20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 943 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Prehistoric Dinosaurs
Napínací, na jednolůžko, modré, 90x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, zelenomodrá, 50x80 cm
(38)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, bílá, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, růžové/fialové, 135x200 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(15)
Doručíme od 3. 11. 2026
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Přikrývka So Soft Hollowfibre
Letní, 200x200 cm
(61)
Skladem
Poslední kousky
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Hřejivost (4)
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Polštář Hotel Satin Stripe
2 ks, na spaní, 48x74 cm
(5)
Skladem
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, černé, 30x30 cm
(3)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Enchanted Butterfly
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, modré, 90x190 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Přehoz Grasmere Floral
Prošívaný, bavlněný, zelený/béžový, 200x220 cm
(11)
Skladem
1 215 Kč
s kódem
1 519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, tmavě modrý, ø 40 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, šedé, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight Animals
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, v levandulové barvě, 230x220 cm
(629)
Skladem
671 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, zelenomodré, 2x malý ručník (30x30)
(2)
Skladem
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, červené/bílé, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Přikrývka So Soft Hollowfibre
Letní, 135x200 cm
(61)
Skladem
Poslední kousky
591 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Hřejivost (4)
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, šedá, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Melville
2 ks, závěsný systém tyč, zelené, 168x229 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
927 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
580 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Thermal Sherpa
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, šedé, 135x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Sweets and Treats
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, růžové, 230x220 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Brooke Floral
2 ks, závěsný systém kolejnice, s květinovými vzory, béžové, 168x183 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Polštář Luxury Box
Na spaní, 40x60 cm
(1)
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Melville
2 ks, závěsný systém tyč, šedé, 168x229 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
927 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
580 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Angus Highland Cow
Bavlněný, 33x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Clarence Floral
2 ks, závěsný systém tyč, s květinovými vzory, zelené/růžové, 168x183 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 103 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
690 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, šedozelená, 70x120 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Crushed Velvet
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Přehoz Opulent Jacquard
Prošívaný, z žakáru, béžový, 240x260 cm
(23)
Skladem
1 255 Kč
s kódem
1 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Witchcraft
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, černé/béžové, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
671 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Larsson Geo
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, zelenomodré, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Bow
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, bílé/růžové, 135x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, růžové, 135x190 cm
(61)
Doručíme od 3. 11. 2026
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, bílé, 90x190 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Enchanted Twilight Animals
Bavlněná, modrá, 18x88 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/šedé, 90x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ubrus Angus Highland Cow
Bavlněný, hnědý/béžový, 132x178 cm
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Z mikroplyše, bílá, 130x170 cm
(25)
Skladem
Poslední kousek
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Halloween Highland Cow
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, šedobéžové, 135x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Bridgerton Regal Birds
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/luxusní, sametové, béžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 039 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Bridgerton Regal Birds
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, teplé/luxusní, sametové, béžové, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 255 Kč
s kódem
1 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Pineapple Elephant
Povlaky na polštáře v sadě Tamba Stripe
2 ks, strukturované, zakládací, 50x75 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
355 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Pineapple Elephant
Povlaky na polštáře v sadě Casablanca Pinsonic
2 ks, strukturované, zakládací, 50x75 cm
Skladem
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Polštář na gauč Kemi
Z textilie bouclé, tmavě šedý, šířka 55 cm, váha 1 kg
(1)
Skladem
Poslední kousky
935 Kč
s kódem
1 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost polštáře (2)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Polštář na gauč Kemi
Sametový, v terakotové barvě, šířka 55 cm, váha 1 kg
(1)
Doručíme od 13. 10. 2026
935 Kč
s kódem
1 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Velikost polštáře (2)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Polštář na gauč Kemi
Sametový, hnědý, šířka 45 cm, váha 1 kg
(1)
Doručíme od 1. 12. 2026
927 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Velikost polštáře (2)
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Polštář na gauč Kemi
Z textilie bouclé, světle šedý, šířka 45 cm, váha 1 kg
(1)
Doručíme od 1. 12. 2026
927 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost polštáře (2)
1
...
51
52
53
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil