20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 916 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Universe of Sleeping
Polštář Sofa
S péřovou výplní, do dekoračních polštářů, 45x45 cm
(32)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (5)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Universe of Sleeping
Polštář Sofa
S péřovou výplní, do dekoračních polštářů, 50x50 cm
(14)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (5)
Na prodejně
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Aquarius
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Aries
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Cancer
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Sagittarius
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Scorpio
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Prostírání Its All Nature
Z juty, 33x48 cm
(13)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ZicZac
Prostírání Togo
Z eko kůže, ø 38 cm
(34)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Prostírání Its All Nature
Z juty, ø 35 cm
(13)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, tmavě modrý, ø 40 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, khaki, ø 40 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Chatibulle
Růžový, 180x200 cm
(5)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Ashes of Roses
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, světle růžová
(16)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Light Grey
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Jersy
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 90x190 cm
(2)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, světle šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(47)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Tmavě hnědá, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, tmavě růžová, 50x80 cm
(38)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, tmavě růžová, 50x80 cm
(38)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
Na prodejně
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Christmas Tartan Teddy Bear
S vánočním motivem, tmavě zelená, 170x130 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, tmavě zelená, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Beautaline
Zelený/béžový, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Utěrka Elvira
Z bio bavlny, hnědá, 50x70 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Christmas Nutcracker
S vánočním motivem, vínová/růžová, 170x130 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Mistraline
Závěsný systém tyč, vínový, 140x240 cm
(7)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, zelenomodrá, 50x80 cm
(38)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Z mikroplyše, zelená, 130x170 cm
(14)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Goaltime
Dětská, sametová, s potiskem, zelená, 75x150 cm
(1)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, zelená, 50x80 cm
(38)
Doručíme od 3. 11. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Micropolar
Termo/dimout, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, černý, 135x180 cm
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Christmas Gingerbread Stripe
S vánočním motivem, červená/v přírodní barvě, 170x130 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, šedá, 50x80 cm
(38)
Doručíme od 3. 11. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Micropolar
Termo/dimout, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, šedý, 135x180 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Damask Jacquard
2 ks, damaškové, zakládací, s ornamenty, 50x75 cm
(52)
Skladem
687 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
430 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch "White Star"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(4)
Skladem
345 Kč
s kódem
431 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Abby
Žlutý, 180x220 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
346 Kč
s kódem
433 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Velmar
2 ks, taupe, 18x18 cm
(1)
Skladem
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Velmar
2 ks, béžové, 18x18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Mini Vichy
Omyvatelný, kostkovaný, zelený, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Persane
Omyvatelný, z PVC, patchwork, šedý, ø 160 cm
(5)
Skladem
349 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč, sametový, šedý, 140x245 cm
(158)
Skladem
349 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Bryndáky v sadě Prune
2 ks, mušelínové, zelené
Doručíme od 4. 12. 2026
349 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Enchanted Twilight Animals
Bavlněný, 32x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, s potiskem, 33x220 cm
(15)
Doručíme od 3. 11. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Woodland
S příměsí lnu, na zavazování, s potiskem, 37x37 cm
(163)
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, krémová, 50x80 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
Na prodejně
1
...
50
51
52
...
165
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil