20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Levný textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 946 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minecraft "We got this"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(12)
Skladem
506 Kč
s kódem
632 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Tavira
Z materiálu bouclé, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x60 cm
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
506 Kč
s kódem
632 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Spider-man "Blue"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Skladem
509 Kč
s kódem
636 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Princess
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(15)
Skladem
509 Kč
s kódem
636 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, modrý, 180x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
510 Kč
s kódem
638 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Maximex
Nahřívací polštářek
Černý, 48x30 cm
Skladem
Poslední kousky
510 Kč
s kódem
638 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 200x200 cm
(63)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, tmavě zelený, 140x245 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Restilo
Potahy v sadě Sento
Na židli, 4 ks, napínací, 48 cm, šedobéžové
(8)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Sada (2)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, světle šedý, 140x245 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Paw Patrol
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(5)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Restilo
Potahy v sadě Sento
Na židli, 4 ks, napínací, 48 cm, šedé
(7)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Oblíbené
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Art Modern
2 ks, pratelné, modré/hnědé/béžové, 60x100 cm
(22)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Restilo
Potahy v sadě Sento
Na židli, 4 ks, napínací, 48 cm, modré
(5)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Sada (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, béžový, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Hello Kitty "Kuromi"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, vínový, 140x245 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
My House
Prostěradlo Micro
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, šedé, 180x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, tmavě šedý, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(8)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, béžové, 160x200 cm
(33)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, hnědý, 140x245 cm
(8)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Optic
2 ks, šedé/ve zlaté barvě, 60x100 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, tmavě šedý, 140x245 cm
(368)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Harry Potter "Hogwarts Express"
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(2)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Batman "Gotham's Knight"
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Koupelnová předložka Aspen Bobble
Pratelná, růžová, 50x80 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Dusky
Zatemňovací, závěsný systém tyč, šedý, 140x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Cracks
2 ks, pratelné, bílé/černé, 60x100 cm
(16)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Cattest
Černá, 80x140 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, starorůžový, 140x245 cm
(22)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, šedý, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Dekorační polštář Jaipur Chunky Waffle
Bavlněný, starorůžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Ladelle
Zástěra Eco Recycled
Krémová
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Plážová osuška Beach Sun
Bavlněná, s nápisem, černá, 78x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Ručníky v sadě Pixie
2 ks, froté, bavlněné, růžové, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Grid
Pratelná, textilní, černobílá, 50x80 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bianca
Koupelnová předložka Aspen Bobble
Pratelná, modrá, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, černý, 140x245 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Heltie
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, strukturovaný, bílé, 140x200 cm
(2)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
B.E.S.
Zahradní podsedák Seahorse
Na lehátko, s potiskem, červený/modrý, 52x148 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
B.E.S.
Zahradní podsedák Sea Lighthouse
Na lehátko, s potiskem, modrý, 52x148 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra
Den a noc, bílá, 97x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Bow
Z mikroplyše, bílá/růžová, 200x240 cm
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, žluté, 240x300 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, fialové/béžové, ø 100 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Záclona Buds
Závěsný systém tyč, bílá/ve stříbrné barvě, 140x260 cm
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Plissia
Na jednolůžko, na knoflíky, krepové, strukturovaný, bílé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Utěrky v sadě Festive Car
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, bílé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
82
83
84
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil