20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 927 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Závěs Moss Green
Závěsný systém tyč, lněný, okrově žlutý/zelený, 140x250 cm
(40)
Skladem
Poslední kousek
2 271 Kč
s kódem
2 839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Závěs Blue Fog
Závěsný systém tyč, lněný, šedomodrý, 140x200 cm
(78)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Závěs Blue Fog
Závěsný systém tyč, lněný, šedomodrý, 140x250 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 967 Kč
s kódem
2 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Závěs Sage
Závěsný systém tyč, lněný, světle zelený, 140x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 831 Kč
s kódem
2 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Závěs Moss Green
Závěsný systém tyč, lněný, okrově žlutý/zelený, 140x170 cm
(40)
Skladem
Poslední kousek
1 831 Kč
s kódem
2 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Závěs Sage
Závěsný systém tyč, lněný, světle zelený, 140x300 cm
(78)
Doručíme od 18. 11. 2026
2 391 Kč
s kódem
2 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Závěs Blue Fog
Závěsný systém tyč, lněný, šedomodrý, 140x300 cm
(78)
Doručíme od 18. 11. 2026
2 391 Kč
s kódem
2 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Závěs Cafe Creme
Závěsný systém tyč, lněný, růžový/hnědý, 140x250 cm
(78)
Skladem
Poslední kousky
1 967 Kč
s kódem
2 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Závěs Cafe Creme
Závěsný systém tyč, lněný, růžový/hnědý, 140x300 cm
(78)
Doručíme od 18. 11. 2026
2 463 Kč
s kódem
3 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Závěs Blue Fog
Závěsný systém tyč, lněný, šedomodrý, 140x300 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 567 Kč
s kódem
3 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Závěs Sage
Závěsný systém tyč, lněný, světle zelený, 140x200 cm
(40)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 927 Kč
s kódem
2 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Závěs Cafe Creme
Závěsný systém tyč, lněný, růžový/hnědý, 140x170 cm
(40)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 831 Kč
s kódem
2 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Závěs Moss Green
Závěsný systém tyč, lněný, okrově žlutý/zelený, 140x250 cm
(78)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 967 Kč
s kódem
2 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Lilo and Stitch "Blue"
Fleecový, modrý, 40x40 cm
(2)
Skladem
165 Kč
s kódem
206 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Billie Eilish
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, fialové, bavlněné, 200x140 cm
(8)
Skladem
470 Kč
s kódem
588 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
188 Kč
s kódem
235 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Restilo
Potah Sento
Na židli, napínací, 48 cm, světle šedý
(2)
Doručíme od 15. 10. 2026
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
sada 4 ks
Restilo
Potahy v sadě Sento
Na židli, 4 ks, napínací, 48 cm, černé
(55)
Skladem
Poslední kousky
714 Kč
s kódem
892 Kč bez kódu
223 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Sada (2)
-20 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(12)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 50x70 cm
(35)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
Restilo
Potahy v sadě Sento
Na židli, 4 ks, napínací, 48 cm, krémové
(8)
Skladem
Poslední kousky
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
147 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Sada (2)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Restilo
Potahy v sadě Sento
Na židli, 4 ks, napínací, 48 cm, šedobéžové
(8)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Sada (2)
-20 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
281 Kč
s kódem
351 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, krémový, 140x175 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(4)
Doručíme od 15. 10. 2026
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč, sametový, hnědý, 140x245 cm
(158)
Skladem
Poslední kousek
614 Kč
s kódem
767 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč, sametový, krémový, 140x245 cm
(158)
Doručíme od 15. 10. 2026
338 Kč
s kódem
422 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Potah Sento
Na židli, napínací, 48 cm, zelený
(1)
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
Restilo
Potah Sento
Na židli, napínací, 48 cm, šedobéžový
(2)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
-20 % s kódem
Restilo
Potah Sento
Na židli, napínací, 48 cm, béžový
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Restilo
Potahy v sadě Sento
Na židli, 4 ks, napínací, 48 cm, modré
(5)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Sada (2)
-20 % s kódem
Restilo
Potah Sento
Na židli, napínací, 48 cm, modrý
(2)
Skladem
Poslední kousek
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 50x70 cm
(35)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, tmavě šedý, 140x270 cm
Skladem
Poslední kousky
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, šedobéžový, 140x270 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Způsob uchycení (2)
-20 % s kódem
Restilo
Potah Sento
Na židli, napínací, 48 cm, krémový
(2)
Doručíme od 15. 10. 2026
316 Kč
s kódem
395 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
-20 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
202 Kč
s kódem
253 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Restilo
Potah Sento
Na židli, napínací, 48 cm, hnědý
(2)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Sada (2)
-20 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
202 Kč
s kódem
253 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, krémový, 140x270 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Restilo
Potahy v sadě Sento
Na židli, 4 ks, napínací, 48 cm, šedé
(7)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 50x70 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Restilo
Potahy v sadě Sento
Na židli, 4 ks, napínací, 48 cm, béžové
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 055 Kč
s kódem
1 319 Kč bez kódu
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Sada (2)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Velvet
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, černý, 140x270 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Způsob uchycení (2)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Restilo
Potahy v sadě Sento
Na židli, 4 ks, napínací, 48 cm, hnědé
(1)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
157 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Sada (2)
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč, tmavě modrý, 140x175 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
290 Kč
s kódem
363 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
-20 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
280 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
1
...
56
57
58
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil