20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 943 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, tmavě růžová, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Dancing Fairies
Napínací, na jednolůžko, s potiskem, růžové, 90x190 cm
(4)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Opulent Jacquard
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, z žakáru, strukturovaný, světle hnědé, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 135 Kč
s kódem
1 419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, teplé, flanelové, khaki, 230x220 cm
(52)
Skladem
927 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, šedozelené, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Fairytale Unicorn
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 200x200 cm
(16)
Doručíme od 3. 11. 2026
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, béžové, 230x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, černý, 50x85 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Anti-Bacterial
Froté, bavlněný, tmavě zelený, 50x85 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Potah na rám postele Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálový, krémový, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálové, šedé, 230x260 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stag Check
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, kostkované, zelené, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
671 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na jednolůžko, perkálové, šedé, 180x260 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Nutcracker
4 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, 30x46 cm
(3)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé, růžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, žlutá, 130x170 cm
(57)
Doručíme od 3. 11. 2026
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, světle šedá, 70x120 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Folkstone Geo
Na dvoulůžko, na knoflíky, strukturovaný, bílé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě růžové, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(10)
Skladem
Poslední kousky
591 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Z mikroplyše, modrá, 130x170 cm
(16)
Skladem
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnové předložky v sadě Armoni
2 ks, pratelné, WC, světle růžové, 50x80 cm
(6)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, růžové, 260x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(15)
Doručíme od 3. 11. 2026
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, tmavě modré, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
+ Vhodná výška matrace (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Satin Stripe
2 ks, damaškové, s pruhy, zakládací, 50x75 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 30x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Brooke Floral
2 ks, závěsný systém kolejnice, s květinovými vzory, modré, 168x229 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
575 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, béžové, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Skladem
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Satin Stripe
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, damaškové, bílé, 150x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, světle hnědé, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
+ Vhodná výška matrace (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, béžová, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, béžový, 50x85 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S beránkem, šedá, 130x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Thermal Sherpa
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, šedé, 185x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Bunny Tails Ditsy Flowers
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálové, šedé, 275x275 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Z mikroplyše, oranžová, 130x170 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Bright Football
Napínací, na dvoulůžko, modré, 135x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/zelené, 135x190 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, světle modré, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlněná, pratelná, 30x46 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
Poslední kousky
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Mya Tropical Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, modré, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 30x30 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení se svítícím efektem Halloween Skeleton
Na jednolůžko, nežehlivé/teplé, na knoflíky, šedé, s haloweenským motivem, z mikroplyše, 135x200 cm
(1)
Skladem
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
50
51
52
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil