20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 925 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Mila Home
Podsedák Roses
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Restilo
Deka Lazy
Televizní, z mikroplyše, tmavě fialová, 150x180 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 031 Kč
s kódem
1 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Honeycomb
Pratelná, bílá/šedá, 40x60 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Essencia
Zelený, 180x200 cm
(6)
Doručíme od 21. 10. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnové předložky v sadě Floret
2 ks, pratelné, zelené/béžové, 60x100 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, tmavě zelené, 230x220 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
703 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Vitaus
Povlak na polštář Galima
Na zip, s potiskem, 43x43 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, hnědé, 30x30 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětské povlečení Pti Bolide
Na jednolůžko, oboustranné, na patentku, bílé, bavlněné, 140x200 cm
(14)
Skladem
569 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Universe of Sleeping
Polštář Sofa
S péřovou výplní, do dekoračních polštářů, 50x50 cm
(14)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (5)
Na prodejně
-20 % s kódem
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem/4dílné, otevřené, luxusní, z bavlny Renforcé, šedé/béžové, 200x220 cm
(14)
Skladem
1 159 Kč
s kódem
1 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Marbre
Se vzorem kamene, bílý, 180x200 cm
(12)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Sprchový závěs Timeless Stripe
S pruhy, modrý, 180x180 cm
(8)
Skladem
293 Kč
s kódem
366 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mila Home
Závěsy v sadě Dot Arch
2 ks, závěsný systém kolejnice, s geometrickými vzory, béžové, 140x260 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 679 Kč
s kódem
2 099 Kč bez kódu
1 050 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě Illustrated Vase
2 ks, pratelné, béžové, 60x100 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
655 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Podsedák
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(8)
Skladem
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
VDE Tivoli 1996
Běhoun na stůl Lurex
40x180 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, šedobéžový, 140x270 cm
(10)
Skladem
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Mila Home
Koupelnové předložky v sadě
2 ks, pratelné, šedé, 60x100 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
743 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Eviaya
Modrá, 130x160 cm
(18)
Skladem
437 Kč
s kódem
546 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlněná, hnědá, 150x200 cm
(5)
Skladem
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Restilo
Závěs Kierra
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, krémový, 140x270 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minecraft "Sssleep Tight"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, zelené/modré, bavlněné, 140x200 cm
(5)
Skladem
578 Kč
s kódem
723 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Woolen
S beránkem, na zip, 40x40 cm
(5)
Skladem
130 Kč
s kódem
162 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Their Nibs
Povlečení Untamed Cheetah
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s květinovým vzorem, růžové/šedé, 200x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Woodland Trees
2 ks, závěsný systém kolejnice, zelené, 117x183 cm
(5)
Skladem
575 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Mioli Decor
Podsedák
Bez uchycení, 42x42 cm
(5)
Skladem
783 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Leo
Z žinylky, na zip, 40x40 cm
(5)
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Restilo
Koupelnové předložky v sadě Bati
2 ks, pratelné, WC, tmavě šedé, 80x50 cm
(5)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, mušelínové, bílé, 260x240 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 503 Kč
s kódem
1 879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Sahara
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
575 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Restilo
Potahy v sadě Sento
Na židli, 4 ks, napínací, 48 cm, modré
(5)
Skladem
Poslední kousky
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Sada (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Záclona White
Lněná, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, krémová, 130x250 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 775 Kč
s kódem
2 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Isnel
Z recyklované bavlny, modrá/hnědá, 130x160 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
502 Kč
s kódem
628 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, mušelínové, v cihlové barvě, 260x240 cm
(5)
Skladem
1 455 Kč
s kódem
1 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Charline
3 ks, textilní, 40x40 cm
(5)
Skladem
174 Kč
s kódem
217 Kč bez kódu
72 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Damask Jacquard
2 ks, závěsný systém tyč, damaškové, s ornamenty, béžové, 229x229 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
2 007 Kč
s kódem
2 509 Kč bez kódu
1 255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Alianor
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, s potiskem, modré, 240x220 cm
(5)
Skladem
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Ručníky a osušky v sadě Light Grey
3 ks, vaflové, s příměsí lnu, světle šedé, 1x malý ručník (30x30)/1x střední ručník (50x70)/1x osuška (70x140)
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 191 Kč
s kódem
1 489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Moonia
Chránič matrace Terry
Voděodolný, 180x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 519 Kč
s kódem
1 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (3)
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, světle šedý, 260x280 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 351 Kč
s kódem
1 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Bianca
Přehoz Quilted Lines
Prošívaný, šedý, 220x230 cm
(5)
Skladem
1 055 Kč
s kódem
1 319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Přehoz Raschel Velvet
Z mikroplyše, červený, 200x240 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
743 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Koupelnová předložka Riva
Pratelná, v cihlové barvě, 60x100 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, mušelínové, žluté, 260x240 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 679 Kč
s kódem
2 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Lilo and Stitch
Fleecový, modrý, 33x25 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
158 Kč
s kódem
198 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Brushed
2 ks, flanelové, zakládací, 50x75 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
1
...
38
39
40
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil