20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 922 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Silky Soft
Napínací, na jednolůžko, saténové, šedé, 90x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na jednolůžko, perkálové, šedé, 180x260 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Vitamine
Žlutá, 50x120 cm
(6)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, žlutá, 50x80 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
Na prodejně
-20 % s kódem
Bébé Douceur
Dětská osuška s kapucí Gauge
Mušelínová, žlutá, 75x75 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, vínové, 70x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
420 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč, sametový, krémový, 140x245 cm
(158)
Doručíme od 15. 10. 2026
338 Kč
s kódem
422 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Damask Jacquard
2 ks, damaškové, zakládací, s ornamenty, 50x75 cm
(35)
Skladem
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Pineapple Elephant
Povlaky na polštáře v sadě Tamba Stripe
2 ks, strukturované, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Atlas
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(8)
Skladem
341 Kč
s kódem
426 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Ikatis
Pratelná, bílá, 50x80 cm
(2)
Skladem
341 Kč
s kódem
426 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Plumiss
S potiskem, bílý/v petrolejové barvě, 180x200 cm
(4)
Skladem
341 Kč
s kódem
426 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Soline
Závěsný systém tyč, zelený, 140x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
341 Kč
s kódem
426 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Winnie the Pooh "Pooh Hugs"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bavlněné, 100x135 cm
Skladem
342 Kč
s kódem
427 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mepal
Dětské prostírání Fairy Garden by Little Dutch
Plastové/silikonové, 28x40 cm
Skladem
Poslední kousky
342 Kč
s kódem
427 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Guinea Pig
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 140x200 cm
(14)
Skladem
342 Kč
s kódem
428 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Spirella
Sprchový závěs Poppy
S květinovým vzorem, červený, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousek
342 Kč
s kódem
428 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
My House
Povlečení Summer Meadow
Na jednolůžko, 3dílné, na zip, s potiskem, 140x200 cm
(11)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Salcombe Boats
Bavlněný, s potiskem, 32x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Angus Highland Cow
Bavlněný, 33x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Bumble Bees
Bavlněná, žlutá/béžová
(40)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Kim
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, béžová, 140x280 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Micropolar
Termo/dimout, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, béžový, 135x180 cm
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Amazonia
Voálová, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílá/modrá, 140x240 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Utěrka Eucalyptus
Lněná, bílá/zelená, 45x65 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, bílá, 50x80 cm
(38)
Doručíme od 3. 11. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
Na prodejně
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Polštář
Do dekoračních polštářů, 45x45 cm
(479)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Prostírání White
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Woodland Crochet
Červený, 35x20 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Naya
Zelený/béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Dash
Dětská, sametová, s potiskem, 75x150 cm
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Happy lamas
Dětská, sametová, s potiskem, 75x150 cm
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Sweety
Dětská, sametová, s potiskem, 75x150 cm
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Maximex
Nahřívací polštářek
Černý, 29x30,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Pauline
Závěsný systém tyč, krémový, 140x180 cm
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Velmar
Látkové, 33x45 cm
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Moody
Dětská, sametová, s potiskem, modrá, 75x150 cm
(1)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Splash
Dětská, sametová, s potiskem, modrá, 75x150 cm
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, modrá, 50x80 cm
(38)
Doručíme od 3. 11. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
Na prodejně
-20 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Free
Dětská, sametová, s potiskem, modrá/hnědá, 75x150 cm
(4)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Alisse
Dětská, sametová, s potiskem, modrá/růžová, 75x150 cm
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Coconut
Omyvatelný, šedý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Ebany
Omyvatelný, hnědý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Feuillys
Omyvatelný, černý/hnědý, 140x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Feuillys
Omyvatelný, hnědý, 140x240 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Marquina
Omyvatelný, s abstraktním vzorem/se vzorem kamene, šedý, 140x240 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Oralia
Omyvatelný, černý/šedý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
1
...
49
50
51
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil