20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Levný textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 947 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dětský župan Delux
Velikost 9-10 let, z mikroplyše, hnědý
(1)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
-20 % s kódem
B.E.S.
Zahradní podsedák Fishes
Na lehátko, s potiskem, modrý, 52x148 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Geometry Marble
2 ks, pratelné, bílé/šedé, 60x100 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
B.E.S.
Zahradní podsedák Seahorse
Na lehátko, s potiskem, modrý, 52x148 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
My House
Set přehozu a povlaku na polštář Mandala
Prošívaný, žlutý/šedý, 220x240 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, růžový, 14x50 cm
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Farm
Bavlněná, krémová
(1)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
B.E.S.
Zahradní podsedák Anchors
Na lehátko, s potiskem, červený/modrý, 52x148 cm
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Utěrky v sadě Christmas Twigs
2 ks, bavlněné, bílé/zelené, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Utěrky v sadě Delicate Green
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, bílé, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Utěrky v sadě Wine Lover
2 ks, bavlněné, růžové, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Bistro
Bavlněná, červená
(3)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě White
2 ks, lněné, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Dekorační polštář
Žlutý/bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(7)
Doručíme od 14. 12. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Playmobil
Dětský ručník Unique United
Bavlněný, 45x70 cm
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Gardinia
Závěs Natur
Závěsný systém tyč, šedý, 140x245 cm
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Koupelnová předložka Aspen Bobble
Pratelná, hnědá, 50x80 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, zelené, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Litea
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, strukturovaný, bílé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Larum
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, s potiskem, modré/krémové, 140x200 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Ručníky v sadě Pixie
2 ks, froté, bavlněné, modré, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Dekorační polštář Jaipur Chunky Waffle
Bavlněný, starorůžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, v cihlové barvě, 14x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Grid
Pratelná, textilní, bílá/béžová, 50x80 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení Pled
Na jednolůžko, na knoflíky, s geometrickým vzorem, černé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra Natur
Den a noc, hnědá, 72,5x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra Silvalin
Den a noc, antracitová, 72,5x150 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Casa Selección
Běhouny na stůl v sadě Delfy
2 ks, 60x160 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Záclona Dinos
Závěsný systém tyč, bílá/ve stříbrné barvě, 140x260 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, béžová, 70x120 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Roba
Pleny Lil Planet
3 ks, zelené, mušelínové, 80x80 cm
(4)
Doručíme od 19. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Faro
Krémová, 97x150 cm
Doručíme od 8. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra
Den a noc, tmavě šedá, 97x150 cm
(11)
Doručíme od 8. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra Silvalin
Den a noc, krémová, 72,5x150 cm
(11)
Doručíme od 8. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Bianca
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, bílá, 70x120 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Faro
Béžová, 97x150 cm
Doručíme od 8. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra Natur
Den a noc, krémová, 72,5x150 cm
(2)
Doručíme od 8. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Faro
Světle šedá, 97x150 cm
Doručíme od 8. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Faro
Tmavě šedá, 97x150 cm
Doručíme od 8. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Faro
Šedá, 97x150 cm
Doručíme od 8. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra Natur
Den a noc, šedá, 72,5x150 cm
(2)
Doručíme od 8. 10. 2026
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Frozen
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
514 Kč
s kódem
643 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Lissea
Voálová, závěsný systém tyč, bílá, 400x240 cm
(7)
Skladem
516 Kč
s kódem
645 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětský závěs Moonlight
Zatemňovací, závěsný systém tyč, s hvězdičkami, šedý, 140x260 cm
(5)
Skladem
516 Kč
s kódem
645 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch "Wave"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(7)
Skladem
517 Kč
s kódem
646 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(22)
Skladem
518 Kč
s kódem
648 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Stranger Things "Upside Down"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(23)
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Bee Happy
Béžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(1)
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
83
84
85
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil