20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Levný textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 927 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Diatonella
Rychleschnoucí, z křemeliny, šedá, 50x70 cm
(4)
Skladem
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Cam Cam Copenhagen
Dětská deka Off-White
Zavinovací, z bio bavlny, světle žlutá, 120x120 cm
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, černé, 220x200 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, modré, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Pure Elegance
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, z mikrovlákna, krémové, 140x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, růžové, 260x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Přikrývka Carbon Light
Letní, 140x200 cm
(6)
Skladem
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Natural
Lněný, 40x150 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Aqua
Rychleschnoucí, z křemeliny, bílá/šedá, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na dvoulůžko, jersey, žluté, 180x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle růžové, 90x200 cm
(83)
Skladem
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (7)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Velmar
2 ks, taupe, 20x20 cm
(1)
Skladem
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
355 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Velmar
2 ks, koňakově hnědé, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
355 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Aruba Tropical Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, zelené/modré, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Sage
Lněný, 40x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, tmavě růžové, 260x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě White
2 ks, lněné, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
355 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Lunella
Zatemňovací, závěsný systém tyč, z žakáru, vínový, 140x260 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Žaluzie Venitien
Kovová, bílá, 90x180 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mendola Fabrics
Závěs Zatapa
Závěsný systém tyč, s geometrickým vzorem, modrý/šedý, 130x260 cm
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
My House
Prostěradlo Micro
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, růžové, 180x200 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ubrus Salcombe Boats
Bavlněný, s potiskem, modrý, 137x178 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Vintage Christmas Santa
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, růžové, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bianca
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko, z egyptské bavlny, růžové, 135x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Pineapple Elephant
Povlaky na polštáře v sadě Tamba Stripe
2 ks, strukturované, zakládací, 50x75 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
355 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Mustard
Lněný, 40x150 cm
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, koňakově hnědý, 150x150 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, černý, 150x150 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Martini
Lněný, 40x150 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ubrus Gingham
Bavlněný, růžový, 150x150 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětské povlečení Pti Bolide
Na jednolůžko, oboustranné, na patentku, bílé, bavlněné, 140x200 cm
(14)
Skladem
569 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, šedé, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(781)
Skladem
569 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
356 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, červené, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(344)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
356 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Sprchový závěs Aquaris
Bílý/modrý, 180x200 cm
(8)
Skladem
569 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Přehoz Alhambra
Prošívaný, z mikrovlákna, šedý, 220x240 cm
(116)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch "Heart"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, fialové, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Skladem
569 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Analia
Závěsný systém tyč, sametový, strukturovaný, krémový, 140x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Hugo Frosch
Termofor Classic
Z mikroplyše, červený, 1,8 l
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Roba
Vložka do jídelní židličky Luxe
Béžová
(2)
Skladem
Poslední kousky
569 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Roba
Vložka do jídelní židličky Luxe
Šedá
(2)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, tmavě modré, 180x200 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
569 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Cam Cam Copenhagen
Dětská deka Dreamland
Zavinovací, z bio bavlny, slonovinová, 120x120 cm
Skladem
Poslední kousky
570 Kč
s kódem
713 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Spirella
Sprchový závěs Faces
S potiskem, bílý, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousky
571 Kč
s kódem
714 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Carlin
Závěsný systém tyč, v přírodní barvě, 240x240 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
573 Kč
s kódem
716 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo & Stitch "Buddies"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, v mentolové barvě, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
574 Kč
s kódem
718 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Valeta
Závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, béžový, 140x270 cm
(1)
Skladem
575 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Woodland Trees
2 ks, závěsný systém kolejnice, zelené, 117x183 cm
(5)
Skladem
575 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé/krémové, 240x200 cm
(28)
Skladem
575 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
1
...
94
95
96
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil