20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Levný textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 950 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář Ruffled
S příměsí bavlny, na zip, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, světle zelené, 240x300 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Ladelle
Zástěra Lina
Bavlněná/lněná, modrá
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Rava
Z mikroplyše, šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Bright Football
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, modré, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Dancing Fairies
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové/fialové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Diagonal
2 ks, froté, z bio bavlny, žluté, 40x55 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, světle růžová, 170x210 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
My House
Povlečení Deluxe Minerals
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s abstraktním vzorem/se vzorem kamene, tyrkysové, 140x200 cm
(2)
Doručíme od 15. 10. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Rabbit
Z mikroplyše, zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Doručíme od 6. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Prehistoric Dinosaurs
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, modré/béžové, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Farmyard Animals
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Enchanted Butterfly
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stag Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, zelené, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Halloween Highland Cow
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, šedobéžové, 200x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář Ruffled
S příměsí bavlny, na zip, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight Animals
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, v cihlové barvě, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Tara
Pratelná, z recyklovaného plastu, černobílá, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Hamilton
Na dvoulůžko, na knoflíky, s pruhy, béžové/krémové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, červené/bílé, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Autumn Pumpkins
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, fialové, 200x200 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Ski Village
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, zelené, 90x200 cm
(83)
Skladem
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cherries and Bows
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, bílé/růžové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Mya Tropical Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, modré, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Diagonal
2 ks, froté, z bio bavlny, v mentolové barvě, 40x55 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář Ruffled
S příměsí bavlny, na zip, 40x40 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra Natur
Den a noc, hnědá, 80x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra Silvalin
Den a noc, v přírodní barvě, 97x150 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, černé, 240x300 cm
(4)
Doručíme od 21. 10. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Fairytale Unicorn
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 200x200 cm
(16)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Marsala
Lněný, 40x150 cm
(23)
Doručíme od 18. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Game Over
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, černé, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Bunny Tails Ditsy Flowers
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář Ruffled
S příměsí bavlny, na zip, 40x40 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Tie Dye Football
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, fialové/tyrkysové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Mila Home Luxury
Běhoun na stůl Wicker
Jutový, 35x100 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra Silvalin
Den a noc, taupe, 97x150 cm
(11)
Doručíme od 8. 10. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Vela
Bambusová, černá/v přírodní barvě, 100x160 cm
Doručíme od 8. 10. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra Natur
Den a noc, šedá, 80x150 cm
(2)
Doručíme od 8. 10. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra Natur
Den a noc, krémová, 80x150 cm
(2)
Doručíme od 8. 10. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, světle hnědý, 180x220 cm
(3)
Skladem
562 Kč
s kódem
702 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, hnědý, 180x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
562 Kč
s kódem
702 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, hnědé/béžové, 50x90 cm
(398)
Doručíme od 3. 11. 2026
562 Kč
s kódem
702 Kč bez kódu
176 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, fialový, 140x245 cm
(5)
Skladem
563 Kč
s kódem
704 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Wednesday "Rain"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, tmavě modré, bavlněné, 140x200 cm
(7)
Skladem
565 Kč
s kódem
706 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chránič matrace Molly Anti-dust
Antialergenní, 180x200 cm
(6)
Doručíme od 21. 10. 2026
566 Kč
s kódem
707 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
1
...
93
94
95
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil