černobílá, 19x29 cm
(20)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Ilies
S příměsí bavlny, na zip, strukturovaný, 40x40 cm
(5)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Kuchyňská rukavice Sausage Dog
Bavlněná, světle šedá, 19x29 cm
(9)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Leo
Z žinylky, na zip, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Woolen
S beránkem, na zip, 40x40 cm
(4)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(34)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Leo
Z žinylky, na zip, 40x40 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Woolen
S beránkem, na zip, 40x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Curly
Sametový, na zip, s geometrickým vzorem/strukturovaný, 40x40 cm
(3)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Adam
Silikonová/ze směsi vláken, tmavě šedá, 14,5x24,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
8
9
10
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil